איך אני מעדכן את הדיסק קשיח - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מעדכן את הדיסק קשיח

ithamar22

Recommended Posts

אני _מנחש_ - זה מה שהייתי מנסה אם הייתי במקום שלך. הייתי מנסה להעלות CD התקנה של וינדוס ולהגיע בו ל cmd - של ה CD ולא של מערכת הוינדוס המותקנת על הדיסק הקשיח, ומשם מריץ את ה exe

(אני לא רוצה תלות במשהוא שנמצא על הדיסק הקשיח בזמן שאני מעדכן אותו - כלומר, לא להריץ את ה exe מהדיסק הקשיח למשל)

ויכול להיות שהניחוש שלי בכלל לא בכיוון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנאדם, יש שם הוראות כל כך מסודרות...

שים את הקובץ על bootable media - נגיד דיסק און קי שפורמט כbootable. חבר את ההרד דיסק לחיבור הראשון בלוח, ותריץ את הקובץ אחרי בוט מתןך הדיסק און קי.

אותו רעיון כמו שבינארי כתב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה לחבר תא הארדיסק לחיבור הראשון בהארדיסיק?

ולעביר את הקובץ לדיסק קשיח חיצוני בתור בוט כמו שעושים עם ווינדוס?

אז לא צריך את הווינדוס רק את הקובץ ?

מצטער שאני שואל פשוט לא רוצה לעשות שטויות ומעולם לא נתקלתי בעידכון כזה מוזר לרוב זה לא ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קובץ ה exe הוא רק התוכנה שמבצעת את העדכון, הוא לא מערכת הפעלה שיכולה לעלות בצורה עצמאית על המחשב. עליך להעלות על המחשב וינדוס "מאפה שהוא" (בדרכים שלך) ולהריץ את ה exe, תחת המגבלה שאתה לא יכול להריץ דברים מתוך הדיסק הקשיח שאותו אתה מעדכן

אתה לא ממש חייב להריץ מערכת וינדוס מלאה (שכוללת דסקטופ), ניתן להסתפק ב cmd שרץ על מערכת בסיסית כלשהיא, כמו מה שיש בדיסק התקנה של וינדוס או bootable USB (של וינדוס). יש כלי עדכון שיסתפקו גם ב DOS, אבל לא תמיד

אם נעלה לרמה מתקדמת יותר, ניתן גם להסתדר בלי העברת ה exe לדיסק חיצוני. ברוב המקרים יש / אתה יכול להגדיר drive במערכת ההפעלה שהעלית ב live, ואז אתה יכול להעתיק את ה exe מהדיסק הקשיח ל drive ואז להריץ מה drive

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר, מה אתה מנסה בדיוק לעשות?

הדבר הזה הוא לא סתם עדכון גרסא, זה עדכון קושחה שבא לתקן בעיות תאימות עם צ'יפסטים מאוד ספציפים של ואינטל.

אם אתה לא מנסה לטפל בדיוק בבעיה הזו, אין לך צורך בעדכון הזה.

אם אתה כן, אנא תן מפרט של המחשב או לפחות את הדגם של לוח האם שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר, מה אתה מנסה בדיוק לעשות?

הדבר הזה הוא לא סתם עדכון גרסא, זה עדכון קושחה שבא לתקן בעיות תאימות עם צ'יפסטים מאוד ספציפים של ואינטל.

אם אתה לא מנסה לטפל בדיוק בבעיה הזו, אין לך צורך בעדכון הזה.

אם אתה כן, אנא תן מפרט של המחשב או לפחות את הדגם של לוח האם שלך.

אני רוצה לעדכן כי לאחרונה הם קצת אטיים יש לי זוג כאלה

הלוח שלי הוא X79 Extreme4

כשאני עושה BOOT איזה אני מעלה את החלון CMD ?

זה באמת לא ברור לי כל הדרך הזאת איזה מעצבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך שום צורך בעדכון הזה, הוא מטפל בבעיות תאימות עם צ'יפסטים שונים משלך.

זה לא יועיל לך בכלום ואם לא תעשה את זה כמו שצריך יש גם סיכוי שתהרוס.

אם ההרדיסק שלך איטי לטעמך תעשה לו בדיקת תקינות ותבדוק אם צריך לאחות אותו (Defrag)

This patch code is released in order to solve the compatibilty problem between some motherboards (the AMD SB850 chipset and the Intel P67/H67 chipset) and -brand hard drives, F3 and F3EG models only.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...