הצעות איך לבנות מיכל 60X40X25 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעות איך לבנות מיכל 60X40X25

Ancient1

Recommended Posts

לפי דעתי תקח פלסטיק דיי עבה (כדי שיהיה חזק) תחתוך אותו לפי המידות ותחבר את החתיכות ביחד אם ברגים ולפני שאתה מחבר על החיבורים תשים סיליקון ואז מהלחץ של ההברגים והאיתום של הסיליקון זה יהיה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ברגים ומאיפה.

פלסטיק אינו חזק וצריך לקדוח חורים בשבילם ואז גם להבריג .. אני לא בטוח שזה יחזיק ..

יש דבק לפלסטיק , הוא "מתיך" את הפלסטיק וזה מתייבש לגוש די אחיד. זה הרעיון של זה בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח תלוחות פרספקס , תכנס עם ברגים מלמטה , תוסיף סיליקון בשביל האטימות לא בשביל החוזק , תוסיף מסגרת מתכת ויהיה לך חזק כמו אבן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך יא נאס .. מסגרת מתכת ...

אתה בטח חושב שיש לי איזה בית מלאכה או משהו. כולה יש לי מלחציים קטנים תוצרת ועוד כמה כלי מלאכה ביתיים.

מאיפה אני משיג מסגרת מתכת ( שגם צריך להבריג) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעקרון הייתי ממליץ למצוא בסיס מורכב כבר, כגון בקבוק קיים במידות מתאימות שעם קצת מודיפיקציות יתאים, או תא אכסון מברזל או כל חומר אחר.

אם אתה בכל זאת מעוניין לבנות יש דרך פשוטה למנוע דליפות מבניית פרספקס, ישנם דבקי פרספקס בהם משתמשים אנשי המקצוע וניתן לקנות מהם כמות קטנה בד"כ.

*** אזהרה - מסוכן אם אין לכם נסיון בעבודה עם חומרים המוגדרים כמסוכנים או אם אתם עובדים ללא אמצעי הגנה מתאימים :

כמו כן ניתן להשתמש בכל מיני ממסים כגון כלורופורם (חומר מסוכן ביותר) או ממסים עדינים יותר שממש "מלחימים" את הפרספקס - עך זה מוסיפים קצת סיליקון וזה 100% חסין ועמיד.

כמו כן הייתי ממליץ להשתמש בפוליקרבונט כגון לקסן ולא בפוליאקרילט כגון פרספקס, פלקסי וכדומה...

בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה - לא ניתן לבנות קופסא אטומה מפרספקס/פלסטיק שתחזיק כמות של מים ותודבק ע"י סיליקון/אפוקסי/דבק חם/3 שניות וכד'...

יש תיעוד של הרבה טובים שניסו - קריז, אריק ובחור ששכחתי את שמו עם שם דרום אמריקאי אני חושב...

אז תפסיקו להמליץ אם אין לכם ניסיון, הדרך היחידה היא ע"י מה שנקרא "ריתוך פלסטיק" שזה כפי שהסברתי מקודם - מאוד פשוט לביצוע ע"י ממסים פלסטיק שונים, כל עוד מקפידים על כמה כללי בטיחות וזהירות פשוטים...

אחרי זה - מומלץ להוסיף קצת סיליקון אפוקסי לבטיחות כפולה ;)

זה מה שאני אגב עשיתי בריאובוקס שלי, האב טיפוס נזרק לזבל וכרגע הפרספקס מוחזק בקלמרות אחרי שהוא "רותך"...

בכל מקרה - זה להערכתי נותן לך את השליטה הטובה ביותר בתוצר הסופי...

כפי שציינתי קודם, אם לא בא לך על כל הכאב ראש (או כיף - תלוי איך מסתכלים על זה) ניתן להשתמש במשהו מוכן מראש - קופסאת אוכל, בקבוק, מיכל טרפנטין וכד'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קלמרות ואיך אני מחבר לפלסטיק ?

אין לי בעיה לקנות את חמרי הפלסטיק כי אני מכיר חנות (וירטהים, מפרץ חיפה) עם החמרים והדבקים. אני גם מכיר את הדבקים - F104, F-105

(זה לא P:) . אפשר להשיג פלסטיק בעובי 10ממ .

מה שכן, עלה לי רעיון אולי יש יריעות שניתן להדביק בחיבורים , משהו כמו תחבושת גבס..

הבעיה היא המחיר ואיכות התוצאה . כי אני צריך להכניס בפנים פריזר של מערכת שפרקתי ממקרר.. טכנאי קרור אמר שלא כדאי להתעסק עם החלפת הפריזר למשהו קטן. אז בתור סיפתח אני צריך ארגז למיים. אח"כ אני אצטרך להוסיף איכשהו בידוד , כנראה דפנות כפולות מפלסטיק דק.

ארגז של פלסגד, כזה ששמים על קטנועים עולה 93ש"ח ואינו מתאים כי אני צריך להשכיב את הפריזר כפי שהיה במקרר.

ותרמוסטט איטלקי -30C עד + 30C . עולה 58ש"ח.

מי המשוגע שיעבוד עם כלורופורם וישאר ער לסיים את העבודה ???!!!!

ואני לא ילד .. ילדותי , אבל בפירוש לא ילד ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלא רואה לפי הכינוי שלו שהוא עתיק ? :P

תסדר איזה מסגרת מתכת מאיזה מסגר מה הבעיה ... לא חסרים ברזלים כאלה בעלי פינה מאונכת שתתאים לך בידיוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול בכדי שיהיה אתום בחיבורים של הצלעות לשיפ גומי של פנימית של אופניים וזה ממש אחלה . תקנה זוייות ברז או פלסטיק ואתחבר אותן בפינות . או שהכי טוב לעשות כמו שאלינויי אמר לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון.....ישנם כל מניי ממיסים חזקים...ואם אתה שם אותם בחיבורים של של שני פלסטיקים...אז הם ממסים את הפלסטיק באיזור החיבור....ואחרי שניה זה "מתחמם" חזרה וניהיה חתיכה אחת של פלסטיק......

אם הרעיון מוצא חן בעיניך..... אז כדיי לעשות את זה בדרך עבודה שכזאת:

להחליט מה המידות שאתה רוצה שיהיו לקופסה.....ואז לקחת עוד סנטימטר אחד יותר....

אתה לוקח חתיכה אחת של פלסטיק....מכניס אותה למלחציים....אחר כך אתה מדביק עם דבק פשוט(לא חזק) את החתיכה השניה, לפי הצורה שאתה רוצה שהחתיכות יהיו....

אחר כך אתה לוקח טפטפת שבטוחה יש חומר ממיס....מטפמטף מהר מאוד לאורך כל החיבור....עדיף שתפזר את הממיס בצורה שווה....

אחר כך החתיכות בנקודת החיבור יימסו ותקבל חתיכה אחת של פרספקט.....

ואז את לוקח את החתיכה השלישית בעיקרון של הפרספקט ומחבר אותה באותה צורה לחתיכה החדשה שנוצרה...וכך הלאה...

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...