קונקטורים לCAT 6 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונקטורים לCAT 6

n00kie

Recommended Posts

אני צריך כמה קונקטורים לCAT 6 שאני הולך להריץ מכמה חדרים, ראיתי כל מיני RJ45ים, זה משנה באיזה מהם אני משתמש או שכולם אותו דבר וכולם מתאימים לCAT 6?

לצורך העניין אני מדבר על אלה http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=CORJ45S שאני יכול לצרף למשהו שאני מזמין משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

קונקטורים של CAT5 לא מתאימים לCAT6.

בקונקטורים של CAT6 יש מקום לגידים עבים יותר במעט והם מסודרים ב2 שורות גובה בהדרגה כדי שלכל הגידים יהיה מקום.

כמה קונקטורים אתה צריך? אם מדובר בכמה בודדים ותוכל להגיע לקחת, אתן לך ללא תמורה.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגידים של CAT6 ושל CAT5 הם בעובי של 0.5 מ"מ, הגידים של CAT7 זה 0.8 מ"מ כל שהראשים של CAT5 ו CAT6 זהים.

ההבדל בין הכבלים שיש פלסטיק שמפריד בין הזוגות שבתוך הכבל ואיכות הסיכוך טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גידים של CAT6 איכותי (לא הפשוט שדק כמו CAT5) עבים יותר ולא נכנסים לקונקטורים של CAT5 רגילים.

יש לי לא מעט ניסיון עם הכבלים והקונקטורים האלה. יש כבלים פשוטים ודקיקים שחוץ מהכיתוב עליהם, אין בינם ובין CAT6 כל קשר - אלה כבלים שמתאימים לקונקטורים של CAT5.

לא תצליחו ללחוץ גידים של כבל CAT6 איכותי בתוך ראש של CAT5. צרפתי קובץ שמראה את ההבדלים בין הקונקטורים.

שימו לב שבקונקטור המיועד לCAT6 התעלות אליהן מגיעים הגידים מסודרות ב2 שורות כשהגידים אחד מעל השני בהדרגה. זה נעשה ע"מ לאפשר תעלה רחבה יותר שתכיל גיד עבה במעט.

אם למישהו עדיין יש ספקות, אולי יהיה לי כוח גם לצלם לכם ראשים כאלה אחד ליד השני עם כבלים מקולפים לידם, אבל נראה לי שזה יספיק.

אבירן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...