KSP לא מוכנים לתקן את הלוח אם - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

KSP לא מוכנים לתקן את הלוח אם

proevo4ever

Recommended Posts

היי,

פתחתי פוסט על מחשב שלא נדלק אתם יכולים לעלעל בו פה:

http://hwzone.co.il/community/threads/554412-%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91-%D7%9C%D7%90-%D7%A0%D7%93%D7%9C%D7%A7#.VIGcejGsWAY

בשורה התחתונה:

המחשב לא נדלק, הוצאתי את כל החלקים כדי לבדוק מה שעושה בעיה - במהלך הוצאת החלקים נשבר לי אחד מהתופסנים של הכרטיסי .

לקחתי את הלוח אם ל KSP לבדיקה, בבדיקה הם עלו על זה שכנראה הכרטיס מסך הפנימי של הלוח אם עושה בעיות ובנוסף הם ציינו שם שיש נזק פיזי קל - ושלחו את זה למעבדה המרכזית שלהם

אגב הלוח אם נקנה בחצי שנה האחרונה (יש לי אחראיות ל3 שנים)

במעבדה המרכזית לא היו מוכנים לתקן בגלל שיש נזק ללוח אם - כלומר אחד התופסנים שבור.

האם יש לי מה לעשות עם זה? ואם כן למי אני פונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KSP, כמה מפתיע, פועלת בניגוד לחוק בסיפור הזה. חוק הגנת הצרכן פוטר משווק מאחריות במקרה של נזק פיזי אך ורק אם הנזק הפיזי הוא הגורם לתקלה שאיתה הלקוח פנה אליהם. במקרה שלך, יש לך ראיה לכך שנמצא נזק שלא נגרם על ידך ושגם אותו הם מסרבים לתקן. קח את טופס המעבדה והקלטת השיחה עם נציג שמסרב לטפל בך, ופנה למועצה לצרכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום טופס שלהם חוץ מזה שיש מדבק על הקופסת שכתוב רמת גן כלומר שהלוח חזר מהמעבדה הראשית חזרה לסניף

הבאתי להם את הטופס ומרוב עצבים לא לקחתי כלום לתיעוד

בכל מקרה הלוח אם נמצא אצלי אם תופסן חסר וכרטיס מסך דפוק ...

השאלה איך אני יכול להמשיך מכאן הלאה? יש ל KSP טלפון שאני יכול להתקשר למנהל? למעבדה הראשית?? לא מצאתי באתר שלהם איזשהו טלפון

- - - תגובה אוחדה: - - -

טוב שלחתי להם מייל זועם. ואיימתי עליהם שאני אפנה למועצה לצרכנות ועוד כמה מקומות אם לא יחליפו לי אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KSP, כמה מפתיע, פועלת בניגוד לחוק בסיפור הזה. חוק הגנת הצרכן פוטר משווק מאחריות במקרה של נזק פיזי אך ורק אם הנזק הפיזי הוא הגורם לתקלה שאיתה הלקוח פנה אליהם. במקרה שלך, יש לך ראיה לכך שנמצא נזק שלא נגרם על ידך ושגם אותו הם מסרבים לתקן. קח את טופס המעבדה והקלטת השיחה עם נציג שמסרב לטפל בך, ופנה למועצה לצרכנות.

אני לא בעד KSP או בעד פותח השאלה , אבל אין לפותח השאלה ואין לשום מעבדה של KSP אפשרות לדעת אם התופסן הוא זה שגרם לבעיה . אלה רק המהנדסים של החברה של הלוח אם . מה שאני מציע הוא שאם הלוח אם הוא גיגה ביט , יש להם מעבדה באיזור חיפה . הם עזרו לי פעם מול ההחלפה של KSP , שלא רצו להחליף לי מוצר ובסופו של דבר הם תיקנו לי אותו ללא עלות . נסה אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה. לחתיכת פלסטיק שבור בסלוטים של הזכרונות יש קשר לתפקוד לוח האם? סתם תירוץ עלוב להתחמק מאחריות. זה בערך כמו שיבואן יטען שאין אחריות על תקלה בגיר כי שברת את המראה כשהחנת אותו במוסך שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה. לחתיכת פלסטיק שבור בסלוטים של הזכרונות יש קשר לתפקוד לוח האם? סתם תירוץ עלוב להתחמק מאחריות. זה בערך כמו שיבואן יטען שאין אחריות על תקלה בגיר כי שברת את המראה כשהחנת אותו במוסך שלהם.

אני אתאר לך מצב שיכול להשפיע על הלוח אם : נניח שהיה ניסיון לשלוף את הזיכרון מהסלוט שלו , הוציאו אותו עקום וכתוצאה מכך נשברה "החתיכת פלסטיק" , אבל יש נזק שלא נראה לעין שאחד הפינים בסלוט של הזיכרון זז מהמקום או מקצר עם פין אחר בסלוט , כתוצאה מכך הלוח יכול לו להדלק . לגבי הכתובת של המעבדה בחיפה אני ינסה לחפש את התעודה שהם שלחו לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה חושב שלא ניתן פשוט להסתכל ולראות אם 1 מהפינים בסלוט של הזיכרון זז ומקצר ?

חוצמזה, אתה לא תצליח בקלות לעקם פין בסלוט של ה על ידי הוצאת והכנסת סטיק כמה עקום שלא תהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספקולציות מונפצות אינן תקפות בסוגיות מסוג זה. אלא אם נותן האחריות יכול להראות שיש קשר בין הנזק הפיזי לבין התקלה, הוא מחוייב לטפל בתקלה, נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...