רכזת USB לא מפסיקה לתת מתח גם עם כיבוי המחשב. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכזת USB לא מפסיקה לתת מתח גם עם כיבוי המחשב.

ron533

Recommended Posts

שלום,

יש לי רכזת USB עם שנאי, וכשאני מכבה את המחשב, הרכיבים שמחוברים לרכזת עדיין דולקים (עכבר מקלדת וכדומה).

האם יש דרך "לאותת" לרכזת להפסיק לתת מתח כשהמחשב כבוי?

אולי כשאין מתח מהפורט USB במחשב - זה שהרכזת מחוברת אליו, אז הרכזת תזהה זאת ותכבה את שאר הרכיבים המחוברים אליה??

חשבתי שכך זה אמור לעבוד בכל מקרה...

בביוס של הלוח אם (אסוס Z87 ROG) הדלקתי את אופציית ה ERP, (ספק חדש של סיסוניק שתומך בזה) וניסיתי לחבר את הרכזת לפורטים שונים USB2/3 וגם כרטיס USB PCI.

יש מה לעשות??

נ.ב. ללא שנאי הרכזת לא מתפקדת כלל, גם עם מעט רכיבים שמחוברים

פרטי הרכזת:

http://ksp.co.il/?uin=18038

מפצל STLab 2.0 10-Port Hub With External Power Adapter U-500

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם היא נכבית כשאתה מוציא את ה USB מהמחשב / מכבה את המפסק מאחורי הספק ופורק מתח על ידי לחיצה על ה power ?

אם לא, יכול להיות שהיא פשוט תמשיך לעבוד אם הספק שלה מחובר ואין איך לכבות אותה (זה מפריע ?)

אם כן, יש מחשבים שמוציאים מתח מה USB כשהמחשב כבוי. בדוק ב אם ניתן לכבות את ה USB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם היא נכבית כשאתה מוציא את ה מהמחשב ?

אם לא, יכול להיות שהיא פשוט תמשיך לעבוד אם הספק מחובר. (זה מפריע ?)

אם כן

היא לא נכבית כשאני מוציא את ה מהמחשב.

הרכיבים ממשיכים לדלוק.

זה כן מפריע לי שעדיין יש מתח ברכיבים וכל הלדים שלהם ממשיכים לדלוק גם כשהמחשב כבוי.

החשמל אולי זניח, אבל הרכיבים כל הזמן תחת מתח, וזה עקרונית מציק לי... לא יודע אם זה משפיע על אורך החיים שלהם,

לא נראה לי שככה זה אמור לעבוד ובטח יש דרך לעקוף את זה.

או אולי לקנות רכזת אחרת מתאימה יותר (אם יש כזו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדע, חלקים משמעותיים של הלוח בתוך המחשב גם הם נשארים תחת מתח וממשיכים לעבוד גם כשהמחשב כבוי

אם אתה רוצה כיבוי מוחלט, תחבר את המחשב וכל הציוד ההיקפי למפצל שקעים אם מפסק ותכבה את המפסק כשהמחשב אינו בשימוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...