900D ו-X99 כי אני אוהב שחור. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

900D ו-X99 כי אני אוהב שחור.

taotao

Recommended Posts

אז אני מתקדם עם ה-900D "הישן, בכל מקרה לא יצא לי לתעד את הכל בפרויקט הנוכחי, אבל לקח כמה חודשים עד שנסגרתי על החומרה וכל ההרכבה (עבודה/חו"ל וכו).

מערכת מחשב

Intel i7-5930K

ASUS X99 DELUXE

Corsair Vengeance LPX 16GB 2800MHZ

Plextor 256GB M.2

SAMSUNG 512GB HDD 2.5

OCZ Fatal1ty 1000W

GIGABYTE 280X X2

מערכת קירור

בלוקים

Swiftech APOGEE HD Ultimate

EK-VGA Supremacy Bridge Edition X2

EK-FC Bridge DUAL Parallel 3-Slot CSQ

משאבות

Koolance PMP-450

Swiftech MCP655

רדיאטורים

Alphacool NexXxoS XT45 360MM

Alphacool NexXxoS XT45 480MM

מיכל/מחברים/צנרת

Koolance QD3

TYGON Tubing 1/2 ID 3/4 OD

KOOLANCE 452X2 REV 2

מאווררים/בקר

Scythe GT 1850RPM X14

Lamptron FC-2

המערכת היא די אותה מערכת מלבד עוד בלוק לכרטיס מסך, למה 280X ? כי היה לי כבר אחד קיים, וחבר ששידרג "הביא" לי את שלו, אז..למה לא. המערכת עברה הרבה תהפוכות משאבה אחת החליטה שהיא לא מתפקדת אחרי שחזרתי מחו"ל (המערכת הייתה כבויה כמעט חודש), אז היא הוחלפה לKoolance שגם מגיעה עם בקר וגם עם כבל RPM.

הלופים הם שני לופים נפרדים, אחד למעבדים בלבד שמכיל את המשאבה של Koolance (בקר על רמה 3) רידאטור 360MM ובלוק APOGEE HD.

הלופ השני מכיל את המשאבה של Swiftech MCP655 רדיאטור 480MM ושני הבלוקים של ה280X.

המסך שלי כרגע זה הDell UltraSharp U2312HM שאני די מרוצה ממנו עד שלאחרונה הוא התחיל לעשות בעיות (לא מסתדר עם התקני DVI רק עם VGA או DP), וכמובן מסכי ה27/29 אינץ שעושים חשק לנצל את החומרה עוד יותר, אבל זה בעתיד.

כרגע זה נראה ככה, זה תמונה מאתמול בלילה, המערכת עדיין בבדיקות, עד כה הכל רץ חלק, מקווה בימים הקרובים לסיים ולעלות עוד ותוצאות, ונשאר עוד לכוון ולבדוק טמפ', עדכונים בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני מתקדם עם ה-900D "הישן, בכל מקרה לא יצא לי לתעד את הכל בפרויקט הנוכחי, אבל לקח כמה חודשים עד שנסגרתי על החומרה וכל ההרכבה (עבודה/חו"ל וכו).

מערכת מחשב

Intel i7-5930K

ASUS X99 DELUXE

Corsair Vengeance LPX 16GB 2800MHZ

Plextor 256GB M.2

SAMSUNG 512GB HDD 2.5

OCZ Fatal1ty 1000W

GIGABYTE 280X X2

מערכת קירור

בלוקים

Swiftech APOGEE HD Ultimate

EK-VGA Supremacy Bridge Edition X2

EK-FC Bridge DUAL Parallel 3-Slot CSQ

משאבות

Koolance PMP-450

Swiftech MCP655

רדיאטורים

Alphacool NexXxoS XT45 360MM

Alphacool NexXxoS XT45 480MM

מיכל/מחברים/צנרת

Koolance QD3

TYGON Tubing 1/2 ID 3/4 OD

KOOLANCE 452X2 REV 2

מאווררים/בקר

Scythe GT 1850RPM X14

Lamptron FC-2

המערכת היא די אותה מערכת מלבד עוד בלוק לכרטיס מסך, למה 280X ? כי היה לי כבר אחד קיים, וחבר ששידרג "הביא" לי את שלו, אז..למה לא. המערכת עברה הרבה תהפוכות משאבה אחת החליטה שהיא לא מתפקדת אחרי שחזרתי מחו"ל (המערכת הייתה כבויה כמעט חודש), אז היא הוחלפה לKoolance שגם מגיעה עם בקר וגם עם כבל RPM.

הלופים הם שני לופים נפרדים, אחד למעבדים בלבד שמכיל את המשאבה של Koolance (בקר על רמה 3) רידאטור 360MM ובלוק APOGEE HD.

הלופ השני מכיל את המשאבה של Swiftech MCP655 רדיאטור 480MM ושני הבלוקים של ה280X.

המסך שלי כרגע זה הDell UltraSharp U2312HM שאני די מרוצה ממנו עד שלאחרונה הוא התחיל לעשות בעיות (לא מסתדר עם התקני DVI רק עם VGA או DP), וכמובן מסכי ה27/29 אינץ שעושים חשק לנצל את החומרה עוד יותר, אבל זה בעתיד.

כרגע זה נראה ככה, זה תמונה מאתמול בלילה, המערכת עדיין בבדיקות, עד כה הכל רץ חלק, מקווה בימים הקרובים לסיים ולעלות עוד ותוצאות, ונשאר עוד לכוון ולבדוק טמפ', עדכונים בקרוב.

תתחדש , ברוך הבא למשפחת הDELUXE :cheesy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה הM.2 שלך מחובר ? לא ראיתי אותו בתמונה בסלוט האנכי או את הכרטיס/מתאם PCI-E ....

ועוד שאלה בקשר לכרטיסי המסך שלך , הVRM והזכרונות נשארים בטמפרטורה סבירה ?

אני שוקל לעשות דבר דומה לGTX980

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זכור לכם טוב, הלופ היה מחובר בזמנו, בעקבות הכשל של המשאבה חיברתי אותם ביחד, ומבחינת טמפ' (שעדיין לא נבדקו במערכת החדשה) היו ההבדלים של 3-5 מעלות, אני יכול לחיות עם זה (במיוחד שהמערכת החדשה זה לא מערכת X79 שזוללת יותר).

לגבי הדיסק....בהתחלה היה ניסיון לעשות IMAGE מהכונן הישן (SSD) אבל זה לא צלח, זאת אומרת היה שיחזור הכל עבד תקין, אבל הלוח סירב בתוקף לעלות מהכונן, היה שני בוטים ואז פשוט לא עולה, רק פירמוט נקי של הכונן והתקנה מחדש עזרה (וכן התקנתי הכל מחדש), והכונן יושב בין שני הצינורות של הבלוק למעבד, אני אצלם יותר נורמליות תוכל לראות אותו בבירור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...