מקבל הודעה file record segment ##### is unreadable - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקבל הודעה file record segment ##### is unreadable

onetwo

Recommended Posts

שלום,

המחשב הנייד שלי (דל ויסטה) לא "התקדם" אחרי המסך שלפני עליית .

עשיתי chkdsk והגיעו אליי הרבה שורות האומרות

file record segment ##### is unreadable

(במקום ה##### יש מספרים שונים).

מה זה אומר?

האם זה בעיה בדיסק קשיח ואני צריך להחליף אותו?

האם זה בעיה רק בתוכנה ואם אעשה format factory זה ייפתר?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) מה הדגם המדויק של המחשב? היא יצרנית מחשבים, , זה אחת מגירסאות מערכת ההפעלה .

2) מתרגום פשוט של הטקסט מובן שהבעיה היא בדיסק הקשיח, הפתרון:

תוציא את הדיסק הקשיח מהמחשב, תחבר אותו למחשב אחר ותריץ עליו בדיקת תקינות עם HD-Tune

אם התוצאה מובילה לכך שיש סקטורים פגומים, דבר ראשון תגבה.

אני ממליץ לך לחבר קודם את הדיסק ולגבות את החומר, כי במקרי כשל בדיסק, בכל הפעלה שלו (הפעלת המחשב ובו הדיסק) יש סיכוי גבוה שזה יהיה הפעם האחרונה שתוכל לקרוא את המידע ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לפרק כלום.

מערכת ההפעלה זיהתה בעיות במערכת הקבצים ולכן הופעל chkdsk.

אתה יכול לבדוק את מצב הבריאות שלו עם כלי דיאגנוסטיקה של היצרן או כל תוכנה שיודעת לקרוא נתוני .S.M.A.R.T כמו HD-Tune וכד'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, נניח שהתקלה בהארד דיסק, הלך קפוט (לצורך הדוגמא).

אז האם הhiren יעלה לי את המיני- בלי שום בעיה?

האם אז אני יכול לגבות (בהנחה שאפשר עדיין להעביר קבצים) בלי בעיה?

ואז אני פשוט קונה בעצמי קשיח ומתקין בעצמי?

מה שאני מנסה לשאול - האם כל הדברים האלו "פשוטים יחסית" ואני יכול "לתקתק" אותם צ'יק צ'ק

או שיש לי עדיפות מסויימת ש"מעבדה" תעשה לי את כל זה?

כמו כן - אם אני מתקין HDD חדש, האם צריך סטריליות וכל מיני דברים שראיתי במעבדות, או שאני

פותח את זה על המיטה שלי ומתקין בלי שום בעיה?

תודה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל בסדר, עשה זאת בעצמך זה לגיטימי. הlive cd שהציעו לך יוצר מחיצה זמנית בram שלך, disk, והוא ירוץ גם ללא דיסק קשיח בכלל, זוהי לא מערכת ההפעלה שלך אלא אחרת. אם אתה מצליח לראות את הקשיח בסביבת הlive cd, תוציא את החומר אם תוכל. להחליף דיסק קשיח זה בעיקרון לכבות מחשב להשתמש במברג, לשלוף דיסק קשיח ולשים אחד אחר במקומו. בניידים מסויימים ההוצאה קלה והדיסק ניתן לגישה מהירה ובחלק מהניידים הדיסק מסתתר לו אי שם מתחת למקלדת או במקומות נגישים אפילו פחות. לא יודע מה עם המחשב שלך אבל תריץ ותבדוק. אתה מחבר ברגים, מתקין וינדוס ודרייברים, שום כפפות ומסכות. אולי פלסטר אבל רק אם נפצעת מהמברג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תודה.

איפה אני קונה דיסק קשיח לנייד? האם הויסטה OEM שכרגע יש לי יהיה שם / איך אני מקבל את הOEM שלי?

איך אני יודע שהדיסק קשיח החדש / הOEM החדש "יקרא" / "יבין" את כל החומרה שלי (דל אינספירון), אולי הוא לא יקלוט משהו הכרחי?

האם אני יכול פשוט ללכת למעבדה (בהנחה שהם לא התחילו עדיין את הבדיקה, הבנתי שיתחילו רק עוד מספר ימים) ולקחת חזרה את המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תודה.

איפה אני קונה דיסק קשיח לנייד? האם הויסטה OEM שכרגע יש לי יהיה שם / איך אני מקבל את הOEM שלי?

איך אני יודע שהדיסק קשיח החדש / הOEM החדש "יקרא" / "יבין" את כל החומרה שלי (דל אינספירון), אולי הוא לא יקלוט משהו הכרחי?

האם אני יכול פשוט ללכת למעבדה (בהנחה שהם לא התחילו עדיין את הבדיקה, הבנתי שיתחילו רק עוד מספר ימים) ולקחת חזרה את המחשב?

כל דיסק קשיח בגודל 2.5 אינץ יתאים לך [עד 3TB] אתה יכול לרכוש מכל של מחשבים שאני מניח שיש להם את זה , כמו אייבורי למשל .

הדיסק לא קורא OEM אתה מקיש את הקוד שיש לך מאחורי במחשב בהתקנה , במחשבים החדשים הקוד צרוב במחשב ואין צורך להקיש ..

כדי שהוא "יבין" את כל החומרה , אתה מתקין מנהלי התקנים בהתאם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...