המחשב נכבה לעיתים קרובות ומופיע מסך שחור עם כתוביות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב נכבה לעיתים קרובות ומופיע מסך שחור עם כתוביות

Batels

Recommended Posts

טוב אז בשבוע - שבועיים האחרונים המחשב שלי החליט להשתגע, יש לי מחשב נייד מסוג inspiron 5110 הוא כבר בן 3 שנים בערך והיו לו כבר כמה טיפולים בעבר של החלפת , ועוד כל מיני דברים אחרים...

בזמן האחרון, המחשב התחיל להכבות על דעת עצמו, ואז כנראה (לא ראיתי את זה מתבצע בלייב, זה קורה לרוב כשאני ישנה או כשאני בבית הספר) הוא נדלק חזרה ומופיע מסך שחור עם כתוביות לבנות -

6vNU5Y.jpg

ואז בשביל לצאת מזה אני צריכה ללחוץ לחיצה קצרה על מקש הכיבוי ואז המחשב מתכבה ואני צריכה להדליק אותו מחדש וכשהוא נדלק מחדש לוקח לו הרבה זמן עד שהוא מגיע למסך הפתיחה מה שלא קורה לרוב ולא קרה עד למתי שהוא התחיל להתחרפן.

בנוסף זה, קרו כמה פעמים שרציתי להפעיל את המחשב מחדש אחרי המסך השחור הזה וההפעלה נתקעה על הסמל פתיחה של אז כיביתי את המחשב עם לחיצה ארוכה על המקש והדלקתי שוב וזה הפעיל לי אותו עם אפשרות לבחור אם להפעיל אותו כרגיל או עם מערכת לפתרון בעיות אז בפעם הראשונה שזה קרה בחרתי להפעיל כרגיל ולקח לו הרבה זמן להפעיל את זה ובפעם השנייה שזה קרה כבר בחרתי באפשרות של הפתרון בעיות וזה אמר שזה צריך לשחזר את המחשב לנקודה שלא הייתה בעיה בלי למחוק לי קבצים והכל.. ואחרי זה זה הפעיל את המחשב בצורה נורמלית... זה קרה עוד כמה פעמים אחרי זה עם השחזור והכל...

גם לפעמים קורה שכשאני מפעילה את המחשב עם או בלי המסך השחור אז מופיע לי חלון שאומר שווינדוס לא הצליח לעלות כראוי ושאני יכולה להפעיל את פתרון הבעיות והפעלתי אותו וזה טען כמה זמן ונעלם.. ככה זה קרה כמה פעמים...

קרה גם פעם אחת אם אני לא טועה שהמחשב נכבה ועלה מסך כחול עם המון כתוביות ואז זה עבר והוא נדלק כרגיל, אבל זה כבר קרה כמה פעמים לעיתים רחוקות עוד לפני שהעניין עם המסך השחור התחיל...

אני כבר לא יודעת מה לעשות, לא זכור לי שעשיתי משהו לא טוב במחשב, או שהתקנתי משהו מיוחד... שבוע שעבר גם בזמן שהיו כל התקלות האלו החלפתי אנטי וירוס מנורטון פרוץ לbitdefender מקורי, עשיתי סריקה מלאה של המחשב וזה עדיין לא עזר...

אני אשמח לעזרה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדקי שאין כשל בלוח האם דרך תוכנת HD-Tune.

אחר כך, תבדקי שהחיבורים של הקשיח למחשב מחוברים כיאות, כמו שIvan כתב, אם את לא יודעת לעשות את זה העזרי בחבר, אך את בדיקת התקינות תוכלי לעשות בעצמך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

ישנו חשש ממשי לתקינות הדיסק הקשיח.

לכן, לפני שמנסים כיוון כזה או אחר, דחוף !!! לגבות נתונים חשובים.

לאחר מכן ניתן לבצע אבחון לתקלה.

דבר נוסף ולא פחות חשוב

אם המחשב עדיין לא בן 3 שנים

יש לפנות לאחריות ולממש אותה.(לאחר גיבוי נתונים)

1-809-444-688

ניתן לבדוק איתם את תוקף האחריות

ואם יש חשבונית רכישה - אז תאריך הרכישה הוא זה שקובע.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לפעמים עדכוני חלונות מכבה את המחשב אוטוטמתית.

ב. לבדוק את פרמטרים של SMART עם תוכנה שעושה זאת.

ג. לבדוק טמפרטורות של רכיבים בעזרת CORETEMP.

ד. לבדוק שהסוללת בסדר (אין לי מושג איך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף להצעות, תבדוק בהגדרות ה (לחיצה על DEL או BACKSPACE, לא זוכר בדיוק, מספר פעמים בזמן שאתה מפעיל מחדש את המחשב)

שבהגדרת ה BOOT יש לך את הכונן של הדיסק הקשיח, אם אתה לא בטוח איזה מהם / יש לך כמה דיסקים קשיחים, תנסה אחד אחד)

אם לא עובד, תנסה להחליף כבל של הדיסקים הקשיחים (אני מניח כבל SATA) ואני מדבר על הכבלים שמחוברים מלוח האם אל הדיסקים הקשיחים, לא על אילו שמחוברים מספק הכח אל הדיסקים הקשיחים.

מה שרשמתי לא רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב , אין כל כך מה לבדוק כבלים לבד אם את לא מתמצאת בזה.

נראה שהכונן הקשיח הולך למות אם הוא לא כבר מת.

בפעם הבאה שאת מדליקה את המחשב, תעתיקי לכונן חיצוני את כל הקבצים שחשובים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...