BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בארץ - עמוד 7 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בארץ

tmpusr

Recommended Posts

גרופון גם מצטרפים לחגיגה -

"יום שישי השחור" ה"" Black Friday

גם באתר גרופון ישראל!

לקראת ה- "" Black Friday אשר יתקיים בשישי הקרוב ה- 28/11 יוצעו באתר גרופון עשרות מוצרים במחירים "שוברי שוק"

ה"בלאק פריידי"- יום שישי הפותח את חודש המכירות הגדול בארה"ב לקראת הכריסמס.

במכירת ה"בלאק פריידי" המחירים הנמוכים של גרופון יורדים עוד יותר! והעסקאות המיוחדות ימשכו שבוע או עד גמר המלאי.

http://www.groupon.co.il/

דוגמאות לעיסקאות האטרקטיביות שיוצעו בגרופון:

· מחשב נייד מבית HP עם מסך "15.6, מעבד Dual Core, דיסק 500GB, זיכרון 4GB, מאיץ גרפי Radeon HD 8210 ו-WIN 8 ב-1190 ₪ 52% הנחה

· קונסולת המשחקים XBOX 360 Slim בנפח 250GB ב-990 ₪ בלבד! כולל אחריות לשנה ו-2 המשחקים ב-45% הנחה

· טאבלט Samsung Galaxy Tab 4 עם מסך "10.1 וזיכרון 16GB ב-1290 ₪ ב-35% הנחה

· טלוויזיה LED בגודל "58 מבית PHILIPS עם מנגנון להחלקת תמונה וטיונר דיגיטלי לקליטת שידורי עידן פלוס ב-4990 ₪ ב-38% הנחה

· מחשב נייד Dell עם מסך מגע מתהפך "11.6, מעבד quad-core עם 4 ליבות, דיסק 500GB, זיכרון 4 GB ומע' הפעלה WIN 8 ב-1690 ₪ ב-43% הנחה

פרטים מלאים לגבי המוצרים ותנאי הרכישה מפורטים באתר גרופון http://www.groupon.co.il/

.

· "יום שישי השחור" הוא כינוי ליום שישי שלמחרת חג ההודיה, שפותח את עונת המכירות לקראת חג המולד. יום זה נקרא "יום שישי השחור" בשל הסימון שהיה נהוג בספרי חשבונות, בהם הצבע האדום סימן הוצאות והפסדים והצבע השחור סימן רווחים. יום זה נחשב כיום שיא של הצרכנות בארצות הברית הפותח את עונת הקניות

בברכה,

רן רהב

דובר גרופון

90GRO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 331
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר את זה בהומור, משעשע אותי כל עניין ה"בלאק פרידיי" בארץ.

לא ידעתי שזה כבר שבוע שם.

המבצעים בארץ יכולים להיות משתלמים בסך הכל. נראה מה יהיה בשאר הרשתות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שאמר שאייבורי לא עושים מבצעים, הינה דוגמה למבצע שלא הודיעו עליו:

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=10723

דגם טיפה ישן אבל המחיר שלו אמור להיות 100$ (והמחיר הרגיל בארץ הוא 450-500 שקל אם אני זוכר נכון), נראה אם כמו בשנים קודמות גם הפעם הם יורידו מחירים לעוד דגמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשנתיים האחרונות אייבורי עשו ניקוי סטוקים בסוף שנה, היו הרבה דגמים במחירים של 250-400 שקל.

בקשר לחסרונות:

1. זה לא חיסרון זה יתרון, אין דבר יותר חרא מללחוץ על הכפתור המפגר הזה באמצע משחק, בסופו של דבר זה מקלדת של מותג גיימינג וטוב שהם העיפו את המקש הזה.

2. כמו שאמרו נכון לרוב המקלדות המכניות, גם ה Fn בצד שמאל וקרוב מספיק בשביל שיהיה אפשר להשתמש רק ביד אחת (יש לי את המקלדת הזו רק בצבע שחור ואפילו עם יד קטנה זה אפשרי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למחפשי המקלדות המכניות.. ממליץ בחום על G710. משתמש בה כמעט שנה ונהנה מכל רגע. למרבה הפתעתי, אין ללוג'יטק עכבר אחד שעונה על כל הצרכים שלי. לא מצועצע. עם גלילה מהירה, ללא משטח גומי, , DPI סביר. ירדתי מה G700S בגלל שהוא לא באמת .. 12 שעות זה בדיחה. ה G602 נראה יותר טוב ואף זול יותר, אבל ללא גלילה מהירה (מה לעזאזל הם חשבו לעצמם?) ומשטח גומי נוראי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגלילה המהירה, כל כך התרגלתי לזה שבעכברים אחרים אני מחפש את הכפתור שמעניק חופש לגלגלת בייאוש.

אם מעבירים אותו למצב חיסכון בטריה, הוא יכול לסחוב יותר, אבל לא שבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...