המלצה לעכבר - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לעכבר

jackhammer

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני יודע שבמצבעים של תקופת החגים רצו פה מלא המלצות על עכברים אבל לא ממש הייתי צריך עכשיו חדש...

עכשיו גיליתי שיש לי בעיה בעכבר שלי (G500 של לוג'יטק), הקליק הימני מזייף.... וזה די קריטי למשחקים.

אני מחפש המלצה לעכבר שיתאים ליד יחסית גדולה. ימני. ושיהיו לו כפתורים של קדימה אחורה.

בנוסף אם יש לו free scroll זה יהיה ממש ממש נחמד כי מאוד התרגלתי לזה וזה ממש נוח.

לגבי המחיר, עד 75$ בחו"ל כולל המשלוח או 300-350 שקל בארץ (שזה 75$)

מודה מראש לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בנוגע לאחריות עדיין יש לך?

אני משתמש כבר שנה+ ב G9x יש לו FREE SCROOL ו2 מעטפות שאפשר להחליף על העכבר ככה שאולי אחד מהם יתאים לך

אני לא ממש זוכר איפה קניתי אותו ומתי.

חיפשתי בהיסטוריה שלי באיביי (שם אני קונה את רוב הדברים שלי מחול, בארץ זה בוודאות לא נקנה) וז הגיע עד 2013 ולא מצאתי. אז כנראה שזה היה לפני.

מז'תומרת אחת מהמעטפות תתאים לי?

הבעיה בקליקי הימני שהוא כאילו "משתחרר".

נגיד שאני משחק COD אז הקליק הימני מכניס אותי בין כוונות. אז שאני לוחץ קליק ימני הוא כאילו נכנס ומיד יוצא אפילו שאני ממשיך ללחוץ על הכפתור.

כנראה שהכפתור בפנים נשחק או משהו והוא לא "שומר על עליו לחוץ".

נראה לך שאם אני אפנה לתמיכה של לוג'יטק בלי קבלה או מסמך קניה רשמי הם יוכלו לעזור לי במשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העכבר מגיע עם שני מעטפות שאפשר להחליף לפי הטעם ... אחת גדולה שמרימה את היד למצב palm והשניה נמוכה וצרה יותר שיותר לכיוון claw

נסה לחפש באינטרנט אני בטוח שאתה לא הראשון ולפעמים אתה מגלה שאנשים המציאו שיטה לתקן את זה בקלות רבה ( או שאתה תחשוב על משהו יצירתי )

מניסיון אישי לפניה ישירות לייצרנית אתה תופתע מאד מהניסיון לעזור ולפתור בעיות ... שלח מייל בלי לחשוב פעמיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם.

אני יודע שבמצבעים של תקופת החגים רצו פה מלא המלצות על עכברים אבל לא ממש הייתי צריך עכשיו חדש...

עכשיו גיליתי שיש לי בעיה בעכבר שלי (G500 של לוג'יטק), הקליק הימני מזייף.... וזה די קריטי למשחקים.

אני מחפש המלצה לעכבר שיתאים ליד יחסית גדולה. ימני. ושיהיו לו כפתורים של קדימה אחורה.

בנוסף אם יש לו free scroll זה יהיה ממש ממש נחמד כי מאוד התרגלתי לזה וזה ממש נוח.

לגבי המחיר, עד 75$ בחו"ל כולל המשלוח או 300-350 שקל בארץ (שזה 75$)

מודה מראש לעוזרים

אכן כפי שהוצע פה, שווה לנסות ליצור קשר עם לוג'יטק העולמית. אם זה לא יניב תוצאות, אתה יכול להזמין מאמזון Mionix Naos 7000 או Mionix Avior 7000.

שניהם עכברים בעלי חיישן אופטי מהמדוייקים ביותר, מומלץ בחום. ה-Naos בעל עיצוב ארגונומי ומיועד לשימוש ביד ימין וה-Avior סימטרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב פתחתי CASE בעמוד התמיכה שלהם. נראה מה יגידו.

מסתבר שזה באמת בעייה ידועה בהמון עכברים וגם בעכבר הספציפי הזה.

יש פה הסבר מאוד מפורט וגם FIX יצירתי שפותר את זה

אני אמתין בכל זאת לתשובה מלוג'יטק לפני שאני פותח את העכבר.

אולי אפילו ישלחו לי אחד חדש (בגלל שהעכבר הזה כבר לא קיים אולי אני אקבל את הG500S)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...