שאלה על החזר המיסים מאמזון - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על החזר המיסים מאמזון

yoni_h

Recommended Posts

לפני כמה זמן קיבלתי חבילה מאמזון. מחיר המוצרים בה: 62.5$. מחיר המשלוח: 20$. סכום פיקדון המיסים: 14.4$.

היום לשמחתי קיבלתי מהם זיכוי על המיסים, אך הזיכוי היה חלקי: 12.85$.

מעניין אותי על מה הלכו הדולר ומשהו האחרים. יש למישהו רעיון? מדובר על סכום זעום למדי אבל כדאי בכל זאת לפנות אליהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלת החזר בדולרים? זה רשום בחשבון שלך?

לא אמורים לקחת ממך בכלל מיסים.

גם לי יש חבילה על סכום של $74.88 שלא אמורים לקחת שקל מיסים אבל כן לקחו ומקווה מאוד לקבל את כל הסכום במלואו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.. החזר בדולרים.

הם לוקחים ממך מראש פיקדון על מיסים, ובמידה ולבסוף לא היה צורך לשלם מיסים, או היה צריך לשלם פחות ממה ששילמת בפיקדון- הם מזכים אותך על הסכום המלא, או על ההפרש.

הם לקחו ממך וממני מיסים משום שהם כנראה מכלילים את סכום המשלוח לצורך חישוב המיסים.

עריכה: דיברתי איתם עכשיו בצ'אט, ובקיצור הם אמרו, כפי שאמרתי, שאם הפיקדון גדול יותר ממה שנלקח בפועל אז הם מחזירים את ההפרש, ובמקרה הזה הם לקחו ממני רק 1.20$. כתבתי להם שזה מוזר כי אין שום סיבה שהמכס ייקח פה סכום כזה מועט, ואם כבר אז היה צריך לקחת 18% ובלה בלה, אז הם אמרו שהם יכולים לתת לי 1.20$ לקנייה הבאה שלי באמזון, אבל בסוף סירבתי לקבל את זה, גם כי לא נעים לי וזה סכום ממש זעום, וגם כי יש לי עוד הזמנה בדרך עם אותו סיפור, אז אני מעדיף לקבל עליה זיכוי אם יהיו איתה בעיות.

עדיין מוזר לי על מה הלכו ה-1.2$ :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי שאלה אם לשלוח דרכם נעלי ספורט או דרך מסטופ אז עכשיו אני רואה שהם לוקחים מס על חבילות מתחת ל$75 ? עוד סיבה לא להשתמש במשלוח של , בטוח שלא בשביל נעליים.

אני דווקא לא מסכים עם זה. במקרה הזה החזירו לי את כל המיסים פחות דולר ומשהו שזה לא משמעותי בכלל. לאנשים אחרים החזירו את כל המיסים. לא שמעתי עדיין על מישהו שלא החזירו לו מיסים (במידה והיה זכאי להחזר). חוץ מזה, אני סומך הרבה יותר על משלוח מאמזון עצמם מאשר חברות השילוח למיניהן. עם אתה 100% בטוח, במקרה שיש בעיה עם המוצר או כל בעיה שהיא הם יענו לך על הצד הטוב ביותר ובלי תוספות תשלום מיוחדות.

אגב, אם כבר חברת שילוח, אני הייתי מעדיף להזמין נעליים מ-BUY2USA, כי יש להם מחיר אחיד של 20$ לנעליים עד משקל נפחי של 3 ק"ג (מתאים כמעט לכל סוגי הנעליים). למיטב ידיעתי, מסטופ מגבילים את המשקל הנפחי לפחות מזה, ויש סיכוי שאם תזמין נעליים שיישלחו בקופסה גדולה מדי, הם יקחו ממך תוספת תשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לציין שמאסטופ לקחו לי בזמנו על נעליים עוד ₪225 על בדיקה פרטנית של המכס, שבועיים אחרי שאני כבר עם הנעליים.

אעדיף בכל עת. משלוחים מהירים, שירות מדהים, ליגה אחרת.

הם פשוט לוקחים מיסים מעל 75 דולר כולל משלוח ולא עד 75 דולר ללא המשלוח כמו החוק המעודכן. בתקווה שמתישהו כן יעדכנו את סכום החיוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לציין שמאסטופ לקחו לי בזמנו על נעליים עוד ₪225 על בדיקה פרטנית של המכס, שבועיים אחרי שאני כבר עם הנעליים.

אעדיף בכל עת. משלוחים מהירים, שירות מדהים, ליגה אחרת.

הם פשוט לוקחים מיסים מעל 75 דולר כולל משלוח ולא עד 75 דולר ללא המשלוח כמו החוק המעודכן. בתקווה שמתישהו כן יעדכנו את סכום החיוב.

אל תזמין למסטופ נעליים שבסיכום הכללי באמזון עולות יותר מ$75

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מאותו רגע הפסקתי להזמין מהם. העדפתי את BUY2USA כי הם לא לוקחים עמלות של 'בדיקה פרטנית'. הם סופגים את זה מה שנקרא.

אני רוצה להזמין בראש שקט. כתוב $20 דולר משלוח? זה מה שיהיה. לא עוד 225 שקלים הפתעה אחרי שבועיים..

זה כמו לגלות שמישהו גנב לך את פרטי האשראי וחגג כל הערב עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...