מחפש עכבר אלחוטי נוח בלי מקלדת - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש עכבר אלחוטי נוח בלי מקלדת

rico

Recommended Posts

בכל מקרה, קשה לי להבין אותך.

אני רציתי לדעת איך הכי נוח לך להחזיק את העכבר, בלי קשר לעכבר שאתה משתמש כרגע, כי עד עכשיו, אתה אמרת שהאחיזה שלך היא אחיזת "עכביש", שזה לא אומר לי שום דבר כי זה כינוי שאתה המצאת.

אחר כך הסברת שאתה מחזיק את העכבר רק עם האצבעות, יענו- fingertip. ואז ניסחת שאתה רוצה לנסות את תנוחת הpalm, מה שמסתבר - לא נוח לך.

אחר כך אתה אומר לי שאתה משתמש בשורש כף היד שלך להזיז את העכבר, מה שאני מבין שאתה בעצם רגיל לתנוחת הclaw.

סליחה שזה באיחור, פשוט רציתי עכבר ומהר.. אממ מקווה שהתגובה תאוחד אבל הכוונה שלי הייתה בתגובה שרשמתי (זה העכבר שיש לי כרגע והוא לא נוח באחיזת palm כי הוא לא מיועד לזה, ואני משתמש בו באחיזת - fingertip שזה כואב).

קניתי את העכבר הארוגונומי ליד ימין.. באחיזת , עדיין יש מגע של מפרק היד על המשטח, אפשר בבקשה הצעות טובות לעכברים בסוג אחיזה palm שממליצים?

תודה רבה לעזרה, מקווה שכך זה יותר מובן, סליחה על הבלבול חברים.

(שוב, מה שרשמתי בתגובות המאוחרות היו בכוונה לעכבר שיש לי כרגע, לא אמרתי שהאחיזה לא נוחה עם עכבר מסוג אחר.. תודה להבנה).

כשכתבת:

"

עזוב גיימינג או לא גיימינג. כשאתה מחזיק את העכבר כשהמחשב מכובה, איך אתה מחזיק את העכבר? איך הכי נוח לך לגרור אותו?"

תודה להצעות לאחיזת palm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?

איך g500 הוא ארגונומי, בגלל הצ'ופציק "הנוח" בצד? הוא לא palm אפילו ליד רגילה.

אמרתי, לשליטה במשחקים העכבר פשוט לא תואם את צורת האחיזה, או סתם גלישה, פשוט לא נוח.

כתבתי כבר איך השתמשתי בו (צורת האחיזה).

דווקא עכבר יותר גדול, כקשה להבין, אני מבין.

קיבלתי, רק הכי חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...