כמה מקום להקצות למחיצה של win7? - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה מקום להקצות למחיצה של win7?

רועיקי

Recommended Posts

בזה אין ספק כי יש לך את ההפרדה החומרתית אבל שיש רק דיסק אחד גדול אז אני מעדיף (וגם ממליץ למי ששואל אותי) לפצל.

לא ממש הבנתי מאיזה מקום באה ההתנגדות של מולטיקור.... זה לא מזיק.

שמע שבן אדם שואל אותי שאלה כזאת אז אני מבין שהוא לא הכי יודע מה הוא עושה ובאמת שאני ממליץ לאנשים שלא הכי יודעים מה הם עושים לא לפצל כי שהם מתקינים דברים הם פשוט לוחצים נקסט נקסט נקסט נקסט ואז נוצר מצב שבכונן C אין מקום וD ריק ואין להם מושג למה המחשב איטי ואין להם מושג איך להעביר דברים ואחרי שהתקנת לא נוח להעביר גם ככה

- - - תגובה אוחדה: - - -

זה לא ויכוח זה כל אחד ומה שנוח לו אין לזה שום יתרון ושום חסרון הכול תלוי במשתמש באנו לפה לעזור למישהו ופשוט הפכתם את זה ל"לי יש יותר גדול"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע שבן אדם שואל אותי שאלה כזאת אז אני מבין שהוא לא הכי יודע מה הוא עושה ובאמת שאני ממליץ לאנשים שלא הכי יודעים מה הם עושים לא לפצל כי שהם מתקינים דברים הם פשוט לוחצים נקסט נקסט נקסט נקסט ואז נוצר מצב שבכונן C אין מקום וD ריק ואין להם מושג למה המחשב איטי ואין להם מושג איך להעביר דברים ואחרי שהתקנת לא נוח להעביר גם ככה

זה לא ויכוח זה כל אחד ומה שנוח לו אין לזה שום יתרון ושום חסרון הכול תלוי במשתמש באנו לפה לעזור למישהו ופשוט הפכתם את זה ל"לי יש יותר גדול"

אוי נו....

ושמישהו שואל אותך אם שווה לקנות אתה אומר לו "כן" או שאתה מסביר לו שצריך להיזהר עם הנפח הקטן ביחס למחיר הגבוה שהכוננים האלה "מביאים" איתם?

זה אותו דבר.

שמישהו שואל אותי אני לא אומר לו "כן" וזהו. אני מסביר לו מה ההשלכות של זה ושהוא צריך לוודא שהוא נותן מספיק מקום למחיצת C.

וכמו שגבריאל אמר, היום כבר ממש אין בעיה לתת לC נפח של 100-150GB (שיספיק מעל ומעבר להתקנת ווינדוס + + תוכנות מכל טוב) כי כוננים של 1TB מאוד זולים ככה שזה נהיה דיפולט במערכות מחשב היום.

חוץ מזה אם אתה חושב שיש לך תוכנות שלוקחות הרבה מקום כמו אדובי מאסטר קולקשיין (שתופס כמה גיגות) או שיש לך באוטלוק קבצי PST של כמה גיגות אז תתן 200GB לכונן C.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו....

ושמישהו שואל אותך אם שווה לקנות אתה אומר לו "כן" או שאתה מסביר לו שצריך להיזהר עם הנפח הקטן ביחס למחיר הגבוה שהכוננים האלה "מביאים" איתם?

זה אותו דבר.

שמישהו שואל אותי אני לא אומר לו "כן" וזהו. אני מסביר לו מה ההשלכות של זה ושהוא צריך לוודא שהוא נותן מספיק מקום למחיצת C.

וכמו שגבריאל אמר, היום כבר ממש אין בעיה לתת לC נפח של 100-150GB (שיספיק מעל ומעבר להתקנת ווינדוס + + תוכנות מכל טוב) כי כוננים של 1TB מאוד זולים ככה שזה נהיה דיפולט במערכות מחשב היום.

חוץ מזה אם אתה חושב שיש לך תוכנות שלוקחות הרבה מקום כמו אדובי מאסטר קולקשיין (שתופס כמה גיגות) או שיש לך באוטלוק קבצי PST של כמה גיגות אז תתן 200GB לכונן C.

למה אנשים מתקינים רק תוכנות במחשב? מה אם משחקים שהיום כל משחק ששווה לשחק שוקל בין 20-50ג'יגה? אז כבר סטרתם מהנושא לגמרי תחזור לפוסט הראשון ותראה מה הוא שאל ואיך הוא שאל.. הוא אפילו רשם שהוא רגיל שיש לו כונן אחד ושהוא בחיים לא נתקל בבעיה אז למה לסבך אותו?

ומה הקשר לSSD לא הבנתי כי לא אמרתי על זה כלום או אפילו משהו דומה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אנשים מתקינים רק תוכנות במחשב? מה אם משחקים שהיום כל משחק ששווה לשחק שוקל בין 20-50ג'יגה?

משחקים גם הולכים בD

ומה הקשר לSSD לא הבנתי כי לא אמרתי על זה כלום או אפילו משהו דומה?

טוב זה כבר הבנת הנקרא. אני לא תומך בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים גם הולכים בD

טוב זה כבר הבנת הנקרא. אני לא תומך בזה.

מנסה לצאת חכם אבל יוצא דביל שוב...

הבנת הנקרא גם לא החלק החזק שלך אני מבין אז.. ואתה סתם מחפש להתווכח ואתה יוצא קטן יותר וקטן יותר

כמו שכתבתי אנשים שלא מבינים כאשר מתקינים דברים פשוט לוחצים נקסט נקסט נקסט נקסט ואוטומטית זה מתקין בC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כטכנאי שקובע מחיצות למחשב של אנשים שאינם מבינים/אחראים מספיק, אני לעולם לא יחלק מחיצות בכונן .

אדם שמפצל מחיצות בעצמו, בדרך כלל גם מספיק מבין כדי לנתב נכון את ההתקנות והורדות הקבצים.

לכן אין טעם לערבב שיקולים מדוגמאות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חילקתי בעבר, בהווה וככל הנראה גם בעתיד.

גם בגלל רבוי מערכות (6 מערכות) כשכל המסמכיים דאר הורדות וכד משותפים אצלי לכל המערכות אבל כל מערכת יש לה

גישה אך ורק למחיצת החלונות שלה ואין לה גישה למחיצות של החלונות האחרים..

החלוקה עם קשיח גם עוזרת למהירות החלונות היות והיא כולה והתוכנות נמצאים בבתחילת הכונן

ששם מהירות העברת הנתונים והגישה הכי מהירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון אם אתה מודע לעניין ומקפיד לעשות הפרדה בין תוכנות/קבצים פעילים, לקבצים האינרטים.

אצלך אני מניח גם תמיד היו כוננים פיזים נוספים אליהם העברת פעילויות משניות.

לא כל אחד יודע איך לייעל את הביצועים עם הכונן/ים שיש לו מהבחינה הזאת.

ואז חלוקה למחיצות יכולה דווקא להוביל לירידת ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון אם אתה מודע לעניין ומקפיד לעשות הפרדה בין תוכנות/קבצים פעילים, לקבצים האינרטים.

אצלך אני מניח גם תמיד היו כוננים פיזים נוספים אליהם העברת פעילויות משניות.

לא כל אחד יודע איך לייעל את הביצועים עם הכונן/ים שיש לו מהבחינה הזאת.

ואז חלוקה למחיצות יכולה דווקא להוביל לירידת ביצועים.

זה בדיוק מה שאמרתי רק במילים אחרות אבל הג'ק האמר הזה היה חייב לנסות להתנשא מעלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסתובב בפורום הזה לא מעט זמן.

ונתקלתי כבר באלו שחילקו למחיצות ועבדו איתם בצורה הכי גרועה שיכולה להיות לביצועים, ואחרי שנה כשהמצב נהיה סופר גרוע! הם פתחו דיון על זה והסתבר שהבעיה מקורה בפיצול מחיצות שנעשה ע"י מי שעדיף היה אם לא היה מקבל המלצה ומגיע להחלטה לעשות את מה שנעשה.

או לכל הפחות היה קורא מדריך מפורט ל"מפצל"(השעושה פיצול) שמסביר לו איך מנהלים זאת הלאה בלי לקלקל, ואפילו לייעל ביצועים.

ואולי אני בעצמי הייתי כותב מדריך לעניין אם זה לא היה כל כך לא רלוונטי בעידן בו מקומה של מערכת הפעלה על .

ממילא בSSD זה לא רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...