מארז + קירור, שאלה טיפוסית - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז + קירור, שאלה טיפוסית

Mon6ooSe

Recommended Posts

שלום.

אני רוצה לדעת האם החומרה הבאה מתחברת בתאימות מלאה או שישנה בעיה?

מארז: Three Hundred Two

קירור: Scythe Mugen 4

האם הקירור יוכל להכנס למארז בהתאמה? או שהוא גדול מדי?

מאפייני הקירור:

MugenFour_Dimensions.jpg

מאפייני המארז:

Dimensions 513 mm (H) x 229 mm (W) x 471 mm (D) 20.2” (H) x 9” (W) x 18.5” (D)

לינק: http://www.antec.com/pdf/manuals/ThreeHundredTwo_Manual_EN.pdf

תודה רבה לעונים, זה מאוד חשוב ודחוף אני רוצה לבצע את הקניה בימים הקרובים והסופש קרב ומאיים, אני חייב להבין האם ישנו מקום ל15 ס"מ בין רצפת הלוח אם לדופן דלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקום צריך להיות, רוצה להיות בטוח, פשוט פתח את דלת המארז וקח סרגל.

אין לי המארז בהישג יד ולא הקירור, אני רוצה לרכוש אותם :( ולכן מתלבט

אני אגיד לך למה אני מתלבט בקשר למקום...

אני ציירתי את זה בצייר רק כדי לתת דוגמא לעניין:

25kihcz.png

יש מקום לסידור חוטים בד"כ בכל מארז מצד הדופן לא של דלת הצפייה בתוכן המארז, ויש מקום להברגה בצד השני, בגלל זה אני אומר שמימדים גולמיים של מארז לא עוזרים לי כל כך, משום שהם רושמים 22.9 ס"מ רוחב המארז וזה גולמי משום שהם לא מורידים 3-2 ס"מ לסידור חוטים, ואז יש דופן פח להברגת , עוד 0.5 ס"מ בנוסף להברגה ועובי הלוח עצמו, עוד 0.5 ס"מ פלטה (SOCKET) לקירור על המעבד עוד 0.5 ס"מ... והדופן השניה לוקחת גם עוד 1-2.5 ס"מ.

מכל זה יש לי המון הורדות שאני לא רוצה להגיע לקצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק שיש לך קרוב ל7 ס"מ שהולכים לאיבוד בחלק של הסידור כלים או הפלטה של הקירור, יהיה לך מספיק מקום, מה גם שחיפוש קטן בגוגל יעניק לך של המארז עם קירורים בעלי מימדים זהים/גדולים יותר, ותראה שאין שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא סומך על בגוגל ולמקצועי מכין תכניות ביצוע לחלקים דומים ומודלים, לכן אני שואל אותך ואת יתר המומחים לדיעה מקצועית יותר משלי ואני שמח שענית לי, תודה רבה אני אדווח במידה והיה חיובי או שלילי ואתן לאחרים לדעת אחריי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה בANTEC THREE HUNDRED TWO , לא מופיע נתון גובה הקירור האפשרי , אבל בANTEC THREE HUNDRED TWO AB שהוא אותו מארז מופיע הגבלת גובה של 170מ"מ ככה שאתה בסדר

כן אני ראיתי שאין הגדרות מעודכנות אבל תודה על האינפורמציה תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...