BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בחו"ל. - עמוד 44 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בחו"ל.

tmpusr

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפרופו .. משהו שנזכרתי בו רק עכשיו לצערי. לא להשתמש בשירות "קונים עבורך" של BUY2 בעסקאות של הדקה ה- 90 כמו עסקאות בלק פריידי. לצערי הרב, הם לא טרחו לציין את העובדה הכל כך חשובה הזאת ואני (שנה שעברה) וחבר לפני יומיים נפלנו בשטות הזאת ואיבדנו עסקה. השירות מתיימר ל"חסוך" לך עבודה בהזמנת מוצר מאמזון. הבעיה היא, שהחברים הטובים ב BUY2 מגיעים למשרד ביום ראשון, מתיישבים בסוטול ורק אז מתפנים להזמין מוצרים שהתקבלו בהזמנות. אפשר לשכוח מזה שהמוצר יהיה במלאי! הדבר העוד יותר מעצבן זה שהם גם מחייבים את הכרטיס אשראי רק כדי לזכות אותו דקה אחרי שהם העיפו מבט בהזמנה שלא יכולה לצאת (דאא). חבר שלי קיבל היום, אחרי יומיים למעשה, מייל שההזמנה שלו לאוזניות סנהייזר בוטלה! כן, ככה הוא הפסיד את העסקה. הבעיה פה היא לא השירות עצמו, אלא כמו שאמרתי, עצם העובדה שהם מקטינים ראש ולא טורחים ליידע לקוחות שהם עלולים לאבד עסקה אם מדובר בעסקה של מעכשיו לעכשיו. זה נשמע קצת דבילי שבנאדם עם היגיון לא יבין שכדאי לו להזמין שירות מאמזון, אבל זה לא ככה, מהסיבה שאתה מניח שהמערכת שלהם אוטומטית לחלוטין. היא לא. הם אשכרה עוברים הזמנה הזמנה ומבצעים. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל המע"מ לא נבדק לפי המחיר המקורי של המוצר?

כמה יעלה אם המכס תופס?

המכס בודק לפי המחיר בפועל כפי שבחשבונית.

לא ייתכן שיעשו את זה בשום דרך אחרת - המחיר המקורי לפני "הנחה" בהרבה מאד מקרים לא קשור לכלום.. ולרוב לא מופיע בחשבונית.

למחפשי ה-SSD - ב-upcoming lighting deals של אמאזון נוסף SSD חדש (Starts at 12:40 AM):

Patriot Torch 120GB/240GB Solid State Drive

אבל חיפוש של זה בגוגל לא מוצא שום דבר חוץ מהאתר של אמאזון עצמו (??)

יש למישהו מושג מה זה ה-SSD הזה?

עריכה: הוא נראה די זהה ל-Patriot Blaze. יכול להיות שזאת גרסת של הכונן הזה..?

אם נניח שזה Blaze - הוא טוב? כמה הוא שווה? (עד שלא תתחיל המכירה אי אפשר לדעת בכמה ימכרו אותו..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tmpsur, איך אתה מתכננן לשלוח את הכונן (הWD) כך שעדיין יצא משתלם? דרך SHIPITO בעלות משלוח כוללת של 13 דולר ואז לחכות לו חודש? לא נשמע לי מפתה במיוחד..

אם אני כבר מגיב, מישהו מצא דיל שווה על IN EAR עם מיקרופון ושלט (ואם אפשר בלוטות' מה טוב) עד 70$? עם דגש גדול על איכות השמע והעמידות, וגם על העיצוב. תודה חבר'ס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה הוא עשה הזמנה ביום שישי אחרי שעות העבודה שלהם במשרד, חברים שלי עשו הזמנות דרכם בבוקר של שישי וקיבלו אישור שהמוצר נקנה מהספק.

אפרופו .. משהו שנזכרתי בו רק עכשיו לצערי. לא להשתמש בשירות "קונים עבורך" של BUY2 בעסקאות של הדקה ה- 90 כמו עסקאות בלק פריידי. לצערי הרב, הם לא טרחו לציין את העובדה הכל כך חשובה הזאת ואני (שנה שעברה) וחבר לפני יומיים נפלנו בשטות הזאת ואיבדנו עסקה. השירות מתיימר ל"חסוך" לך עבודה בהזמנת מוצר מאמזון. הבעיה היא, שהחברים הטובים ב BUY2 מגיעים למשרד ביום ראשון, מתיישבים בסוטול ורק אז מתפנים להזמין מוצרים שהתקבלו בהזמנות. אפשר לשכוח מזה שהמוצר יהיה במלאי! הדבר העוד יותר מעצבן זה שהם גם מחייבים את הכרטיס אשראי רק כדי לזכות אותו דקה אחרי שהם העיפו מבט בהזמנה שלא יכולה לצאת (דאא). חבר שלי קיבל היום, אחרי יומיים למעשה, מייל שההזמנה שלו לאוזניות סנהייזר בוטלה! כן, ככה הוא הפסיד את העסקה. הבעיה פה היא לא השירות עצמו, אלא כמו שאמרתי, עצם העובדה שהם מקטינים ראש ולא טורחים ליידע לקוחות שהם עלולים לאבד עסקה אם מדובר בעסקה של מעכשיו לעכשיו. זה נשמע קצת דבילי שבנאדם עם היגיון לא יבין שכדאי לו להזמין שירות מאמזון, אבל זה לא ככה, מהסיבה שאתה מניח שהמערכת שלהם אוטומטית לחלוטין. היא לא. הם אשכרה עוברים הזמנה הזמנה ומבצעים. :nono:

- - - תגובה אוחדה: - - -

מישהו הזמין פעם משהו מ-bhphoto האלה? הם אמינים? איך שירות הלקוחות שלהם? אני מתלבט אם להזמין מהם משהו כי דרכם לא כתוב שיש מס מקומי, ודרך כן יש.

זו אחת החנויות הגדולות והאמינות בארה"ב לצילום, המון מקצוענים עובדים איתם לאורך זמן. המס המקומי תלוי במדינה המקומית אליה נשלח המשלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל שמתי את אותה הכתובת באמזון ושם, ובאמזון זה מוסיף לי מס מקומי ושם לא. יכול להיות שהם לא לוקחים מס מראש, ושאם צריך בפועל לשלם אז אני משלם בעצמי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע לי מוזר, כי מס מקומי (של ניו יורק במקרה הזה) מתווסף בעת הרכישה למחיר המוצר (אלא אם אתה שולח למקום מחוץ לניו יורק). אתה שולח לכתובת אחרת בארה"ב או בישראל? באמזון מוסיפים גם את חישוב המיסים בשילוח לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...