עזרה בבחירת מארז קטן למפרט שלי. - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת מארז קטן למפרט שלי.

shaul930

Recommended Posts

שלום לכולם.

יש לי רכיבים (החלפתי לחדשים) ואני מעוניין לבדוק מחשב מדיה כזה לסלון. עכשיו אני רוצה מארז קטן יחסית לא ענק. חיפשתי ולא מצאתי משהו שמתאים. אשמח לקבל המלצות תודה.

המפרט הינו:

מעבד i7 920 (יש עליו קירור גדול יחסית שזה מגביל coolermaster v8)

לוח אם רגיל. 1150 ud3r

וכרטיס מסך Redon 5970.

אשמח לקבל עזר תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם.

יש לי רכיבים (החלפתי לחדשים) ואני מעוניין לבדוק מחשב מדיה כזה לסלון. עכשיו אני רוצה מארז קטן יחסית לא ענק. חיפשתי ולא מצאתי משהו שמתאים. אשמח לקבל המלצות תודה.

המפרט הינו:

מעבד i7 920 (יש עליו קירור גדול יחסית שזה מגביל coolermaster v8)

לוח אם רגיל. 1150 ud3r

וכרטיס מסך Redon 5970.

אשמח לקבל עזר תודה רבה

רוב המפרט הזה לא מסתדר לי , מעבד I7 920 שהוא תושבת 1366 למיטב זכרוני על לוח עם תושבת 1150 ? אני אניח שהתכוונת לX58 UD3R בתושבת 1366 ?

אם בכל מקרה תרצה לעשות מהחלקים הללו מחשב לסלון ( כמו ליאור גם אני מתפלא לשם מה ) אז תהיה לך בעיה עם העומק בגלל כרטיס המסך לדעתי , אם אתה מעוניין במארז שוכב אז רק דוגמת SILVERSTONE GD07 יתאימו לדעתי , הם מקבלים כרטיסים יותר ארוכים משלך ( 31 ס"מ ) המארז עולה 550 ש"ח בKSP

שוב , אם אתה מתכנן מחשב לצפייה בסרטים חשבון החשמל שלך יסבול באופן דרסטי ממערכת כזו שדלוקה 24 שעות ( בנוסף לבזבוז החומרה ) ובסרטים כרגע כל כרטיס מסך מובנה ( עדכני ) בלוח האם יתן תוצאה דומה לכרטיס שלך ( כרטיס טוב אך בכל זאת בן 5 , מזל טוב )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט עם חלקים כאלה ענקיים למדיה לסלון? כרטיס מסך כפול ליבה? בשביל מה? קח חלקים סופר-פשוטים וקטנים בכמה מאות שקלים וסגור פינה. זה מיותר לחלוטין ומסורבל מאוד.

אתה צודק אבל אלה חלקים שקיימים אצלי. וחבל לי לזרוק אותם ולקנות חדשים. אז חשבתי לעשות איתם שימוש...

- - - תגובה אוחדה: - - -

רוב המפרט הזה לא מסתדר לי , מעבד I7 920 שהוא תושבת 1366 למיטב זכרוני על לוח עם תושבת 1150 ? אני אניח שהתכוונת לX58 UD3R בתושבת 1366 ?

אם בכל מקרה תרצה לעשות מהחלקים הללו מחשב לסלון ( כמו ליאור גם אני מתפלא לשם מה ) אז תהיה לך בעיה עם העומק בגלל כרטיס המסך לדעתי , אם אתה מעוניין במארז שוכב אז רק דוגמת SILVERSTONE GD07 יתאימו לדעתי , הם מקבלים כרטיסים יותר ארוכים משלך ( 31 ס"מ ) המארז עולה 550 ש"ח בKSP

שוב , אם אתה מתכנן מחשב לצפייה בסרטים חשבון החשמל שלך יסבול באופן דרסטי ממערכת כזו שדלוקה 24 שעות ( בנוסף לבזבוז החומרה ) ובסרטים כרגע כל כרטיס מסך מובנה ( עדכני ) בלוח האם יתן תוצאה דומה לכרטיס שלך ( כרטיס טוב אך בכל זאת בן 5 , מזל טוב )

התושבת 1366 סליחה...

וכן זה הלוח שלי ud3r x58

מה אתה ממליץ לי לזרוק את החלקים? לא חבל עליהם?? או להחליף חלק שניים?

ועברתי על המארז שהבאת הבעיה איתו זה שהוא תומך בגובה של מאוורר עד 138.4mm. ולצערי המאוור של שמחובר כיום הוא: 161.1mm. אשמח אם תוכל להגיד לי מה לעשות. מה להוציא מה להכניס ומה לקנות. (מינימום לקנות) הוצאתי הרבה כסף עכשיו ולא מעוניין להוציא.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין רק במארז שוכב אז מקסימום תחליף את גוף הקירור הגבוה למשהו קצת יותר צנוע , מעבר לזה זה רק להעמיד מארז רגיל , בקשר להחלפת חלקים , אתה לא חייב , פשוט כרטיס המסך הזה הוא קצת OVERKILL לצפייה בסרטים .

בקשר לגוף הקירור אתה יכול לשים משהו בסגנון הזה שלא יהיה יקר :

http://ksp.co.il/?select=.1066..182..66.&list=1&sort=2&glist=1&uin=6727&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...