צביעה של מכסה למחשב נייד - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צביעה של מכסה למחשב נייד

Epidem

Recommended Posts

המשטח הוא פלסטיק שבמקור חלק ומבריק אך הוא נשרט לי וזה נראה מכוער..

תהיתי אם אני יכול לקחת צבע ספריי רגיל, לצבוע מחדש, אולי להוסיף ציור ולכסות בלכה

יש שלבי הכנה לפני? אולי צריך ללטש את המשטח לפני?

אשמח לטיפים והמלצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה משטח? מאחורי המסך? או ב-Palm Rest באיזור המקלדת?

אם זה מאחורי המסך - אז מוכרים באיביי/אליאקספרס מדבקות דקורטיביות בשביל זה, יכול להיות שימושי יותר עבורך. וגם יותר פשוט ותוכל גם להחליף את המדבקה כל פעם מאשר להרוס לגמרי את המשטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מחשב (מה הדגם)?

הנייד שיש לי GE40-2PC

איזה משטח? מאחורי המסך? או ב-Palm Rest באיזור המקלדת?

אם זה מאחורי המסך - אז מוכרים באיביי/אליאקספרס מדבקות דקורטיביות בשביל זה, יכול להיות שימושי יותר עבורך. וגם יותר פשוט ותוכל גם להחליף את המדבקה כל פעם מאשר להרוס לגמרי את המשטח.

זה מאחורי המסך, והייתה לי פעם מדבקה על מחשב אחר וזה נראה רע. הבעיה זה שהמשטח שם שרוט ואני רוצה לצבוע מחדש ולא ציור על כל המכסה כמו המדבקה.

המטרה שלי בכל העניין הזה, זה לא ליפות את המחשב עם ציורים כי משעמם לי, אלא לחדש את המשטח השרוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיפוש זריז באיביי, לא מוכרים את המכסה. אני מניח שתוכל למצוא את זה עוד שנה שנתיים כשאנשים ידפקו את המחשב שלהם וימכרו את חלקי המחשב.

לדעתי, תרכוש מדבקה/מדבקות קטנות או פשוט תתעלם מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיפוש זריז באיביי, לא מוכרים את המכסה. אני מניח שתוכל למצוא את זה עוד שנה שנתיים כשאנשים ידפקו את המחשב שלהם וימכרו את חלקי המחשב.

לדעתי, תרכוש מדבקה/מדבקות קטנות או פשוט תתעלם מזה.

אם האנשים ידפקו את שלהם וימכרו, קשה לי להאמין שזה יהיה יותר טוב ממצב המכסה אצלי וכן גם אני חיפשתי ולא מצאתי.

העניין שפניתי לפורום זה כי אני רוצה לעשות סוג של מוד למחשב, ליפות אותו בצורה איכותית, לא איזה מדבקה.

התעניינתי בזה, חיפשתי באינטרנט וראיתי אנשים ביוטיוב משפצים כל מיני דברים ישנים כמו עכברים מפלסטיק ומחשבים ישנים וזה נראה מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צבע מכל סוג שהוא הרבה פחות עמיד מהחומרים המקוריים של הכיסוי. זמן קצר אחריי שתצבע אותו הצבע יישרט והוא יהפוך להיות יותר מכוער

אם הוא בצבע כהה, תעבור על השריטות אם לורד בצבע המתאים שפחות ייראו אותן, אבל בכללי תשאיר את המשטח בצורה שהוא יצא מהמפעל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...