עזרה - בעיה חמורה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה - בעיה חמורה

fas

Recommended Posts

משהו מאוד מוזר קרה לי במחשב - ניסיתי לפתוח קובץ מסוים עם מציג התמונות של ומאז כל קובץ במחשב כמעט נפתח עם מציג התמונות, ועכשיו שום דבר במחשב לא עובד. בבקשה, אם מישהו יכול לעזור לי כמה שיותר מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אם אני מנסה לפתוח תוכנות כמו word או excel זה פותח את מציג התמונות. גם כמעט כל הקישורים בשולחן עבודה וכל הקישורים בשורת המשימות נפתחים עם מציג התמונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחצתי ולא קרה כלום...

נראה לי שהבעיה שהמחשב פותח קבצי lnk עם מציג התמונות ובמחשב אחר שראיתי זה נפתח עם יישום מוכר... יכול להיות שזו הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://en.kioskea.net/faq/9846-windows-7-all-shorcuts-have-been-changed-to-lnk-files

עקבתי אחרי ההוראות באתר הזה ועכשיו הקישורים עובדים אבל מאז שהתקלה התחילה ועד עכשיו המחשב לא מזהה בכלל שיש לו חיבור לרשת מסוימת, ובחיבור של הכבל למחשב לא דולק אור כמו שדולק בדרך כלל... יש למישהו מושג למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו היו שתי בעיות- הקיצורי דרך שלא עבדו והאינטרנט. את הבעיה של הקיצורים פתרתי אבל אין לי מושג למה יש בעיה באינטרנט... למרות שהכבל רשת מחובר למחשב המחשב לא מזהה שום רשת שמחוברת אליו, והאור שבדרך כלל דולק במקום החיבור של הכבל למחשב לא דולק אבל אין לי מושג למה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...