BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בארץ - עמוד 17 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בארץ

tmpusr

Recommended Posts

קצת הומור- ראיתי שמישהו שלח סרטון במבצעי חו"ל ונזכרתי שגם בארץ יש לנו - ישן אבל ממש מתאים ל-Black Friday

רק היום לחגים! 50% הנחה על כל המוצרים שקיבלו 50% הנחה לפני החגים!

מהרו! המבצע מסתיים היום ונמשך עד סוף השנה!

מרתפי אלקטרוניקה:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 331
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היי :) אני חדש כאן ואני אשמח לקצת עזרה...

אני מחפש לקנות ראוטר שהוא יהיה מספיק יציב בשביל לשחק דוטא 2 דרך סטים

בבאג וKSP יש 20% הנחה על הראוטרים וגם באייבורי המחירים פשוט יחסית נמוכים

תקציב: עד 200... (250 בחריגה מוגזמת)

עריכה: מומלץ שיהיה גם חיבור לקווי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Belgid יש אישור? וגם מה עדיף לחיבור האוזניות 3.5mm או USB, הכרטיס קול שלי הוא המובנה בלוח האם.

מדובר בדגם הזה בבאג:

Steelseries Siberia V2

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=14508

יש לי את גירסת ה3.5mm, מתחברת עם 2 בננות, מיקרופון ושמע. מי שירצה לחבר אותן ללוח יצטרך מאריך PL3.5mm.

המחיר מעולה, האוזניות מומלצות לכל הדיעות, יש עליהן חוות דעת מקיפה כאן בפורום.

לא יודע האם גירסת ה- עדיפה, לא ניסיתי ואני לא יודע מה התהליך שצריך לעשות בכל פעם שמחברים אותן למחשב, יש מצב שהכל אוטומטי ואז זה מעולה, היה נחמד עם מישהו עם ניסיון ייתן עליהן חוות דעת. הן גם עולות 100 ש"ח יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת הומור- ראיתי שמישהו שלח סרטון במבצעי חו"ל ונזכרתי שגם בארץ יש לנו - ישן אבל ממש מתאים ל-Black Friday

רק היום לחגים! 50% הנחה על כל המוצרים שקיבלו 50% הנחה לפני החגים!

מהרו! המבצע מסתיים היום ונמשך עד סוף השנה!

מרתפי אלקטרוניקה:

חחחחחח גדול!!!

טוסטר משולשים!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוזניות של RAZER ידועות בביקורות מאוד פושרות, אם אתה רק משחק אז הן בסדר אבל נראה כאילו רוב האנשים שניסו לשמוע איתן מוזיקה מאוד לא אהבו את מה שהם שמעו.

בקשר לסראונד, אם יש כמה רמקולים בכל צד אז זה בולשיט וכדאי להתרחק מהמוצר, אם יש רמקול אחד בכל צד אז זה רק מניפולציה בתוכנה. התוכנה של רייזר זמינה בחינם (אני אישית מאוד לא אהבתי), את SBX אם אני זוכר נכון אפשר לקנות (עדיף לקנות כרטיס קול תומך של ולא את התוכנה בנפרד), השאר מגיעים עם כרטיסי קול שונים.

בכללי HEADSETS בדרך כלל לא משהו, הגירסה השניה של הסיביריה טובה אבל השלישית לא, ה CLOUD גם טובות ואפשר להזמין אותן מ AMAZOM אבל הן יקרות יותר. דגמים אחרים שטובים עולים כל כך הרבה כסף שעדיף לקנות רגילות ומיקרופון בנפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחזיק את הסיבריהV2 גירסת ה (שהוא כרטיס קול חיצוני) - אין תלונות. אני מאוד אוהב אותן, נוחות, שומעים טוב. אין תלונות.

מחברים ל- וזה עובד בצורה אוטומטית? בלי שום תהליכים בדרך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

זה לא המקום לדיון הזה.

יש את ה-G930 המעולות של לוגיטק בכ-300 ש"ח עד הבית (אלחוטיות):

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16826104399&utm_medium=Email&utm_source=IGNEFL112814&nm_mc=EMC-IGNEFL112814&cm_mmc=EMC-IGNEFL112814-_-EMC-112814-Index-_-HeadsetsAccessories-_-26104399-S3A0H

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...