תקלה בהוט + הוטנט שרתים בעולם - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה בהוט + הוטנט שרתים בעולם

X7-007

Recommended Posts

גם לי יש פינגים גבוהים בLOL בזמני עומס כאלו ואחרים.

מאוד מעצבן.

הדרך היחידה לפתור את העניין זה לדבר עם אחד ממנהלי התשתיות/שרתים שלהם ולהסביר שמדובר באחד המשחקים הפופולרים בעולם, ולבקש ממנו לפתור את הבעיה ע"י הידברות עם RIOT ותיעדוף/ניתוב מתאים לשרתים שלהם.

בהצלחה... :rolleyes:

אני די סקפטי לגבי הדברים האלו.

יש לי חוסר אמונה שורשי בכל מה שקשור לחברות , מתוך המציאות בה די ברור שזה מעניין להם את התחת.

מעבר לכך, יש נתק מוחלט בין האנשים שיכולים לפתור זאת(אם ירצו), והלקוחות.

ואפילו מול מחלקות השירות שלהם עצמם.

לצערנו זה לא רק לשרת של LoL , זה לכל השרתים בעולם כמעט, לפחות ממה שאני בדקתי, חוץ מאתרים בישראל

ופשוט תתקשר ותגיד להם בקשר לתקלה, לא צריך להגיע למנכ"ל.

אני עבדתי ועובד עדיין בחברת ספק , ככל שיפנו בקשר לתקלה מסויימת יטפלו בזה, ההנדסה אומר שצריך לפחות 50+ פניות להבין שיש תקלה, צריך פשוט עוד אנשים, וזאת הבדיקה הכי פשוטה שתוכלו לעשות ולהתקשר זה גם פשוט.

ככל שיפנו יותר ככה יטפלו, לא מבין מה קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסתי להפעיל את התוכנה אבל היא לא עובדת לי משום מה..

זה נכנס ונעלם אחרי שנייה..

בכל מקרה,

אני ממליץ שמישהו ייקח יוזמה ויעשה מכתב אליהם למייל עם הסבר מפורט מה הבעיה ויוסיף את השמות+תעודות הזהות לכל האנשים שיש להם את זה..

ברגע שנהיה בערך מעל 10 אנשים ונאיים שאם לא יטפלו בזה נתנתק אני מאמין שהם יעשו משהו עם זה..

אם אתה בעד ההצעה הזאת צריך לפתוח את האשכול הזה בעוד פורומים כדי שאנשים יתווספו לרשימה שנשלח להם.

ברגע שכל אחד ייפנה בנפרד הם לא יטפלו בזה בגלל שכל פעם אנחנו נופלים אצל נציג אחר ואף אחד לא יודע מה השני אמר וכו'.

ככה זה יהיה מכתב מסודר ובסוף המכתב נוסיף את השמות והתעודות זהות לכל מי שייצטרף לרשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסתי להפעיל את התוכנה אבל היא לא עובדת לי משום מה..

זה נכנס ונעלם אחרי שנייה..

בכל מקרה,

אני ממליץ שמישהו ייקח יוזמה ויעשה מכתב אליהם למייל עם הסבר מפורט מה הבעיה ויוסיף את השמות+תעודות הזהות לכל האנשים שיש להם את זה..

ברגע שנהיה בערך מעל 10 אנשים ונאיים שאם לא יטפלו בזה נתנתק אני מאמין שהם יעשו משהו עם זה..

אם אתה בעד ההצעה הזאת צריך לפתוח את האשכול הזה בעוד פורומים כדי שאנשים יתווספו לרשימה שנשלח להם.

ברגע שכל אחד ייפנה בנפרד הם לא יטפלו בזה בגלל שכל פעם אנחנו נופלים אצל נציג אחר ואף אחד לא יודע מה השני אמר וכו'.

ככה זה יהיה מכתב מסודר ובסוף המכתב נוסיף את השמות והתעודות זהות לכל מי שייצטרף לרשימה.

אתה צריך להפעיל את הפקודה דרך ה CMD .

אנחנו כולה 4 אנשים פה, איפה כולם, בלי אנשים זה לא יפתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אכן הוטנט עושים המון בעיות בתקופה האחרונה,יש לי בעיות בשעות הערב והלילה המאוחרות.

פינגים גבוהים איבודי מידע וכ"ו.(משחקים כגון WOW ו DOTA ).

וגם באתרים מסוימים בחו"ל.

אם זה ימשיך אני יאלץ לעבור לספקית אחרת כי אני בספק שיעשו משהו בנידון גם אם אצור אתם קשר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאלו שיש בעיה, איזה אייפי יש לכם ? מתברר שזה לאייפי מסויימים. לי היה בעייה לא מופסקת עם אייפי 213.57 שהייתי איתו כל כך הרבה זמן. עברתי ל 149.88 וחלק מהתקלות נפתרו, פינגים תקינים ל 90% מהמקומות ומהירות הורדה מחול.

5.28

5.29

37

אני לא זוכר איזה עוד כתובות יש להם, לא בדקתי אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני על 149.88 ועובד מצוין. לא עוקב אחרי הפינגים כי אני לא משחק, אבל בבדיקות שעשיתי למעלה היה תקין.

אבל ניתקלתי בבעיה בבטווח IP מסוים בעבר, שפתרתי ע"י שינוי ה של הראוטר ובכך השגת IP מטווח אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...