אזרחים צייתנים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אזרחים צייתנים

פילון153

Recommended Posts

מינקות אומרים לנו "תעשו מה שאומרים לכם ואל תשאלו שאלות". אנחנו מתגייסים, עובדים, משלמים ביטוח לאומי, שכירות, מים, חשמל, ארנונה, ועד בית וכל מה שדורשים מאיתנו. אנחנו שולחים את ילדינו לצבא בלי לשאול מה יעלה בגורלם אנחנו. כבר לא דורשים תשובות, רק חיים כפי שהממסד מורה לנו. עושים מילואים, משלמים אגרות וקונים מילקי יקר ועדיין אנו נאלמים דום כי זה מה שאמרו לנו.

אני חושב שהגיע הזמן להפסיק להאמין לכל דבר שאומרים לנו ולהתחיל לשאול שאלות גם אם לא כולם אוהבים אותם.

http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?EntryId=4696464

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מינקות אומרים לנו "תעשו מה שאומרים לכם ואל תשאלו שאלות".
אולי לך אמרו את זה מינקות ועד עכשיו. לי הפסיקו לומר את זה בערך בגיל 3. עד גיל 3 זה באמת נחוץ בהרבה מצבים. :)

כמו כל הבלוגים שלך - גיבוב של קשקושים, מבוססים לחלוטין על הנחות שהמצאת,דעות של כמה אנשים אקראיים וסיטואציות הזויות שלטענתך מייצגים את הרוב. אבל זה עוד גרוע מקודמיו.

ישר כוח - תוכל להתפרנס יפה מכתיבת טורי דעה בעיתוני . :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל מה שכתבתי זה קשקוש, יהיה לך הרבה יותר קל להפריך אותו, רק תנסה.

אל תשאל אותי, תשאל את המדינה שלך שהורסת את עצמה ואזרחיה.

השאלה השלישית הייתה מטאפורה לעובדה שאם תאמר בבית משפט שהתביעה טועה, השופט יבקש ממך להוכיח. אז תוכיח:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, לא כך בית המשפט עובד (לפחות בתאוריה - בואו לא נפתח את הדיון הזה לדיון על עוולות בית המשפט). התביעה טוענת משהו? עליה להוכיח. ההגנה טוענת משהו אחר? כל מה שעליה לעשות הוא להראות, אפילו לא להוכיח, שהתביעה לא יכולה להוכיח את טענותיה שלה. בדיון הזה, אתה התביעה, לא אנחנו - אז בבקשה, תוכיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הפרכתי - "הכל קשקוש, מהתחלה ועד הסוף."

מנין לך מה אני שואל את המדינה ומה לא? בנוסף, אני אזרח המדינה הזו, ואני לא מרגיש הרוס. אני כנראה עושה משהו לא בסדר. :(

לגבי נטל ההוכחה בבית המשפט - ויק הקדים אותי.

אולי באמת תגיש תביעה נגד מדינת . אם אתה לא סומך על בית-המשפט פה, תנסה את בין הדין הבינלאומי בהאג. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני אכווין אותך קצת כי קשה לך שמתי לב:

בוא ניקח את אחד המקרים האחרונים למשל הירי ביהודה גליק. מדינת , תוך שעתיים חיסלה מישהו שאף אחד לא יודע אם הוא זה שירה בו, העיקר מיצו דין עם מישהו שכביכול היה בכלא הישראלי. מוזר לי שאומרים שהוא היה מקצוען מאוד לפני הירי ולאחריו התרשל באופן מובהק, מוסר לי שהפשע כאן משתולל ולא פותרים כאן שום דבר (אפילו לא מתייחסים לתלונות) ולפתע תוך שעתיים פתרו פשע.. הרבה סימני שאלה, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את זה - יש דברים יותר מטרידים. מכבי הפסידה שבוע שעבר לצסק"א ב19 הפרש. שנה שעברה הם ניצחו אותם בפיינל פור בנקודה. לפני זה הם הפסידו להם ב35 הפרש. מוזר לי ששחקני צסק"א המקצוענים פתאום התרשלו כל-כך בחצי הגמר. ופתאום שבוע שעבר עוד פעם ניצחו בהפרש גבוה. המון סימני שאלה, לא?

אולי תופתע לשמוע ש"להכווין" היא לא מילה אמיתית בעברית, אלא מילה שהומצאה לאחרונה, כנראה ע"י אנשים שרצו להישמע מתוחכמים למדי. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני אכווין אותך קצת כי קשה לך שמתי לב:

בוא ניקח את אחד המקרים האחרונים למשל הירי ביהודה גליק. מדינת , תוך שעתיים חיסלה מישהו שאף אחד לא יודע אם הוא זה שירה בו, העיקר מיצו דין עם מישהו שכביכול היה בכלא הישראלי. מוזר לי שאומרים שהוא היה מקצוען מאוד לפני הירי ולאחריו התרשל באופן מובהק, מוסר לי שהפשע כאן משתולל ולא פותרים כאן שום דבר (אפילו לא מתייחסים לתלונות) ולפתע תוך שעתיים פתרו פשע.. הרבה סימני שאלה, לא?

אתה אמיתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מינקות אומרים לנו "תעשו מה שאומרים לכם ואל תשאלו שאלות". אנחנו מתגייסים, עובדים, משלמים ביטוח לאומי, שכירות, מים, חשמל, ארנונה, ועד בית וכל מה שדורשים מאיתנו. אנחנו שולחים את ילדינו לצבא בלי לשאול מה יעלה בגורלם אנחנו. כבר לא דורשים תשובות, רק חיים כפי שהממסד מורה לנו. עושים מילואים, משלמים אגרות וקונים מילקי יקר ועדיין אנו נאלמים דום כי זה מה שאמרו לנו.

אני חושב שהגיע הזמן להפסיק להאמין לכל דבר שאומרים לנו ולהתחיל לשאול שאלות גם אם לא כולם אוהבים אותם.

http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?EntryId=4696464

אני מזהה אותך כמזרחי מהשמאל הקיצוני, "הקשת המזרחית הדמוקרטית" ודומיה..

ואיך אני יודע זאת? מתוך 3 נקודות עיקריות:

1. סיפור ההתעללות ביהודי מדינות ערב ע"י מפא"י. שהוא נכון.

2. סיפור החיים הטובים של היהודים במדינות ערב. שהוא שקר.

3. השנאה למדינת בכלל עד חוסר איכפתיות לגבי עתידה. שזו תכונה שמאלנית.

יש הרבה בעיות במדינת ומכל הסוגים, ואני יכול להיתחרות איתך במנייתם ללא כל בעיה.

ההבדל בינינו הוא שאני רוצה לפתור את הבעיות, ואתה רוצה להשמיד את ה"בעיה".

אתה מתלונן על שליטה מופרזת בחיי האזרח, ופועל לשליטה מוחלטת בחיי האזרח.

המסקנה המתבקשת: תלונותיך אינן לצורך ביקורת ותיקון, אלא לצורך תסיסה ופירוק.

שיטה קומוניסטית הידועה לחובבי ההיסטוריה. "עולם ישן נחריבה".

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמיתי?

כל מה שאני כותב נכתב באתרי החדשות הגדולים. זה אמיתי בוודאות, תבדוק.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני מזהה אותך כמזרחי מהשמאל הקיצוני, "הקשת המזרחית הדמוקרטית" ודומיה..

ואיך אני יודע זאת? מתוך 3 נקודות עיקריות:

1. סיפור ההתעללות ביהודי מדינות ערב ע"י מפא"י. שהוא נכון.

2. סיפור החיים הטובים של היהודים במדינות ערב. שהוא שקר.

3. השנאה למדינת בכלל עד חוסר איכפתיות לגבי עתידה. שזו תכונה שמאלנית

יש הרבה בעיות במדינת ומכל הסוגים, ואני יכול להיתחרות איתך במנייתם ללא כל בעיה.

ההבדל בינינו הוא שאני רוצה לפתור את הבעיות, ואתה רוצה להשמיד את ה"בעיה".

אתה מתלונן על שליטה מופרזת בחיי האזרח, ופועל לשליטה מוחלטת בחיי האזרח.

המסקנה המתבקשת: תלונותיך אינן לצורך ביקורת ותיקון, אלא לצורך תסיסה ופירוק.

שיטה קומוניסטית הידועה לחובבי ההיסטוריה. "עולם ישן נחריבה".

.

כל הכבוד! זיהית שאני לא אוהב את השלטון הנוכחי ושונה ממך, אבל לא חידשת כאן דבר. אגב, בקשר לסעיף השני, אם תלמד עוד קצת, תבין שאני צודק אבל אז יהיה לך קשה להודות בכך. אני רק אציין שלא אמרתי שהם חיו חיי נוחות של בטן גב, אבל מצבם היה פי כמה וכמה יותר טוב ממצבם של יהודי אשכנז למשל.

הבעיה המרכזית היא שאנשים לא מוכנים להבין שיש כאן בעיות, לכן אין לי ברירה, אלא להציג לך את הבעיות. פתרונות יש, אך לא כאלה שהשלטון מוכן ליישם כי זה נוגד את האג'נדה המלחמתית שלו. קשה, אבל זה המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...