BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בארץ - עמוד 12 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בארץ

tmpusr

Recommended Posts

• תגובות 331
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש טלפון אנדרואיד שווה במבצעים הפעם? אני צריך זוג טלפונים בכ- 400-500₪ כל אחד. יהיה נחמד אם יהיה בהנחה של השני ב- X אחוז הנחה

אחד לפיתוח והשני להחליף y דרעק.

לא צריך משהו רציני, אבל שיריץ עדכני, מסך ורזולוציה נורמאליים (הכוונה שלא יהיה 5.5" עם רזולוציה של 320x240) ולא יקרטע מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר מקור?

מישהו שם לב למחירים טובים על משהו? בנתיים אני רואה מחירים רגילים ברשתות הזולות..

ציטטתי את ההודעה של יוני עם המקור.

אילו מוצרים אתה מחפש? יש על הרבה מוצרים מחירים טובים.

יש טלפון אנדרואיד שווה במבצעים הפעם? אני צריך זוג טלפונים בכ- 400-500₪ כל אחד. יהיה נחמד אם יהיה בהנחה של השני ב- X אחוז הנחה

לא צריך משהו רציני, אבל שיריץ עדכני, מסך ורזולוציה נורמאליים (הכוונה שלא יהיה 5.5" עם רזולוציה של 320x240) ולא יקרטע מידי

אני חושב שעדיף שתחפש באתרים הסיניים.

גם שם יש מבצעי BF והמחירים שם הרבה יותר נוחים מהמחירים בארץ,כשבתמורה הרבה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך לתגובה שהציעה חיפוש באתרים סינים, יש בפנדוויל אלפון (או בתרגום חופשי: פילפון) G4 ב85$. נראה לי שהוא יתאים לצרכים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KSP נותנים 60% על המוצר השני ואי אפשר לקחת את אותו מוצר וההנחה על המוצר הזול מבינהם ככה שבוודאות תיקחו מוצר זול יותר

המבצעים שלהם הכי גרועים

בStarpc יש מחיר טוב על 970 GTX של ביחס לארצנו כמובן.

עד כה הBlack Friday בארץ עונה על הציפיות שלי (ציפיתי לגרוע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה נולד הטימטום הזה של "המוצר השני ב-X% הנחה".

אני אמור להסתובב ברחובות בגשם ולשאול אנשים זרים האם הם מעוניינים לקנות איתי מוצר באלף שקל? אני אמור לשבת שם שעה עם המוכר עד שאני אקבל ממנו פתרון?

למה הם לא נותנים לאנשים מרגוע מכל התחשיבים האלה?

גם חסר להם מלא מלאי תמיד לפני המבצעים האלה...סתם קשקוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KSP נותנים 60% על המוצר השני ואי אפשר לקחת את אותו מוצר וההנחה על המוצר הזול מבינהם ככה שבוודאות תיקחו מוצר זול יותר

המבצעים שלהם הכי גרועים

בStarpc יש מחיר טוב על 970 GTX של ביחס לארצנו כמובן.

עד כה הBlack Friday בארץ עונה על הציפיות שלי (ציפיתי לגרוע)

KSP - בדיחה ..

Black Friday בארץ - בדיחה אחת גדולה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך לתגובה שהציעה חיפוש באתרים סינים, יש בפנדוויל אלפון (או בתרגום חופשי: פילפון) G4 ב85$. נראה לי שהוא יתאים לצרכים שלך.

תוכל לתרגם לי ללינק בבקשה?

פנדוויל אלפון נשמע כמו סינית בשבילי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...