עזרה בבחירת TV STICK עד 50$ - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת TV STICK עד 50$

IG

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני רוצה לחבר טלויזיה (לא סמארט) לאינטרנט.

הבנתי שיש מקלטים שעובדים על ושמתחברים לUSB, והופכים את הטלוויזיה בפועל לסמארט (אין לי מושג ירוק בתחום. תהיו עדינים)

אני מחפש אחד כזה עם קליטה טובה (הראוטר יושב בממ"ד והמקלט מיועד לTV שבסלון), אמין ונוח לתפעול (מיועד לאנשים שלא הכי מסתדרים עם מחשבים ותפעול תוכנה).

התקציב שלי זה 50$ (כולל משלוח, אפשר למתוח קצת אם שווה את זה)

אם צריך פרטים נוספים תשאלו.

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את זה למשל:

http://www.pandawill.com/mk809-iii-rk3188-quad-core-android-tv-box-tv-dongle-2g-ram-android-42-bluetooth-p74740.html

כמעט בתקציב ומכשיר לא רע לפי ביקורות בyoutube.

המכשיר מתחבר ישירות לHDMI של הטלויזיה ורץ עם מערכת הפעלה של . בנוסף, בעל קישוריות wifi וכניסת mini.

עם מקלדת ועכבר אלחוטיים זה ממש כמו מחשב קטן .

תוכל לעיין באתר יש גם מכשירים יותר זולים עם מפרטים צנועים יותר, וכמו כן במקום TV stick יש גם מכשירי TV box שבעצם

עושים את אותו הדבר רק באים עם אנטנות יותר רציניות, ויש להם ממדים של ראוטר ממוצע במקום disk on key, מחירם טיפה

יותר גבוה עבור מפרט זהה למה שצירפתי.

יכול להיות שתוכל להשיג במחיר זול יותר מaliexpress אבל אני ממליץ על pandawill בתור קונה מרוצה (מספר רב של פעמים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מתאימים לצפיה בערוצים אינטרנטיים כמו נטפליקס וכאלה?

כי ממה שקראתי הם יותר נועדו לחיבור של מחשב למסך הטלוויזיה ולא להיות מערכת ההפעלה עצמה... או משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה שהמכשיר יתחבר לשרותי TV שמועברים באינטרנט- Kartina, וערוצים דומים. אני לא מכיר מספיק כדי לדעת אם הערוצים הישראליים ניתנים לצפיה בצורה דומה

לא ממש מעניין אותי תכונות נוספות. שיתמוך בתוכן 720P או באיכות גבוהה יותר, שיהייה אמין, עם קליטה טובה ופשוט לתפעול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, קארטינה זה ברוסית. אמור להיות דומה לקונספט של נטפליקס ממה שהבנתי

CC דורש תפעול דרך סמארטפון או טאבלט- יורד מהפרק.

דבר נוסף, עכשו קראתי עוד כל מיני דברים על הסטיקים ומתברר שהרעיון זה שהמכשירים באים עם שמתחברים דרכן לערוצים.

בדקתי מה תומך בקארטינה ומסתבר שיש מספר מוגבל של מוצרים, אני אנסה לברר בפורום שלהם אם יש אפשרות להתחבר עם מכשירים נוספים קצת יותר נורמאליים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבעלי נוקיות בני 4-5 שעובדות במו ביום הראשון (כולל שמחזיקה יומיים של שיחות בלי להתפגר) שלא מבינים למה הם צריכים לשלם 2000-3000 ש"ח ולשבור את הראש כדי להתרגל לתפעול של מערכת חדשה רק כדי להיות מחוברים לאינטרנט (שהסתדרו בלעדיו לא רע במשך 50 שנה) ובכתב קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...