(שאלה) מעבד INTEL I5 4690 מתאים ללוח אם MSI H97 GAMING 3? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

(שאלה) מעבד INTEL I5 4690 מתאים ללוח אם MSI H97 GAMING 3?

R3DFOX

Recommended Posts

שלום

קניתי לאחרונה לוח אם MSI H97 GAMING 3 , מעבד I5 4690 3.5 GHZ וזכרון 8 ג"ב 1600.

ניסיתי להרכיב אותם ביחד המחשב נדלק אבל אין תמונה מסך שחור..

אני חושד שהספק שלי חלש ולא מחזיק לי את המערכת , האם אני צודק או שהרכיבים הללו לא יכולים לעבוד ביחד?

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי אתר הלוח H97 Gaming 3 של MSI (קישור) המעבד i5-4690 נתמך החל מגירסה 1.0 של הביוס, כך שסביר להניח שזו לא הבעיה.

גורמים אפשריים שעולים לי כרגע:

א. המעבד לא מותקן נכון (אולי הפינים בתושבת התעקמו).

ב. רכיבי המחשב לא מחוברים נכון (האם חיברת את כבל ה 4/8 פינים ללוח?).

ג. בעיה בקירור המעבד - גוף הקירור למעבד לא מותקן נכון או שיש בעיה עם המאוורר, דבר שגורם לטמפרטורת המעבד לעבור את הסף המותר מייד עם הפעלת המחשב.

ד. בעיה עם כרטיס המסך - נסה להוציא את כרטיס המסך שלך ולהשתמש רק בליבה הגרפית המובנית במעבד.

ה. חיבור לא נכון של המסך - אולי חיברת אותו ליציאה גרפית הנובעת מהלוח במקום לאחד מכרטיס המסך (בהנחה שיש לך כרטיס מסך נפרד).

ו. בעיה הזיכרון - נסה להוציא ולהתקין אותו בחריץ הרחבה אחר.

ז. בעיה בספק הכח - יש לנסות ספק כח אחר.

ח. לא תקין - יש לנסות אחר.

ט. מעבד לא תקין - יש לנסות מעבד אחר.

י. הלוח לא תקין.

אגב, האם הרמקול שמחובר ללוח משמיע ציפצופים כלשהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי אתר הלוח H97 Gaming 3 של MSI (קישור) המעבד i5-4690 נתמך החל מגירסה 1.0 של הביוס, כך שסביר להניח שזו לא הבעיה.

גורמים אפשריים שעולים לי כרגע:

א. המעבד לא מותקן נכון (אולי הפינים בתושבת התעקמו).

ב. רכיבי המחשב לא מחוברים נכון (האם חיברת את כבל ה 4/8 פינים ללוח?).

ג. בעיה בקירור המעבד - גוף הקירור למעבד לא מותקן נכון או שיש בעיה עם המאוורר, דבר שגורם לטמפרטורת המעבד לעבור את הסף המותר מייד עם הפעלת המחשב.

ד. בעיה עם כרטיס המסך - נסה להוציא את כרטיס המסך שלך ולהשתמש רק בליבה הגרפית המובנית במעבד.

ה. חיבור לא נכון של המסך - אולי חיברת אותו ליציאה גרפית הנובעת מהלוח במקום לאחד מכרטיס המסך (בהנחה שיש לך כרטיס מסך נפרד).

ו. בעיה הזיכרון - נסה להוציא ולהתקין אותו בחריץ הרחבה אחר.

ז. בעיה בספק הכח - יש לנסות ספק כח אחר.

ח. לא תקין - יש לנסות אחר.

ט. מעבד לא תקין - יש לנסות מעבד אחר.

י. הלוח לא תקין.

אגב, האם הרמקול שמחובר ללוח משמיע ציפצופים כלשהם?

א.המעבד חדש אתמול הוצאתי אותו מהקופסא וחיברתי אותו במדויק לפי ההוראות.

ב.הכבלי חשמל שמגיעים מהספק מחוברים היטב ללוח האם גם הארוך יותר וגם הקטן.

ג.המאורר שהגיע עם המעבד מותקן כראוי ועובד

ד.השתמשתי בחיבור כרטיס מסך המובנה של הלוח אם גם בVGA וגם בHDMI

ה.אין לי כרטיס מסך נפרד

ו.הלוח אם חדש לא רואה סיבה שאחד מחריצי הזכרון לא יעבדו היטב וגם הזכרון חדש לגמרי וגם ניסיתי כרטיסי מהמחשב הקודם שלי שתואמים .

ז.ניסיתי ספק כח אחר עם 500 וואט ועדיין אין תמונה

ח , ט . י - הזכרון , , ומעבד חדשים לחלוטין ונקנו לא מזמן אני עדיין חושד שהלוח אם הספיצפי הזה דורש יותר מ550 ואט .

לא שום ציפצופים.

בשורה התחתונה לקחת את המחשב לטכנאי או שהחלפת ספק כח תעשה את העבודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח לא עבד מהיום הראשון והשארת אותו אצלך למשך חודש במקום לממש אחריות מייד? תוסיף לזה את העובדה שמדובר בנזק פיזי, וסביר להניח שאף חנות לא תסכים לקבל לוח כזה - הם יטענו שאתה גרמת לנזק (גם אם זה לא נכון והלוח נמכר כך). אתה יכול לנסות ללכת לחנות ולהסביר את המצב, אבל אני בספק אם הם יעזרו לך. מצד שני אין לך מה להפסיד ואתה גם ככה צריך ללכת לקנות לוח חדש...

אגב, אולי יש דרך ליישר את הפינים בתושבת (צריך לעבוד בזהירות עם כלים עדינים) ואם הלוח עלה לך הרבה כסף ואתה לא יכול לתקן את הנזק בעצמך, אולי ישתלם לך ללכת למעבדה בכדי שהם ינסו לתקן ואולי אף להחליף את התושבת כולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...