האם לקירור הבא יש יכולת לשנות את מהירות הסיבוב של המאוורר בלוח האם של אבא שלי? (נפתר) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם לקירור הבא יש יכולת לשנות את מהירות הסיבוב של המאוורר בלוח האם של אבא שלי? (נפתר)

dor123

Recommended Posts

ברצוני לברר האם לקירור הבא, יש בלוח האם הנוכחי שבמחשב של אבא שלי את היכולת לשנות את מהירות המאוורר שלו?

IMG_1650.JPG

לוח אם: GA-H55M-D2H rev 1.4

אני רוצה לברר זאת, כיוון שעל אף שיש לו 3 פינים ולא 4, הנני חושד שהוא בעבר שינה את מהירותו בהתאם לטמפרטורת המעבד, כיוון שבעת הדלקת המחשב, הוא לא מיד מגיע למהירות העבודה שלו, אלא בהתחלה עובד חלש, ואז מגביר לאחר כמה שניות, מה גם שהוא מרעיש מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא הסברתי את עצמי, אבל שאלתי, כיוון ששמתי לב שכאשר אני מדליק את המחשב, הקירור בתחילה עובד חלש לכמה שניות, ואז מגביר למקסימום ונשאר במקסימום מבלי לשנות את המהירות בכלל. אם ללוח האם מהדגם הספיציפי הזה, או הקירור מהדגם הזה, יכולים לשנות את המהירות עם 3 פינים, אז האם יש לי במקרה איזו שהיא בעייה בלוח האם? (יצויין שלפני כמה זמן עשיתי עדכון ביוס לגרסה האחרונה עם BIOS@ של ופעלתי על פי ההוראות של לוח האם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שזה קשור לביוס

אמור להיות מסך או תפריט שבו ניתן לקבוע את המהירות של המאוורר או להשאיר אותו באופן אוטומטי.

הכי טוב זה לטעון בביוס את ברירת המחדל שלו load optimized defaults

לשמור את ההגדרה ולצאת.

תראה אם עוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרתי את הבעייה. אכן זה קשור לביוס. יש שם שלוש אופציות באפשרות לשליטה על מהירות המאוורר: Voltage, PWM ו-Auto. ההגדרה למהירות המאוורר הייתה על Auto, ברגע שחרתי ב-Voltage, מהירות סיבובי מאוורר המעבד ירדה, והוא לא מרעיש יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...