נראה לי פרצו לי לחשבון סטים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נראה לי פרצו לי לחשבון סטים

dans41

Recommended Posts

היי נראה לי שפרצו לי לחשבון שלי בסטים, נכנסתי עכשיו מהטלפון והוא ניתק אותי ישר ואמר לי להתחבר מחדש (נראה די חשוד), חוץ מזה ראיתי שיש לי ב friends אנשים שלא היו קודם וגם ב community choice נבחר משחק שבכלל לא הצבעתי לאחרון, הסיסמא לא שונתה כי הצלחתי להיכנס.

למי אני יכול לפנות כדי לבדוק מה עוד נעשה בחשבון.

לא בוצעו רכישות כי לא קיבלתי דיווח באימייל.

כרגע אין לי גישה למחשב עד שבוע הבא בערך, איך אני יכול לדעת מה נעשה עד כה? למי ניתן לפנות כדי לברר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשנה סיסמה באופן מיידי, תוודא שהאימייל שלך לא שונה ותוודא ש- steam guard מופעל - זה הציל אותי בעבר כשהצליחו לפרוץ לי את הסיסמה (קיבלתי מייל שהתחברתי ממחשב חדש וצריך להזין את הקוד שבמייל כדי לסיים את ההתחברות. כמובן באותו הרגע החלפתי סיסמה)

והכי חשוב - תפנה לתמיכה של סטים ותגיד להם שהיתה פעילות חשודה בחשבון שלך ותפרט להם מה ראית ומה עשית כדי לטפל בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להיכנס לחשבון דרך הכתובת שנתת לי וזה לא נכנס או מבעיה בשם משתמש/ סיסמא או מבעיה בתמונת אימות הזאת ולא נראה לי טעיתי, ניסיתי להיכנס מספר פעמים, אותה הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאתר תמיכה שלהם אתה צריך להרשם, נראה שיש לזה מערכת משתמשים שונה, לפחות ככה זה היה בעבר.

ולא נראה שאפשרי לעדכן סיסמה דרך הטלפון או הדפדפן, זה חייב להתבצע דרך התוכנה במחשב. אולי לבקש מהתמיכה שיאפסו לך את הסיסמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה לי מוזר שלא באמת עשו משהו, זה הראה לי בחברים כאלה שלא התחברו איזה 100 ימים זה בכלל הגיוני שהם יהיו ברשימה מבלי לאשר את זה? אני כבר לא בטוח עם אני הוזה את זה או שזה אמיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה לי מוזר שלא באמת עשו משהו, זה הראה לי בחברים כאלה שלא התחברו איזה 100 ימים זה בכלל הגיוני שהם יהיו ברשימה מבלי לאשר את זה? אני כבר לא בטוח עם אני הוזה את זה או שזה אמיתי

לא, אלא אם הם שלחו לך בקשה לפני 100 ימים להתווסף לחברים ומאז לא התחברו. ככל הנראה מדובר פשוט באנשים שהוספת מתישהו והם שינו את השם בלי ששמת לב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...