מתלבט- האם לעשות CF? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט- האם לעשות CF?

~Pizza~

Recommended Posts

היי, אני חושב על שדרוג למחשב וחשבתי לקנות כרטיס מסך יד שניה ולעשות CF.

המערכת שלי כרגע:

i5-4670

Gigabyte H87-D3H

Kingstone genesis 1600 8GB - 1 stick

Gigabyte windforce 280X

Enermax Naxn 750W

לשאלות:

1. האם הספק מספיק חזק?

2. האם יהייה צוואר בקבוק כלשהו?

3. האם משתלם? (בערך 750 שקל לכרטיס כזה יד שניה עם אחרויות)

4. האם תיהייה בעיה אם אני אקנה כרטיס דומה של חברה אחרת? (אולי מהיריות השעון והזכרון יהיו שונות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מוכן לכל הסיבוכים שקשורים למערך כרטיסים אני אומר לך על זה.

הסיבוכים העיקריים הם קצת מיקרוסטטרינג ולחכות לכל משחק עד שיהיה דריבר שידע לנצל CF בשבילו (בדרך כלל זה hotfixים או beta)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב !

שלשום בדיוק מכרתי מערך כזה עם נתונים מדויקים כמו שלך הכוונה I5 ו 8GB זיכרון ושני 280X.

המערך עבד אצלי מספר חודשים ומלבד ציון ב 3D MARK לא ראיתי שום הבדל בינם לבי כרטיס בודד של R9 290 של ASUS שהרכבתי אתמול.

מבלי לציין את החום והרעש ששני כרטיסים כאלה עושים.

קח בחשבון שלעולם לא תוכל לצפות אם המשחק הבא שייצא יתמוך ויעבוד כמו שצריך ב CF (זה היה בין היתר השיקול שלי להחלפה לקראת יציאת FARCRY4).

1. קח בחשבון שאתה על הגבול גם עם הספק ואם לא תחליף הראש לא ייתן מנוחה ,כל פעם זה יטריד אותך שעוד רגע קורה משהו (אני החלפתי מ750W ל850W הרי לך עוד הוצאה)

2. לא יהיה ממש צוואר בקבוק ההבדל היה ב ציון של 6700 עם כרטיס אחד ל מעל 10000 עם שניים.

3.לגבי השילוב של שני סוגים ???

אני מכרתי שני כרטיסים ב 1000 שקל (יחד) עם אחריות קופסא וקבלה , אם "הג'וק " לא יצא זה המחיר לדעתי הנורמלי פחות או יותר.

הצעה שלי תמיד יהיו 280X ,תחכה חודש ליציאת המשחקים החדשים תראה איך המחשב "סוחב" אותם במידה ולא תהיה מרוצה המחיר רק יורד כל הזמן עדיין יישארו מלא 280X בשוק רק במחיר זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...