BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בארץ - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בארץ

tmpusr

Recommended Posts

• תגובות 331
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
נראה כאילו כל החנויות בארץ ירדו מהרעיון של ...כרגיל KSP בחרו לעשות את הדבר הכי מגעיל שאפשר ופשוט מתחייבים לדפוק חנויות אחרות

r9Xqxbr.jpg

חחחחחחח מ-ה?!

זה המבצע שלהם? הם רציניים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חכם - אם מישהו מסטארט קורא את זה - אני ממליץ בחום לסנכרן מבצעים. אחרת אם מישהו רוצה מוצר מסויים (מארז, ספק, כרטיס מסך, כונן SSD) והוא לא יודע אם תכילו עליו - הוא יגש ויקנה בחנות אחרת מפאת חוסר הידיעה האם יהיה עליו או לא. מאוד ממליץ לפרסם דברים או לפחות לזרוק נושאי כבר בתחילת שבוע. אל תשאירו אנשים שיפלו בין הכיסאות וירגישו פספוס משני הצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כאילו כל החנויות בארץ ירדו מהרעיון של ...כרגיל KSP בחרו לעשות את הדבר הכי מגעיל שאפשר ופשוט מתחייבים לדפוק חנויות אחרות

r9Xqxbr.jpg

לא מאמין שksp עושים דבר כזה איזה שפל הם מגיעים ואיזה גועל..

מאכזב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

r9Xqxbr.jpg

לא הייתי בונה על זה...

באופן קבוע יש באתר של KSP בעמוד הראשי בגדול את ההצהרה: "אנו מתחייבים למחיר הנמוך ביותר בעיר מגוריך באותם תנאי אספקה ותשלום"

ובפרטים כתוב -

"** אם תמצאו בחנות הנמצאת בעיר/אזור מגוריכם מוצר זהה, באספקה מידית באותם תנאי אחריות ותנאי תשלום דומים במחיר זול יותר מהמפורסם על ידינו, תוכלו לקבל אצלנו את המוצר או מוצר שווה ערך, במחיר זול יותר מהמחיר שמצאתם - בהתחייבות !

** התחייבות זו לא כוללת טלפונים סלולארים ומוצרי APPLE "

בדקתי את זה פעם, נדמה לי שזה היה עם כרטיס SD בסניף KSP ברמת אביב, הראתי להם שבחנות באלנבי בת"א הוא נמכר יותר בזול (עם משלוח חינם). הם התעקשו שאלנבי לא נחשב אותו האיזור כמו רמת אביב, גם אם זה באותה העיר.

לא הבנתי מה KSP מציעים עכשיו לכבוד סוף השנה "מחיר נמוך יותר" או "אותם תנאי אספקה ותשלום" ?

אם מדובר באותם תנאי תשלום למה לקנות ב KSP ולא בחנות המקורית שפרסמה את המבצע ?

הם גם מתחייבים על אותם תנאים של אחריות ואמינות כמו חנויות אחרות ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כאילו זה מתיחס ספציפית למבצעים ובלי קשר לאיזור מגורים.

המבצע שלהם לסוף השנה מאוד פשוט. למשל ב TMS יש SSD של ב 275 שקל כולל משלוח עם שליח עד הבית ואם אפשרות לחלק ל X תשלומים, אם תיכנס לסניף של KSP הם יתנו יאפשרו לך לקנות את אותו ב 274 שקל ולחלק ל X תשלומים. גם אם הם יורידו את המחיר יותר אני בטוח שאם תוסיף דלק תגלה שזה לא משתלם בכלל (ואם המוצר לו זמין בסניף שלידך בכלל נדפקת כי הם לא עושים משלוח).

אני ממש לא בונה עליהם, רק מציין שכרגיל במקום ליזום משהו הם מנסים לחבל בניסיונות של חנויות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבצע שלהם לסוף השנה מאוד פשוט. למשל ב TMS יש SSD של ב 275 שקל כולל משלוח עם שליח עד הבית ואם אפשרות לחלק ל X תשלומים, אם תיכנס לסניף של KSP הם יתנו יאפשרו לך לקנות את אותו ב 274 שקל ולחלק ל X תשלומים. גם אם הם יורידו את המחיר יותר אני בטוח שאם תוסיף דלק תגלה שזה לא משתלם בכלל (ואם המוצר לו זמין בסניף שלידך בכלל נדפקת כי הם לא עושים משלוח).

בלי קשר לדלק לא צריך לשתף פעולה עם זה וצריך לקנות בחנויות המקוריות שמציעות את המבצעים. באותה מידה שלא צריך לקנות מ-KSP מוצר שבמכירה קבוצתית בחנות אחרת כי זה שומט את הקרקע מאלה שהתמאצו לארגן את המכירה ומהחנות שהזמינה מלאי. אני בטוח ש-KSP יכולים לבוא עם טובים משלהם במקום להשתמש בטקטיקות נכלוליות כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...