BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בחו"ל. - עמוד 62 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בחו"ל.

tmpusr

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא ניסיתי אף פעם. אם אתה מזמין ציוד תקשורת, תקפיד להזמין מאמאזון אירופי כלשהו. יש תאימות טובה יותר מול מה שמותר אצלנו ולטעמי סיכוי יותר טוב שיקבל אישור משרד תקשורת במקרה הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ מסודרים ומודעים לחוקים המקומיים של הארץ אליה הם שולחים, אך נראה לי שהמקרה הזה נופל בין הכיסאות או שתתבקש להמציא אישור או שהחבילה תחזור לאמזון.

עריכה:

אומנם כתוב שהמוצר נשלח לחו"ל, אבל אם תוסיף אותו לעגלה ותבחר בכתובת ישראלית, תקבל הודעה שהוא לא נשלח לישראל.

עריכה #2:

מוזר ניסיתי שוב וההודעה לא הופיעה, כלומר הם כן ישלחו לארץ. אותו דבר קרה לי פעם עם שעון פולאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי Archer C7.

אם זה לא יצליח - לא הפסדתי כלום כי יחזירו לי את הכסף (המשלוח הוא עליהם) - אם אני לא טועה..

אם זה יצליח, הרווחתי ראוטר 1750AC נחמד במחיר של 330 שח.

פספתי משהו? עדיף לבטל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי Archer C7.

אם זה לא יצליח - לא הפסדתי כלום כי יחזירו לי את הכסף (המשלוח הוא עליהם) - אם אני לא טועה..

פספתי משהו? עדיף לבטל?

תעדכן מה נסגר בסוף עם המשלוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, קראתי איפשהו באמזון שבמקרה של החזרות, לא תוחזר עלות המשלוח. השאלה האם זה תופס גם מאי מסירה/החזרה כזו.

- - - תגובה אוחדה: - - -

לגבי ה TP-LINK Archer C7 AC1750 , קראתי בתגובות שאנטנות 2.4Ghz הן הפנימיות, והחיצוניות הן 5Ghz. אם כך, הקליטה של תדר 2.4ghz תהיה מספיק טובה?

אני חושב להזמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי Archer C7.

פספתי משהו? עדיף לבטל?

איך יצא לך 330 שח? לי יוצא 380 שח כולל משלוח ומע"מ. (94$)

עריכה: ויתרתי על הרעיון. ה TL-WDR4300 עולה בישראל 314 שח כולל 3 שנות אחריות יבואן רשמי. ואני לא באמת צריך את היכולות של ה C7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...