EVOLVE - הדיון הראשי. - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

EVOLVE - הדיון הראשי.

Sarm1x

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
עדיין לא מצליח לשחק מאז השחרור.

יש להם בעיות התחברות קשות מאוד ועומס עצום על השרתים.

חבל שהם לא התכוננו לזה כי זה היה צפוי שיקרה מצב כזה.

איך הם לא התכוננו לזה אם היה ברשותם היכולת לבחור כמה שחקנים יהיו באלפא.

הרי הם ידעו שהשרתים שלהם יכול להחזיק X שחקנים, אז הם החליטו לתת הרשאה ל- X+ שחקנים.

במקום לעמוד ביכולת שיש להם בשלב זה.

הם מטומטמים :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הם לא התכוננו לזה אם היה ברשותם היכולת לבחור כמה שחקנים יהיו באלפא.

הרי הם ידעו שהשרתים שלהם יכול להחזיק X שחקנים, אז הם החליטו לתת הרשאה ל- X+ שחקנים.

במקום לעמוד ביכולת שיש להם בשלב זה.

הם מטומטמים :kopfpatsch:

הם הכניסו מספר מסויים של אנשים מכל העולם, הם לא ציפו שאנשים לא ילכו לישון וכולם יכנסו ביחד למשחק.

אני מוכן למשחק, מי שרוצה להוסיף אותי יש כפתור בחתימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי סיבוב עם אנשים רנדומליים. נראה חביב ביותר.

בעיות נוראיות עם ה- match making. או שלא מוצא שחקנים בכלל או ש"מוצא" ונתקע על מסך שאומר על כל שחקן "found player" ולא ממשיך

לא ראיתי בעיות ביצועים רציניות מידי, נפילת FPS די גדולה בהתחלה של השלב - לא יודע אם זה ההתחלה בכל מפה ואם יש בכלל עוד מפות, אבל כשקופצים מהמטוס/חללית עד שנוחתים. אחרי זה על high יש לי ~45-50 fps ממוצע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחנו בסוף לעשות משחק אחד 4 נגד שחקן רנדומלי שהיה המפלצת, היה קשה מאוד אבל בסוף הצלחנו להרוג אותו (הגיע לרמה הגבוהה ביותר והרס לנו יותר מחצי מהגנרטור או מה שזה לא יהיה).

לחלק המשחק עבד בסדר ולחלק היו בעיות ביצועים קשות, יכול להיות שזה ה AA אבל נדע רק אחרי עוד כמה משחקים. אני פשוט הורדתי ל LOW וביטלתי את כל מה שבאפשרויות מתקדמות וזה עבד בסדר...האחרים עם מחשבים טובים יותר ולחלקם היו בעיות.

יכול להיות שחלק מזה זה גם דברים שעובדים ברקע לצורכי בדיקה ובמשחק הסופי הביצועים יהיו טובים יותר.

דבר אחד שממש ממש מציק זה שאי אפשר להוסיף שחקן חמישי, למה שהמפלצת תהיה שחקן רנדומלי ולא חבר שאנחנו רוצים לשחק נגדו?

עריכה: מצאתי באג ראשון, OVERLAY לא עובד אם מפעילים FRAPS, אי אפשר לפתוח צאט ואי אפשר להזמין חברים למשחק או לאשר הזמנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יצא לעשות כמה משחקים, אני אהבתי את הרעיון והביצוע של המשחק.

לגבי הביצועים אני לא חווה שום דבר ואפילו ההפך.

אני מריץ הכל במקס על 60 קבוע(VSYNC) + צילום עם התוכנה ACTION.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...