שיתוף מדפסת ברשת והגדרות משתמשים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיתוף מדפסת ברשת והגדרות משתמשים

barakdavid

Recommended Posts

שלום היום התקנתי את רשת

במחשב הראשי מותקנת מערכת ההפעלה WINDOWS 7 ומחוברת אליו מדפסת

במחשב השני מותקן WINDOWS XP , המחשבים חוברו והכל עבר חלק ומזהים זה את זה , שיתפתי הכל ותאמתי WORKGROUP בין שתי המחשבים ,

הבעיה היא :

כשניסיתי לשתף את המדפסת היא לא זוהתה במחשב השני עם ה- , עשיתי שיתוף מדפסת+ נתתי לה שם בWIN7 ,

מה הבעיה?

ושאלה נוספת בבקשה, כשאני רוצה לתת הרשאות למשתמשים במחשב , זה רק במחשב מסוים או שאני יכול לתת הרשאות גם למחשבים אחרים ברשת מהמחשב הראשי , כי אני במחשב הראשי תמיד רואה USERS או ADMINSTRATORS , אני לא רואה שמות של משתמשים ( נגיד במחשב השני למשתמש קוראים אורן , אני לא רואה אורן במשתמשים במחשב הראשי

תודה רבה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה הסתדר

כל מה שהייתי צריך לעשות זה רענוון לתיקיית חיבורי הרשת בWINDOWS

עכשיו לגבי האלה השנייה שלי

למה כשאני במחשב הראשי אני לא יכול לראות כשאני בGROUP POLICY , או בUSERS משתמשים שנמצאים במחשב השני ,

דוגמא יצרתי USER במחשב השני אני לא יכול לראות אותו במחשב הראשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם לא באותו דומיין אתה לא יכול לראות בין מחשבים את הדברים הללו. (אתה יכול אולי להתחבר ל group policy של המחשב השני ולשנות שם, אבל לא לראות בראשון). אתה יכול ליצור יוזר לוקאלי עם אותו שם / סיסמא, לתת לו הרשאות ולהשתמש בו בחיבור מרחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרת שאם אני רוצה שיהייה לי USER מסוים במחשב מסוים , אני חייב ליצור אותו באותו מחשב ולכפות עליו את ההרשאות של הADMINSTRATOR באותו מחשב , אבל לא מהמחשב הראשי

האם זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חייב לכפות כלום. אתה יכול ליצור משתמש ולתת לו איזה הרשאות שאתה רוצה (לא צריך admin אם לא חייב). שוב אולי אפשר ליצור את זה מהמחשב הרשאי (עם התחברות למחשב השני), אבל זה לא יהיה קיים במחשב הראשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...