עזרה במציאת רעיונות לפרוייקט על פרוטוקול תקשורת - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במציאת רעיונות לפרוייקט על פרוטוקול תקשורת

Ben N

Recommended Posts

היי חבר'ה. אני סטודנט במכללה וצריך לעשות פרוייקט (לא רציני, משהו ברמה של 5 דפים) על פרוטוקול תקשורת כלשהו בכל השכבות למיניהן.

צריך בפרוייקט לבצע מדידות ולראות את ההבדלים בין מקרה א' כלשהו למקרה ב' (סתם דוגמא - לבדוק את מהירות טעינת דפי עם ובלי Cache).

אשמח מאוד לרעיונות, תודה רבה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את פרוטוקולי tcp/udp בשכבה הרביעית, נושא רחב מאוד. אתה יכול לעשות על ההבדל בינהם.

לחילופין אתה יכול לעשות על פרוטוקולי ניתוב למינהם ולעשות סימולציה בסימולטור כלשהוא ולראות את ההבדלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את פרוטוקולי tcp/udp בשכבה הרביעית, נושא רחב מאוד. אתה יכול לעשות על ההבדל בינהם.

לחילופין אתה יכול לעשות על פרוטוקולי ניתוב למינהם ולעשות סימולציה בסימולטור כלשהוא ולראות את ההבדלים.

את ההבדלים ביניהם כבר למדנו. זה לא דבר שאנחנו אמורים לעשות עליו את ה"מיני פרויקט" הזה. אבל אני אשמח אם תוכל להרחיב על הסימולציות שדיברת עליהן, ומה אפשר להריץ ולנסות לבצע מדידות..

איה הבדל אתה אמור להראות?

"טעינת דפי אינטרנט"? נו, באמת...

אם היית טורח לקרוא את כל המשפט במקום לזלזל ככה זה היה יכול קצת יותר נחמד. לא הייתי מצפה ליחס כזה דווקא מאדם שנמצא פה במעמד של מנהל פורום, ובמיוחד בפורום הזה.

מדובר פה במעין "מיני פרויקט". זה לא באמת פרויקט בקנה מידה רציני של סמסטר שלם, אלא סוג של תרגיל נוסף בשבילנו כדי לגרום לנו לבדוק תופעה כלשהי שאנחנו לא אמורים ללמוד במסגרת הקורס.

כדי לעזור לאנשים להבין מה הכיוון אז אמרתי שאפשר לבדוק מה ההשפעה של הCache על מהירות טעינת הדפים, אבל זה כבר רעיון תפוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...