אחוז הנחה מרכב חדש דנדש בקניה במזומן - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחוז הנחה מרכב חדש דנדש בקניה במזומן

omertgm

Recommended Posts

הם מוכרים חדש בהנחה אבל אם אתה נרשם כיד שניה וההשכרה כיד ראשונה תהיה לך בעיה גדולה במכירה.

אתה תקבל מהם מכתב שאתה למעשה יד ראשונה ותנסה במכירה להציג אותו לקונה אבל הפתעה, זה לא מעניין אף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תקנה את הרכב "0 קילומטר" שכתוב כאן. כתוב שיש עליו הנחה משמעותית, וזה בדיוק מה שאתה מחפש. שנתון חדש עם 0 ק"מ והנחה... אם לא זה, לגבי הנחה, לדעתי תצליח אולי אולי להוריד אחוז ולקבל טיפול ראשון חינם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נזכרתי לגבי עוד אופציה. אני מטפל ברכב של אישתי במוסך ההילוך השישי ואני יודע שהם מוכרים גם רכבים חדשים. תלוי איזה חברה אתה רוצה לקנות. למשל טויוטה הפנו אותי לתל אביב ורנו לראשון לציון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביררתי קצת על רכבי 0 ק"מ בליסינג.

לקטגורית הרכב שאני מחפש - הכי קטן וחסכוני שיש, מנוע 1000 ידני (ספציפית סוזוקי אלטו) - אין הנחה יותר ממה שסוכנויות הרכב יודעות לתת.

כנראה אין מספיק "שומנים" לשחק איתם.

באחת מחברות הליסינג המחיר היה משמעותית יקר מהסוכנויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי לא מזמן קיה פיקנטו חדשה 1,250 אוטומטית בכ- 68,500ש"ח כולל אגרות, חיישני רוורס ושלט נוחות (3 שנים אחריות) דרך חברת ליסינג. סוכני היבואן רצו 78,900 (אחרי משא ומתן ארוך, הורידו על שעבר), יש לציין שגרסת היבואן הרשימי היא "מאובזרת" (ג'נטים מגנזיום ושליטה ודיבורית BT דרך ההגה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי גם אצל סוכנות רשמית של סוזוקי. אין להם הנחות מזומן על מכוניות ברמת מחירים כאלו (כרגע עולה בסוכנות 52K עם אגרת רישוי ומערכת קול משודרגת)

העניין הוא כזה: הדגם בו אני מעוניין הוא אלטו ידני. הרכב הזה מגיע לסיום היצור שלו השנה ובמקומו נכנס הסלריו (שכנראה יהיה יותר מאובזר ונוח וכו')

אני מניח שתהיה מגמה של להיפטר מכל מלאי האלטו עד תחילת השנה ולכן אני לא מצפה שהמבצעים יעלמו אלה רק יהיו יותר אטרקטיביים.

אני מניח שהסלריו תהיה יקרה משמעותית מהאלטו כשיתחילו למכור אותה (כאמור, עוד 3 חודשים בערך)

מה דעתכם? סביר שהמחיר של האלטו רק ילך וירד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...