יש לי בעיה עם ATI RADEON 9800 PRO - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי בעיה עם ATI RADEON 9800 PRO

ExploiT

Recommended Posts

שלום לכולם לפני שבוע קיבלתי ATI RADEON 9800 PRO

כרטיס חזק מהיר וטוב לפניו היה לי G FORCE 2

עכשיו הבעיה היא הוצאתי תכרטיס הישן הכסנתי תחדש והדרברים לא עובדים שאלתי בפרום אחר ואמרו לי לפרמט תמחשב ולתת לווינדוס למצוא

את הדריבר המתאים פרמטתי והתקנתי אקס פי הוא מצא דרביר אבל הוא התקין דרביר ל NAVIDA G FORCE 4 460 MX

אני לא יודע למה זה ואני רוצה לשנות את זה אז הנה השאלות

1 האם זה יחנוק תביצועים של הכרטיס שלי בגלל שיש דריבר לא מתאים?

2 ניסתי להוריד דריברים מהאתר של ATI והוא רושם לי שגיאה כול פעם שאין לי תחומרה המתאימה מה זה אמור להיות?

אז בבקשה מי שיכול שיעזור לי אני חדש כאן אני חייב עזרה תודה לכול מי שיעזור לי להיפטר מהבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ, אני לא בטוח שזה יעזור לך

אבל תנסה ללכת למנהל התקנים (אני בטוח שאת ידוע איך להגיע לזה, אבל בכל מקרה: תכנס למחשב שלי, ואז יש שם ברשימה בצד view system information, ואז תחת hardware, device manager)

עכשיו במנהל ההתקנים תבחר את display adapters

צריך להופיע לך שם שיש להם כרטיס של , אז תלחץ עליו בכפתור ימיני ו uninstall

עכשיו תתקין את הדרייבר שהורדת של ATI, או לחילופין שהמחשב יזהה בעצמו...

אני מקווה שזה יעזור...

הייתה לי בעיה בזיהוי חדשה וככה סידרתי את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן מפרט מחשב זה יעזור.

לדעתי זה יכול להיות הלוח אם שלך כי לי הייתה בעיה אחרת של כרטיס שלא התאים ללוח הPC PARTNER

שלי של ה-PIII וברור לי שאצלך זאת לא בדיוק הבעיה כי אתה רואה תמונה על המסך כמובן אבל אולי הלוח שלך לא מזהה את הכרטיס ואני לא אומר שצריך להחליף לוח אבל תעדכן את הלוח שלך זה יכול לעזור אם זאת הבעיה.

בהצלחה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו הכרטיס אדום וקצר כמו הראדון בתמונה אבל המוואר שלו לא נראה ככה יש לו מאוור ועל המאוור יש מדבקה של MSI

ןיש גם צלע קרור שמנה וגדולה שמודבקת עם משחה טרמית לליבה של השבב וגם לראדון יש שבבים משני הצדדים של הכרטיס וגם יש לו כניסות לשני מסכים וכניסה לטלוזיה עם חיבור משונה כזה של DVD

המפרט של המחשב שלי הוא

CPU Intel Pentium 4 1.8GHz 512K

Mother Bord VIA P4PB 266E

Ram 512 DDR (2*256)

Graphic Card ATI Radeon 9800 Pro 128MB DVI/TV/2H AGP Video Card Retail

Headphones Sony Headphones STEREO HEADPHONES MDR A110

Sound Card VIA Sound Card

Lan Card VIA Lan Card

Herd Disk W.D 40 GB

Cd-Rom/Dvd LG DVD/CD-Rom speed 52

Burner HP DVD/CD-Rom/r-w/r

Mouse Mouse Wireless Optical

Modem ADSL alcatel home

Isp ADSL Bezeq Int 750 kb

אני מקווה שזה יעזור ובקשר לשאלה של מנהל הפורום מצטער אני לא זוכר תניק שלך כן פרמטתי והוא התקין לו דריבר של גי פורס 4 זה בהחלט מוזר בבקשה מה יכול להיות?

שחכתי אין לו חיבור לחשמל גם אותי זה מחחשיד כי על הקופסא היה רשום שמצורץ כבל לחשמשל ועל הכרטיס לא היה ת5 פינים האלה שהחיבור אמור להיתחבר אליו ובחוברת היה רושם שלחבר תכרטיס לחשמל וזה שיגע אותי כי אין חיבור יכול להיות שנפלתי על זיוף?

רק לא זה חיכתי לכרטיס כבר 2 חודשים השקעתי על זה 320 דולר רק לא זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

תראה זה יכול להיות טעות המשלוח גם קורה לפעמיים :)

תתקשר תברר איתם ויחליפו לך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי דוד שלי הביא לי תכרטיס זה לא משולח ואם בוא נגיד זה היה טעות אז זה היה מגיע בקופסא של ראדון 9800 פרו אטי?

הם עבדו עלי שמו כרטיס שעולה100 דולר בקופסא של הראדון ומכור אותו בידיעה שזה זיוף במחיר של 320 דולר אני יתבע אותם אני יוציא מהם

תכרטיס המקורי וזהכרטיס הזה ישאר אצלי D: פיצווי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש על הכרטיס איזה שהיא מדבקה או חריטה שאומרת את הדגם שלו בצורה מסויימת, או את הסמל של אנווידיה כמו בתמונה?

8863.jpg

אני חושד שזה לא רדאון כי... הוא לא אמור להראות ג'יפורס MX במחשב. סופרו פה באתר סיפורים רבים על מוכרים שמכרו תחת OC בטענה שהם עם מעבד מהיר יותר וזייפנים מסויימים אפילו משקיעים בלשנות את הסימנים על המעבד שכתוב בהם את מהירותו האמיתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בע הלך הכסף זה בדיוק זה רק במקום היצאת טלוזיה השניה יש עוד כיניסת מסך זה בדיוק זה הבאתי תכרטיס לחברת באג עתיד והם אמרו שאין סיכוי שזה ראדון כמו שאני חשבתי ואעכשיו נראה מה אני הולך לעשות

א.לדבר איתם שאני יקבל כרטיס אמיתי מקורי פלוס שהכרטיס הזה ישאר אצלי פיצוי או שאני תובע להם תחתחת

ב.לתבוע איתם ואני יקבל כסף על הכרטיס חזרה תכרטיס הזה שנשאר אצלי והוצאת דמי משפט וגם פיצוי על עוגמת נפש

ג. אני נוסע לארצות הברית ומזין לבן *** שמכר לי את זה תפרצוף ואני מדליק לו תמכונית ומקבל כרטיס חדש

על מה אתם ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...