הכוונה מקצועית - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכוונה מקצועית

Calcio D'angolo

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני מקווה שתוכלו לעזור לי.

אני מתקרב לקידומת 3 ודי נמצא על צומת דרכים.

קצת רקע, מאז ותמיד התחברתי לתחום המחשבים, חולה טכנולוגיה ומשתדל להיות מעודכן בכל החידושים.

תמיד התעסקתי עם מחשבים, בין אם זה התקנות ותוכנות עריכה ובין אם זה בחומרה, בניית מחשבים ופירוק מחשבים כולל ניידים ותיקונם.

אני עובד שנתיים בחברה קטנה עם 100 עובדים ממוחשבים (השאר סוכני שטח עם וסלולרי).

אני אחראי ביחד עם עוד מישהו על כל המחשוב והתקשורת בחברה, כאשר אני את הצד התפעולי והוא את הצד הניהולי.

אחראי זה אומר, טיפול ומעקב על השרתים, הרשאות, ניהול משתמשים ותיבות, התקנת עמדות, שירות הלפדסק ושירות טכנאות, תיקון נייחים, וסמארטפונים (הכל בלימוד עצמי).

מעל שנינו יש פרילנסר שמתערב בתקלות רציניות שלנו אין יכולת להתמודד איתן.

אני משתדל ללמוד כמה שאני יכול, אבל מרגיש שאני נתקע באיזשהו מקום מאחר ואין לי שום הסמכה בנושא.

האם הצעד המתחייב והטבעי ביותר בשבילי על מנת להתקדם יהיה ללמוד הסמכת מנהל MCSE? האם אני צריך הסמכות נוספות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם במקצועי עסקינן , אז תבחר קודם כל במה אתה רוצה להתמקצע, כל ידע שתרכוש על הדרך מבורך אבל חשוב שתבחר במשהו להתמקצע, תקשורת/אבטחת מידע/סביבת מיקרוסופט/סביבת לינוקס/וירטואליזציה

לאחר מכן שתלך לכיוון שתבחר שהכי מתאים לך ולא תאבד עניין ותפסיק ללמוד תקח את החברה שאתה נמצא בה תראה איך אתה מצליח להטמיע את מה שבחרת בתוך המקום עבודה ותקח רק את הכיוון הזה , כשהחברה תתפתח , אתה יכול למצוא את עצמך מטפל רק במה שהתמקצעת - ושוב כל מה שאתה צובר על הדרך ברכה .

כמו כן - תן לעצמך חצי שעה - שעה ביום שאתה לומד את מה שאתה רוצה להתמקצע בו תדבר אפילו עם המנהל שיפנה לך את הזמן הזה אם צריך.

קידומת 3 כבר מצפים לראות בתחום כיוון ספציפי בין אם זה התמקצעות או משהו ניהולי - אז עדיף שעד קידומת 3 תהיה ממש מקצועי במשהו - אני אישית הייתי ממליץ להסתכל קצת בחיפוש עבודות שתדע איפה השוק נמצא כרגע ושתבחר בהתאם לתחושותייך ומה שמתאים לשוק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...