טמפרטורה גבוהה למעבד ב IDLE - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפרטורה גבוהה למעבד ב IDLE

Pancakes

Recommended Posts

יש לי בסביבות ה 40 - 60 מעלות, משתנה לפי המצב רוח, כשהמחשב ב IDLE (ובחורף חשוב לציין)

אני עם קירור סטוק של על i5-2400

האם זה המצופה מקירור סטוק? או שפשוט אולי לא התקנתי טוב את הקירור/משחה?

הצעות?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הטפרטורה בחדר ? האם אתה עם מזגן/תנור?

איזה מארז מדובר כמה מאווררים ואיך הסירקולציה ?

האם ניקית את הקירור של המעבד ( ואת שאר החלקים ) מאבק ?

תבדוק טוב שהקירור יושב טוב ולא רופף ... יכול להיות ששמת יותר מידי/פחות מידי משחה טרמית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע להגיד לך את הטמפ' בחדר, אבל אין חימום.

המארז הוא SOURCE 210, יש שני מאווררים 120 מ"מ בנוסף לקירור למעבד.

הקירור של המעבד חדש, החלפתי את הישן שהלך ולא היה לי כוח להתעסק עם שהוא לא סטוק, לדעתי לא אמורה להיות בעיית אבק והכבלים מסודרים מאחורי הלוח אם.

בנוסף כרגע REALTEMP מראה לי 90-100 מעלות בכמעט ב97% LOAD (בזמן מאמץ)

המחשב בן שלוש וקצת אם זה משנה.

אני אבדוק את החיבורים ואיך המאוורר יושב, אבל אם אני מוציא אותו אני חייב למרוח משחה על המעבד מחדש נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו לא תקין בוודאות בהרכבת הקירור ( האם עשית OC? )

תסתכל עליו טוב ושוב תבדוק שהוא לא עקום ויושב ישר ומוכנס עד הסוף

הכל תקין? תפרק אותו ותתקין מחדש תיעזר בסירטונים ביוטיוב (לא חסר...) וכן אתה חייב למרוח משחה טרמית חדשה ( לא הרבה מידי ולא קצת מידי ... משהו בגודל של גרגיר אפונה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום OC (ובטח שאם היה לא הייתי משתמש בקירור הזה)

באמת ההרכבה שלו הייתה לא טובה, הסתכלתי מאחורה ורק שלוש מתוך ארבעת הפינים נכנסו דרך החורים של הלוח אם, אבל זה ממש תקוע ואי אפשר לסובב או למשוך אחד הפינים.

אני מפחד בנתיים להוציא את זה בכוח כדי שלא ישבר ואז אני אתקע בלי קירור בכלל, יש דרך להוציא את הקירור בלי לשבור אותו לגמרי? בכל מקרה נראה לי אני אקנה קירור אפטר מרקט במקום הזבל הזה של .

בקיצור יש המלצות לקירור נורמאלי לסוקט 1155 במחיר סביר? (ועדיף לא משהו מסובך מדי להתקין..חח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לסובב בכוח את הידיות לכיוון שמאלה (עד שתרגיש שזה השתחרר) ואז למשוך כלפי מעלה טיפונת בחוזקה ... לא צריך להיות בעיה בכלל ...

או לחלופין פשוט לסובב שמאלה את הפין שלא נכנס בלוח האמ למשוך למעלה לסגור ימינה ואז ללחוץ בחוזקה למטה כדי שיתפוס ( לבנתיים לראות שהכל תקין \ עד שתשיג משחה טרמית חדשה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת הידיות תקועה חזק ואי אפשר לא לסובב אותה ולא למשוך אותה בכלל, והידית השניה לא נכנסת דרך החור לא משנה איך אני מנסה לדחוף אותה.

אני אנסה להוציא את זה עם פלייר או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון, הצלחתי להוציא את זה בסוף, פשוט פחדתי להפעיל כוח על הידיות של הקירור.

מרחתי משחה מחדש והרכבתי את הקירור כמו שצריך, וכרגע הטמפרטורה בסטוק על סביבות 30-40 מעלות בIDLE ועל 50-60 מעלות ב 100% LOAD ע"פ RealTemp (כשמקודם הטמפרטורות היו על כמעט מאה).

אז שיפור משמעותי, אבל אני אשאל בכל זאת האם זה בסדר? מהמצופה לקירור הזה?

ותודה רבה על כל העזרה :kiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...