פד לעכבר - מחפש המלצה - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פד לעכבר - מחפש המלצה

needacomp

Recommended Posts

שלום,

אחרי שהפאד הישן (אלא הפלסטיקים שחילקו בחינם פעם) הלך, אני משחק ישירות על שולחן עץ. הבעיה בעיקר זה שגם הגומי / פלסטיק מתחת לעכבר קצת מתגרד על השולחן ולפעמים הרגישות נעשית גרועה יותר (וצריך לנקות את השולחן / עכבר).

רציתי לדעת אילו סוגי פדים יש ועד כמה הבדל הם עושים בשימוש ועד כמה זה משהו אישי כמו סוג המקשים במקלדת מכנית שצריך לנסות לפני שקונים.

העכבר הוא g700, מה הם הדגמים שנמכרים בארץ, כמה יוצא להשקיע בפד טוב ויש איפשהו שאפשר להתנסות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שאני לא מבין בזה בכלל, אפשר קצת הסברים למה ?

הפאד Steelseries 4HD מותאם במיוחד לביצועים אופטימלים לחיישן של העכבר Steelseries Xai שהוא Avago 9500 וזה אותו חיישן שנמצא ב-G700, לכן הוא הפאד המומלץ ל-G700.

שאלה... QCK MASS מתאים לG700S?

יש לי G700s והוא עובד טוב על משטח הבד של G240 אז כנראה שיעבוד טוב גם עם ה-QCK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. קח בחשבון שה-QCK Mass עבה יותר מה-QCK הרגיל/מיני (6 מ"מ לעומת 2 מ"מ) ואם זה מתאים לך. אם לא, קח את ה-QCK הרגיל או את המיני.

בכל מקרה המחיר של QCK Mass באייבורי בהחלט משתלם לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. קח בחשבון שה-QCK Mass עבה יותר מה-QCK הרגיל/מיני (6 מ"מ לעומת 2 מ"מ) ואם זה מתאים לך. אם לא, קח את ה-QCK הרגיל או את המיני.

בכל מקרה המחיר של QCK Mass באייבורי בהחלט משתלם לדעתי.

אתמול קבלתי את הG700S לפני זה היה לי את MX518 שניהם על QCK MINI ודווקא הG700S מרגיש לא כל כך זורם.

לפני כשאני קורא ואני מסמן את הטקסט עם העכבר זה מרגיש שהעכבר לא זורם עם הסימון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...