Project Nos is coming! - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project Nos is coming!

scylla

Recommended Posts

בסופ"ש הזה, שההורים סוף סוף החליטו להתחפף קצת, אני צובע את המארז, אבל לא סתם בצבע אחד אלא ב3 עם שבלונות ודוגמאות.

בהחלט שווה לצפות לעדכונים למרות שהמצלמה שלי באיכות מאוד מאוד גרועה (דגש על מאוד!), אבל זה מה שיש.

העדכון הראשון יהיה תכנונים והמארז לפני הצביעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי קודם כל אני מתנצל אני לא אוכל להביא של התהליך אבל אני אוכל להביא של התכנון שעשיתי באמצע שיעורים ואת התוצאה הסופית.

אני עכשיו בין שכבה לשכבה של הצבע השני מתוך שלושה.

אני מבטיח להביא את ה"סיפור המלא" אבל לגבי התמונות אין לי טובה (פירסמתי פה כבר תמונות תוכלו להבין לבד...) אבל אני אנסה להשיג לאחותי יש ממש ממש טובה רק אני אודה לכם אם תגידו לי איך אני מעביר את התמונות מהמצלמה למחשב למה הנסיון שלי בזה שואף ל0... (יש לי FIREWIRE לפני שתשאלו...)

בכל מקרה הצבעים שאני צובע הם: שחור מטאלי, כחול מטאלי וניקל. המארז הוא CI-6A19 בן 3-4 חודשים בלבד.

ולמרות צבעו השחור החינני החלטתי שבתור מודר מתחיל צביעה זה הכרחי.

בכל אופן קראתי את המדריך באתר ואני חייב לציין למרות ההערכה שלי אל צוות האתר על כתיבתו, הוא ברמה מאוד ירודה והצביעה ברמה מאוד נמוכה יחסית, וזה יכול להטעות מודרים צעירים:)

קראתי גם עוד מדריך אני חושב... וגם של טק-טיוי...

בכל מקרה התאמתי את עצמי מבחינת חומרים ותכנון והתחלתי בעבודה...

אני רק חייב לציין שעשיתי את הצביעה עם שבלונות יחסית מסובכות והצביעה זה היה החלק הקל שבעניין... לקח לי לפחות 7-8 שעות עד שהריסוס הראשון ניתז...

בכל מקרה הפאנל הקדמי מוכן בשלמותו ומחר אני אסיים את הצבע האחרון...

אני רק רוצה להקדיש דקת דומיה לשני גלילי האיזוליר בנד שלי שנספו בתהליך. הם שימשו אותי היטב. ;-)

בכל אופן אני אביא בימים הקרובים, וגם עצות לייעול וכו'.

הייתי כותב מדריך אם הייתה לי ... אבל...

להת' ידידי המודרים עד הריסוס הבא, או עד הגידול הסרטני שאני אקבל מכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת חבל אבל אני אשיג מחבר או משהו ואני אצלם... רק הבעיה שאני לא יודע מתי זה יהיה:(

בכל אופן אני בשלבי סיום!

נשאר לי תיקונים סופיים... הדלת הגג והפאנל מוכנים, ורק הצד שהוא הכי יפה עושה לי בעיות...

לא יאמן כמה הפרוייקט הזה קשה... אני הולך לכתוב על כך רבות בקרוב, כנראה מחר או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...