המחשב פתוח ואני מחבר SSD - חייב את עזרתכם - בנוגע ללוח z77x-ud5h - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב פתוח ואני מחבר SSD - חייב את עזרתכם - בנוגע ללוח z77x-ud5h

OhayoNB

Recommended Posts

היי,

יש לי את הלוח שציינתי בכותרת..

קניתי חדש ה-840 evo...

יש לי רק שני חיבורי סטה 3 במערכת ? הלבנים ? כי הם תפוסים .. וראיתי בגוגל שיש את החיבורים של מרוול שזה GSATA 3 .. מה זה הG הזה ?

יש לי כבר וHDD במערכת, והם מחוברים כרגע בSATA 3 .. אני לא יכול לחבר עוד אחד ? או שיש עוד חיבור ?

כרגע הם מחוברים לשניים הלבנים ..

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי אתר הלוח Z77X-UD5H (קישור) יש בלוח הזה 9 חיבורי SATA:

2 חיבורי SATA3 הנובעים מערכת השבבים. חיבורי אלו מסומנים כ SATA3 0 ו 1 SATA3. אני דיי בטוח שאלו הם חיבורי ה SATA בצבע הלבן.

4 חיבורי SATA2 הנובעים מערכת השבבים. חיבורים אלו מסומנים כ SATA2 2 עד SATA2 5. אלו הם כנראה חיבורי ה SATA בצבע השחור.

3 חיבורי SATA3 הנובעים מבקר צד שלישי (Marvell 88SE9172). חיבורים אלו מסומנים כ GSATA3 6 עד GSATA3 8 והם החיבורים בצבע האפור. שים לב שאחד מהם נמצא בצד הלוח ליד החיבורים למארז.

אני הייתי מחבר את הההתקנים שלך ככה:

את שני כונני ה הייתי מחבר לשני חיבורי ה SATA הלבנים.

את שאר ההתקנים (דיסק קשיח וכונן אופטי) הייתי מחבר לחיבורים השחורים.

אם אתה מוסיף כונן נוסף, תחבר אותו לחיבור אפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי אתר הלוח Z77X-UD5H (קישור) יש בלוח הזה 9 חיבורי SATA:

2 חיבורי SATA3 הנובעים מערכת השבבים. חיבורי אלו מסומנים כ SATA3 0 ו 1 SATA3. אני דיי בטוח שאלו הם חיבורי ה SATA בצבע הלבן.

4 חיבורי SATA2 הנובעים מערכת השבבים. חיבורים אלו מסומנים כ SATA2 2 עד SATA2 5. אלו הם כנראה חיבורי ה SATA בצבע השחור.

3 חיבורי SATA3 הנובעים מבקר צד שלישי (Marvell 88SE9172). חיבורים אלו מסומנים כ GSATA3 6 עד GSATA3 8 והם החיבורים בצבע האפור. שים לב שאחד מהם נמצא בצד הלוח ליד החיבורים למארז.

אני הייתי מחבר את הההתקנים שלך ככה:

את שני כונני ה SSD הייתי מחבר לשני חיבורי ה SATA הלבנים.

את שאר ההתקנים (דיסק קשיח וכונן אופטי) הייתי מחבר לחיבורים השחורים.

אם אתה מוסיף כונן SSD נוסף, תחבר אותו לחיבור אפור.

את הHDD שלי של HD103SJ , לחבר לחיבור השחור ? הוא SATA 3 והחיבור השחור זה SATA 2 .. אני לא ירגיש הבדל בביצועים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרוב המוחלט של הדיסקים הקשיחים המכניים לא יכולים להגיע לרוחבי הפס שמציע ממשק SATA2, שלא לדבר על ממשק SATA3. לכן מאד לא סביר שתרגיש בהבדל כלשהו בביצועים אם תחבר את הדיסק הקשיח שלך לממשק SATA2. כונן הוא כבר סיפור אחר - כאן בהחלט יכול להיות הבדל בין ממשק SATA2 ל SATA3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרוב המוחלט של הדיסקים הקשיחים המכניים לא יכולים להגיע לרוחבי הפס שמציע ממשק SATA2, שלא לדבר על ממשק SATA3. לכן מאד לא סביר שתרגיש בהבדל כלשהו בביצועים אם תחבר את הדיסק הקשיח שלך לממשק SATA2. כונן הוא כבר סיפור אחר - כאן בהחלט יכול להיות הבדל בין ממשק SATA2 ל SATA3.

הבנתי, תודה רבה לך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@needacomp

כונן SSD רצוי לחבר לממשק SATA3. בלוח שלו יש 2 חיבורי SATA3 הנובעים מערכת השבבים (החיבורים הלבנים) ועוד 3 חיבורי SATA3 הנובעים מהשבב של (החיבורים האפורים). מכיוון שיש לו כבר כונן אחד והוא מוסיף עוד אחד, הצעתי לו לחבר את שניהם לשני חיבורי ה SATA3 הנובעים מערכת השבבים (הלבנים) ואת הדיסק הקשיח והכונן האופטי לחיבורי ה SATA2 (השחורים). במידה והוא יוסיף התקן SATA3 נוסף (כונן שלישי), וזה לא המקרה כאן, אז כנראה יהיה עדיף שהוא יחבר אותו לחיבור SATA3 שנובע מבקר צד שלישי מאשר לחיבור SATA2 הנובע מערכת השבבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...