קורס או תואר - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורס או תואר

Pc_freak

Recommended Posts

שלום אני בן 23

למדתי הנדסאי אלקטרוניקה עם התמחות בתכנות C/C++ ASM VHDL. כמעט ואין עבודה

האם הקורסים שמציעים המכללות כמו גון ברייס האקר יו... שווים משהו כמו שהם מפרסמים?

באוניברסטה הפתוחה איך שהבנתי אני מקבל כמו 24 נק זכות לתואר במדעים בהגדשת מדעי המחשב אבל זה עוד שנתיים שלוש שנים לימוד לא קלים.

או לעשות קורס QA או SQL DBA משהו בסגנון באחת מהמכללות שמתחייבים לעבודה לא יודע עד כמה זה אמיתי גם המחיר יקר מאוד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול, תואר באוניברסיטה פותח לך דלתות. אתה יכול גם לעבוד בלי תואר בכלל בתיכנות אבל יהיו מקומות עבודה שלא יקבלו אותך בלי תואר וגם אוליי תמיד תצטרך לעבוד יותר קשה בשביל להוכיח את עצמך.

אני לא יודע בנוגע למכללות, אבל זו גם אפשרות. איפשהוא באמצע הייתי אומר. יש הרבה מקומות שהיו מקבלים אותך רק עם תואר מהאוניברסיטה, אבל בסופו של דבר אתה צריך רק מקום עבודה אחד, אתה לא צריך להתקבל לכל מקומות העבודה בו זמנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

קודם כל כדאי לך להחליט במה אתה רוצה להתמקצע.. אם יש לך כבר תואר הנדסאי ,אז קורס תעודה בהחלט יכול להעשיר אותך .

המכללה שלמדתי בה עזרה לי למצוא את העבודה הראשונה בניהול , אל תפסול מכללות לך בעצמך לשם ותתרשם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

יש משהו שאנשים עובדים כבר שוכחים לומר כל המתלבטים. העבודה בהייטק לא יציבה. אני לדוגמה עם 8 שנות ניסיון ועבדתי כבר ב4 מקומות. מתוכם מקום אחד 4 שנים. לא שקשה למצוא עבודה אבל בתחומים מסוימים זה לפי פרויקטים. סך הכל לא עבדתי חודש וחצי אבל אני בטוח שזה היה יותר אם לא היה לי תואר.

אם אתה לחוץ בכסף תחשוב על משרה חלקית אבל תואר זה חובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...