קונה GTX 980 G1 Gaming שיגיע מלאי - מקווה שעוד השבוע, שתי שאלות אחרונות - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונה GTX 980 G1 Gaming שיגיע מלאי - מקווה שעוד השבוע, שתי שאלות אחרונות

OhayoNB

Recommended Posts

היי,

סוף סוף החלטתי..

הולך על הGTX 980 G1 Gaming , כמה אנשים פה מאוד לא יסכימו איתי בגלל שאני הולך להוסיף 1000 שקל על 12% ביצועים או משהו כזה, אבל השגתי אותו במחיר טוב אז ככה שזה בסדר.. בכל מקרה אני הולך עליו..

ויש שתי שאלות:

1.הכרטיס שברשותי כרגע, הוא ה-GTX 680 Lightning של MSI, הוא מחובר באמצעות שני חיבורי 8 פינים, וכך גם ה- G1, שהוא יגיע אלי, אני מנתק את החיבורים של הספק, מוציא אותו מהלוח, מכניס את ה-980 מחבר את אותם חיבורים ומדליק את המחשב ? ומה אז אני פתאום ידליק אותו אם כרטיס מסך אחר שהדרייברים שלי הם ל-680, השאלה שלי פה בעצם היא מה סדר הפעולות שעלי לעשות ? צריך לפרמט את המחשב או משהו כזה?

2. החיבורים מהספק אל הכרטיס - הם מגיעים עם הכרטיס ? אני הולך למכור את ה-GTX 680 ואני לא זוכר מה היה כשקיבלתי אותו עם המחשב, אני מביא לקונה את הכבלים מהספק אל הכרטיס והולך לקבל עם ה980 חדשים ? או שזה בגלל מגיע עם הספק הכבלים האלה? באמת לא זוכר..

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמגיע עם הכרטיסים זה בד"כ מפצלי מולקס למי שאין מספיק חיבורי PCIE בספק.

את הכרטיס אתה מחבר בדיוק כמו שתיארת - מוציא אחד, שם את השני ומחבר את הכבלים מהספק. עם הדריוורים לא צריכה להיות בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמגיע עם הכרטיסים זה בד"כ מפצלי מולקס למי שאין מספיק חיבורי PCIE בספק.

את הכרטיס אתה מחבר בדיוק כמו שתיארת - מוציא אחד, שם את השני ומחבר את הכבלים מהספק. עם הדריוורים לא צריכה להיות בעיה.

זאת אומרת שאני לא מוציא את החיבורים מהספק ומוכר אותם יחד עם ה-680 אלא מוכר אותו בלי כבלי חשמל ומחבר את הכרטיס החדש בדיוק עם מה שהוצאתי מהישן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכלס אתה יכול לעשות מה שנראה לך לנכון(אני אישית נותן את הכבלים).. בכל מקרה תמיד אתה מקבל כבלים חדשים עם כרטיס חדש.. ככה שאין לך צורך בהם..

לגבי הדרייברים תמחק את הדרייבר הנוכחי>תסגור את המחשב> תחליף בין הכרטיסים> תפתח את המחשב > ותתקין את הדרייבר החדש....! בהצלחה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט, אם החיבורים מגיעים ישירות מהספק לכרטיס, הם של הספק ונשארים אצלך.

אם החיבורים מתחברים לכבל שמגיע מהספק ואז לכרטיס, הם כנראה הגיעו איתו.

הספק הוא מודולרי, אז זה בעצם אותם כבלים לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחבר את אותם כבלים שהיו מחוברים ל680 וזהו.

לגבי הדריבר- תסיר אותו בצורה מלאה אחכ תכבה את המחשב,תחליף בין הכרטיסים ואז תתקין תדריבר העדכני של NVIDIA.

והכי חשוב תתחדש כי לקחת חיה!

תודה תודה מחכה להזמין כבר, נגמר המלאי ואמור להגיע תחילת שבוע הבא, לא יכול לחכותת..

ולנושא- אני שואל את זה בגלל שאני מוכר את הכרטיס שלי למישהו שיש לו ספק vs550 של , והוא לא מודולרי, אפשר לחבר את ה680 אליו? (ל680 יש 2 חיבורי 8 פינים כמו שהזכרתי למעלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת שבדקתי את זה, אבל לא רשמית באתר של הדגם של המארז שלי, בגלל שלא רשום שם כמה האורך המקסימלי לכרטיס מסך .. מצאתי משהו באיזה פורום

בכל מקרה המארז שלי הוא

Thermaltake Armor revo

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...