בקשר למכשיר חיתוך... - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר למכשיר חיתוך...

STONE_COLD

Recommended Posts

אני מחפש תחליף לדרמל מכיוון שזה יקר ואין לי שימוש לזה חוץ מלחתוך את המארז... אז ככה למישהו יש משהו אחר לחתוך ושיצא יפה? או אם אפשר להרכיב דיסק על מקדחה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'יגסו בהרבה יותר זול... ואם גם לא.. אז שמעתי שאפשר לתת למקום מיוחד שחותכים שם מתכת

ויש להם את כל הכלים הדרושים ופשוט אתה אמור רק לשרטט וכנראה לשייף כי הם משייפים ומכינים לך הכל.

אבל אל תשכח שכל הכיף זה לנסות ולהכין לבד אם יש באפשרותך לעשות כך! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן-דוד שלי לקח את המארז לפחח \ הוא כל פחח אחר ואתה מראה לו מה אתה צריך והוא עושה לך במקום\ אחרי יום!

ואני ממש לא יודע כמה עלה לו ( ניראה לי שאמא שלי אירגנה לו בחינם )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו יש כמובן ג'יקסו....

אבל לשאלתך....אם אפשר לחבר דיסק למקדחה.....:

אז כן....זה אפילו יכול להיות יותר טוב מג'יקסו...כי ג'קסו מחמם את הפרספקט יותר מדיי מהר.....

כן...תחבר דיסק למקדחה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך בהום סנטר דרמל של WOLF/HYUNDAI + צינור רוטורי + מזוודה של 40 חלקים (זה הרבה תאמין לי! כל ראש בנפרד של דרמל, למרות שהוא איכותי יותר, עולה בין 20 - 80 שקל!).

אם אתה מחפש תחליף אז זה שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רוצה לקנות דרמל ורציתי לדעת אם המכשירים של WOLF וכל השאר שעולים פחות מ200 שווים משהו..

כי אם זה אותם ביצועים אז איך אחד עולה 500+ והשני -200???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע ל-Wolf: תתרחק מהם כמו מאש, כי בסופו של דבר היא יוצאת מהם...2 מתוך 2 כאלו שהיו ברשות חבר עלו בלהבות אחרי מספר שעות שימוש.

ה-Hyundai סבירים +.

אבל על האיכות של Dremel בנושא הכלים הרוטוריים פשוט אין מתחרים, הם מייצרים כמעט מתחילת המאה אז עניין הניסיון בא לצידם...

ואני לא מבין איפה ראיתם את אותם ב-500, האלחוטיים עולים 750 אז המחיר הזה קצת מוגזם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי ת'דרמל שלי ב 450 אחרי שהוולף שלי נשרף לו...

לא הייתי צריך מזוודה כי כבר היה לי של הוולף אז קניתי במן קרטון כזה עם איזה 16 ראשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...