עזרה בהתלבטות בין מכללות בנוגע לקורס טכנאי מחשבים - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהתלבטות בין מכללות בנוגע לקורס טכנאי מחשבים

כוכב17

Recommended Posts

איך הגעת למסקנה שאתה צריך את הלימודים האלו בשביל לעבוד ב"טכנאות מחשבים"?

אין פה שום קשר להייטק ומה שאתה הולך להתמקצע בו בעוד עשר שנים. אתה כנראה גם לא מבין מה זה הייטק.

ברצינות, זה הדרך הכי גדולה לביזבוז זמן וכסף שאני ראיתי בזמן האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת עבודה *מאוד* פשוטה בתחום של עסקי "מחשבים" בכלל. במיוחד בעשר השנים האחרונות.

בשביל המשימות שנדרשות אליך לא צריך ללמוד כלום. ניתן להבין הכל לבד אם יש לך זיקה טכנולוגית כלשהי.

איזה בעיה ניסית לפתור ובאיזה אתגרים או קשיים נתקלת למשל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בתור אחד שקיבל את הקורס הזה בחינם דרך שירות התעסוקה,

בזבוז כסף מוחלט.

אם הייתי צריך לשלם על הקורס הזה מכיסי הייתי דופק את הראש בקיר.

תבחר הסמכה בסיסית כלשהי למשל A+ , תלמד לבד בבית... תקנה לך מחשב למטרות לימודים (אפילו אם תבנה שרת ביתי זה לא יגיע ל10,000 + שהם דורשים שם) ותירשם לבחינה בעלות אגרת בחינה בלבד.

ושוב פעם זה רק אם אתה ממש ממש רוצה תעודת הסמכה כלשהי שגם היא בד"כ דורשת חידוש כל כמה שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטרנט.

בימינו שהטכנולוגיה מתקדמת ספרים נהיים פחות ופחות רלוונטיים. אני עכשיו עושה הסמכת MCSA (היה כלול במחיר של הקורס אז שיהיה) והספר לא ממצא ולא רלוונטי.

אחרי שתחליט מה ההסמכה שאתה רוצה לעשות (אם אתה רוצה לעשות בכלל) אז תבדוק מה יעדי הבחינה ותלמד לבד... תעבור נושא נושא בגוגל ותחקור את הנושא ממקומות שונים ואם יש לך אפשרות תתנסה בכלים שמציגים לך.

אם אתה בנקודה 0 כרגע ואין לך מושג מה תרצה לעשות אני אמליץ לך לצפות בסדרת הסרטונים של קורס A+ באתר של פרופסור מסר.... זה נקודה טובה להבין מי נגד מי ולראות אם יש נושא שאתה מתחבר אליו יותר מאחרים ואז תוכל למקד את המאמצים שלך.

http://www.professormesser.com/free-a-plus-training/free-a-plus/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...