גולן טלקום משיקה דור רביעי ו-20 גיגה-בייט של נפח גלישה - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גולן טלקום משיקה דור רביעי ו-20 גיגה-בייט של נפח גלישה

taltarablus

Recommended Posts

גולן מבטיח, גולן מקיים - גולן טלקום, שלאחר פחות משבוע הבטיחה להשיק חבילת טריפל ואת זמינות רשת הדור הרביעי שלה ללקוחות בקרוב, משיקה את הרשת החדשה עם נפח גלישה חדש ומאסיבי של 20 גיגה-בייט

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%92%d7%95%d7%9c%d7%9f-%d7%98%d7%9c%d7%a7%d7%95%d7%9d-%d7%9e%d7%a9%d7%99%d7%a7%d7%94-%d7%93%d7%95%d7%a8-%d7%a8%d7%91%d7%99%d7%a2%d7%99-%d7%95-20-%d7%92%d7%99%d7%92%d7%94-%d7%91%d7%99%d7%99%d7%98/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

http://www.themarker.com/technation/1.2514572

מיכאל גולן הזה פשוט תותח.

מישהו זוכר שלפני כמה זמן היינו משלמים 300 ש"ח לחודש בשביל סלולרי? היום לא עוברים את ה 50 ש"ח.

עכשיו הוא עושה גם מהפכה בנפח חבילת הגלישה.

חבל שאין עוד כמוהו בענפים שונים במשק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בהחלט משנה את חוקי המשחק, חבילה בנפח כזה+המהירות של יעני "דור 4 בישראל" מספיקה לשימוש בינוני+ במחשב נייד. מי שלא מוריד כבד (משחקים/סרטי HD) לא צריך בנפרד.

אפ"ס צריכים להפסיק להשקיע בכוח אדם לטוקבקים נגד גולן, ולהתחיל להחזיר את אמון הציבור (למרות שאני אישית לא מתכוון לחזור אליהם בעתיד הנראה לעין, גם אם יתנו חבילות בחינם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*פותח רגליים*

קחו אותי לבאולינג גולן טלקום!

ממתי זה מתחיל לפעול?

עריכה: לא משנה, כבר פועל. רק הפעלתי באייפון ובום.

מהירות סבבה לגמרי, לא מדהים אבל אחלה.

6d0a69d4892c62c2c4c567e5b64c545a.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

eladeldad, עם כל הכבוד לגולן (ויש הרבה), זה לא הוא שאחראי לשינוי הזה, זה שר התקשורת בתקופה ההיא (כחלון אם אני לא טועה) שעשה מהפך בתחום הסלולר, ובנוסף פתח את השוק לשתי מפעילות חדשות ועוד מספר בלתי מוגבל של ספקים וירטואלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרוב התבשל וחלק החל כבר בתקופה של אטיאס. כחלון גם תרם וקצר את כל הפירות.

דבר שני, זה לא רק המחירים. גולן קבוע מגדיל את הסטנדרטים. לא עוברים 3 חודשים והוא הראשון שקבוע הכניס שירותים חדש שכלולים בחבילה. הוא הראשון שנתן :

שיחות לחו"ל חינם

הגדלה משמעותית של חבילת הגלישה, פעמיים (ל 6 וכעת 20)

שיחות וגלישה בחו"ל חינם

סים לרכב חינם

מספרי קווי בינלאומיים (למשל בארה"ב) שמובילים ישירות אל הקו שלך בגולן. מבחינת האמריקני הוא מתקשר למספר מקומי

עד 4 מספרי טלפון על אותו קו, שניתנים לשינוי עד 10 פעמי בשנה

ויש עוד דברים, שכל אחד שקצת עקב אחרי השוק בשנתיים הראשונות שם לב וראה

גולן ב2 רמות לפחות מעל כל השאר בדברים אלו, ותרומתו לשיפור התנאים לצרכנים שווה לכל התרומה שכל החברות האחרות יחד.

אני חושב שכיום שירות הסלולר הוא הזול והעשיר בעולם. (מבחינת התמורה שמקבלים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי roger, מגיע לו המון כבוד. אבל milford, אתה הולך לייחס לגולן את העובדה שאסור לחברות לחייב אותך בשלוש שנים של שירות? או שחברות חייבות לתת לך את אותם התנאים אם אתה קונה טלפון מהם או מחברה חיצונים? או את הפתיחה של השוק למפעילים וירטואלים? או את הפתיחה של 2 תדרים חדשים לשני ספקים חדשים? אני לא יודע למה נעלבת כל כך מהתגובה שלי, הגורם שהוביל לשינוי היה משרד התקשורת ואלה שעמדו בראשו בתקופה הזו. אני מקבל את ההערה של roger לגבי התרומה של אטיאס , באמת רוב המהפכים מתחילים בתקופה של זה שקדם לך, במיוחד כשממשלות בקושי מחזיקות מעמד 3 שנים אצלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את כל הדברים האלה עשה אטיאס ולא כחלון. כחלון נהנה מההפקר כי הוא היה בתפקיד כשהם נכנסו לפועל, אבל לא הוא עשה אותם.

מעבר לזה, בלי גולן - אומנם לא היית צריך להתחייב ל-3 שנים ואומנם היית יכול לעבור בין חברות ולשמור על המספר שלך כולל הקידמות, אבל עדיין היית משלם 400 שקל בחודש.. אז..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע הזמן שיקום גוף תקשורת גדול (חשבתי על המונח "רציני", אבל אין לנו באמת אחד כזה) שיעצור את פמפום השקרים על "הנסיך" כחלון. כבודו במקומו מונח, אבל לא הוא אחראי לבדו על הכל. יש לציין בפומבי גם לאילו אחרים מגיע קרדיט.

מצחיק אותי גם איך מבקרים את נתניהו על כל דבר רע שקרה בעת ראשותו, אך לא נותנים לו קרדיט על דבר מאוד חיובי שקרה באותה התקופה. רדוד ומגעיל. (ואני אינני אוהב את נתניהו יותר מדי).

גולן בהחלט לקחו את התנאים החדשים שנוצרו "בשתי ידיים" ובחרו למוטט בין רגע את כל המודל העסקי שהיה רווח בשוק זה, עד אותו הרגע. הם אכן היו תלויים בגורמים ממשלתיים ורגולטורים שאפשרו להם לעשות זאת. אבל הם עשו את זה. שמו כסף, לקחו יוזמה, לקחו סיכון (כמובן שזה לא לשם צדקה. בסדר.). אי אפשר להתעלם מכך וחייבים להביא להם את הקרדיט על זה. הרי לכל אחת מן חברות אפ"ס היתה אפשרות לעבור למודל עסקי "הוגן" גם לפני כן, אך הן בחרו בכללי משחק של קרטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-20GB המדוברים הם אך ורק על ולא מדובר פה על 3G רגיל, שבשימוש ברשת מסוג זה ההגבלה עדיין נשארת על 6GB.

בכל מקרה - אני עם 5 שתומך בLTE בארץ, אך איני רואה אופציה לשימוש בLTE.

במסך שאמור להיות "ENABLE LTE" מופיע לי "ENABLE 3G".

מישהו יודע מה עושים במצב כזה?

(כמובן שאני לקוח גולן בחבילה המתאימה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה ממתינים לעדכון מאפל שישחררו עדכון למכשיר לתמיכה בדור 4 אצל גולן.

או מחפשים בגוגל אם ניתן לפתור איכשהו.

מה הכוונה לעדכון מאפל? צריך לעדכן את האייפון לגרסא החדשה ביותר שתצא? (8.X)

כרגע אני אפשרות להשתמש בLTE אצל גולן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...