צירוף מקרים או משהו לא תקין? חלקים נשרפים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צירוף מקרים או משהו לא תקין? חלקים נשרפים

יניב51

Recommended Posts

שלום לכולם,

סתם עלה לי בראש...

לפני כחודשיים ( בערך, לא זוכר מדויק ) התעוררתי וגיליתי שכרטיס המסך ולוח האם נדפקו.

בכדי שזה לא יקרה שוב, החלפתי ( ומעבד, ממחשב אחר בבית שלא בשימוש ), קניתי כרטיס מסך חדש וספק כוח איכותי של SEASONIC.

הייתי בטוח שפה מפסיקות הצרות, רק בחיבור הראשון של הכונן הקשיח למחשב ( בעצם בהדלקה הראשונה ) הוא גם כן החליט למסור את נשמתו לבורא.

מה הקטע של המחשב הזה?

האם מדובר בצירוף מקרים?

המחשב מחובר למתאם ( ל 3 חיבורים ), האם ייתכן וזה מקור הבעיה?

סתם צירוף מקרים של 1 למיליון? :bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אותו כונן שהשתמשת איתו במחשב הקודם ? אולי הספק הקודם היה דפוק ושרף אותו .

המחשב מחובר למתאם ( ל 3 חיבורים ), האם ייתכן וזה מקור הבעיה?

אתה יכול להסביר או לצלם את זה ? אם קנית חדש וספק חדש מה יש לאלתר ? זה בשביל מאווררים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שיש מפצל בחשמל, כך שמאחד יוצאים 3 ( מחובר אליו המחשב, המסך ומטען של הפלאפון ).

מאז שנשרפו החלקים הראשונים, העברתי את הקשיח למחשב אחר בשביל להשתמש בו. ביום שהיה לי זמן להתחיל לפרק הכל ולהרכיב מחדש במחשב שלי, חיברתי את הקשיח וזה פשוט לא עבד ( הכונן ישב מחוץ למארז יומיים במקום יבש ).

הספק כוח הקודם גם היה של סיסוניק ( S12II 550 הקודם, הנוכחי S12G 550 )כך שאני כבר לא יודע מה לחשוב ( אני כמעט בטוח שהוא עדייין תקין פשוט לא רציתי לקחת סיכון וקניתי חדש ).

THE BIG, משהו שאני יכול לעשות לבד או שיש צורך לקרוא לחשמלאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפצל לא אמור להביא לבעיה כזאת, ואני לא רואה בכלל דרך שבה מפצל יכול להרוס משהוא פנימי לגמרי (בלי יציאה חיצונית) כמו דיסק קשיח

תבדוק אם טסטר נדלק על המארז של המחשב ועל ה VGA-ים של המסך כשהם מנותקים אחד מהשני, וכן בחור התחתון של השקעים של המפצל. אם כן יש בעיית אדמה. אבל זה עדיין לא מסביר את הבעיה אם הדיסק הקשיח

כנראה כפי שאמרו מעליי, אם היה לך ספק גנרי או ספק שנפרץ מקודם בגלל ברק וכו' יש מצב שהספק הקודם הביא את הדיסק שלך לקצה ועכשו הוא פשוט נדלק בפעם האחרונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...