חיבור סוויטצ׳ לנתבֿֿ/מודם אלחוטי של אורנג׳ - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור סוויטצ׳ לנתבֿֿ/מודם אלחוטי של אורנג׳

Anton Dundin

Recommended Posts

האם היום המודם של אורנג' מוגדר כנתב או שיש לך עצמאי נוסף ועובד בסדר? אם כן, אז כל מה שאתה צריך זה סוויץ'.

יש אפשרות שהנתב הקיים לא יעמוד בעומס של כמות המחשבים. במקרה כזה תצטרך לקנות אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המודם של אורנג׳ הוא גם

זה מודם עם סים

יש איזה חברה מועדפת של סוויטצ׳

שלא יהיה יותר מדי מסובך בהתקנה למשל של סיסקו הבנתי הכול בפקודות שם וצריך ידע נוסף לעבוד עם החומרה של סיסקו

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדובר בעסק קטן, אתה לא צריך switch מתקדם. לך על אחד פשוט עם מספיק פורטים במהירות 1Gb.

HP זו בחירה טובה.

אבל כל אחד יהיה בסדר. לדוגמה TP-LINK

עריכה: מדוע סלולרי? לא בדיוק הדבר המתאים לכל כך הרבה מחשבים בתור ה"קו" הראשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

״מדוע סלולארי?״

מכיוון שאני נמצא בשטח

אין לי תשתית קבוע ואני עובר כל כמה חודשים

מבחינת אבטחת מידע

אני יכול להתקין פיירוואל בסוויטצ׳ או שמספיק לי רק על הנתב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזה חברה מועדפת של סוויטצ׳

שלא יהיה יותר מדי מסובך בהתקנה למשל של סיסקו הבנתי הכול בפקודות שם וצריך ידע נוסף לעבוד עם החומרה של סיסקו

תודה

אתה צריך סוויץ' טיפש. לא סוויץ מנוהל (כמו סיסקו). כל סוויץ כזה D-Link Edimax TP-Link יעשה את העבודה.

סוויץ טיפש הוא פלאג אנד פליי. רק צריך לחבר והכל עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה הקונפיגרציית שלך או תקציב, אבל במידה שאין לך כונן שמשותף לכולם , אולי עדיף לך לחלק את האנשים לכמה נתבים או לתת לכל אחד נטסטיק שיעבוד איתו מאשר לחבר 20 אנשים לסוויץ' ולנתב

המלצה נוספת - תבדוק איך הקליטה שלך באזור ואיך הרשת - אם אתה מביא סוויץ' ל20 אנשים יש מצב זה לא יעבוד לאף אחד אם הקו לא טוב(לדעתי גם 20 אנשים על סים קארד אחד זה יותר מידי)- אולי צריך איפה שאתה נמצא מגבר כדי שיסדר לך את הקו - ותדבר עם הספק הסלולרי שלך תשאל כמה אנשים יכולים להתחבר לנתב כזה כי באמת עדיף אולי לחלק ל2 נתבים או לתת נטסטיקים לכל מחשב במקום.

לגבי איזה סוויץ' - הכי פשוט כמו שכתבו לך 40-60 ש"ח 8 פורטים של אחת החברות אדימקס/טיפילינק וכדומה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אם אתה עובr ממקום למקום ( עדין לא הבנתי איך אתה עושה את זה אם 20 מחשבים )

משהיתי מציעה לך זה לקנות ראוטר של סיסקו אם מודם סלולרי מובנה תביא מישהו שיגדיר לך

אותו פעם אחת ואז את כל המחשבים חבר באלחוטי לגלישה באינטרנט וזהו כי סיסקו כזה

כל משהו צריך זה כולה חיבור לחשמל אהיה לך הרבה יותר קל לעבור ממקום למקום

מאשר כל פעם לפרק את הסוויטץ' וכבלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...