i3 4160 vs i3 4150 vs i5 4590 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

i3 4160 vs i3 4150 vs i5 4590

meital_z

Recommended Posts

הלוח תומך במעבדי הדור הרביעי של i3/i5/i7 בכל מקרה הינה רשימת המעבדים מאתר הבית של לוח האם

http://www.asus.com/Motherboards/B85MG/HelpDesk_CPU/

לגבי מסובך אם הוא לא יודע עדיף שייתן למישהו שכן יודע(תלוי מתי הוא מתכנן לשדרג) יכול להיות שכשהוא ישדרג מעבד יהיה עדיף לעלות גם בקירור מכיוון שהi3 מעבד קריר יותר ביחס לi5/i7 .

גם אם הוא ירד מהSSD לא תיהיה בעיה להוסיף כשהוא כן ירצה או יתאפשר לו.

אגב הינה סרטון של המשחק עם i3 2100(דור שני) + 7950 על הגדרות מקסימליות והוא לא ציין רזולוציה אבל אני מניח שזה FHD כי זה מאותו ערוץ בסרטון השני.

Avg. FPS : 40 ( Without TressFX 70 )

Max FPS: 80

Min. FPS: 25

והינה למשל Crysis 3 על i3 2100 + 7950 בFHD

Crysis 3 Gameplay in 1920x1080p

Maxed out ( With 2x SMAA )

Avg. FPS without Recording : so 35

Max FPS without Recording : sometimes 80 but 60-70

Low FPS without Recording : ~ 15-20

עם i3 4160 דור רביעי כנראה יהיה פחות צוואר בקבוק וגם התדר כמובן גבוהה יותר ב500Mhz, יש עוד הבדלים אבל לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שניתן להוסיף ולהחליף כל רכיב במחשב, אני חושב שעדיף שקודם יהיה מעבד טוב וכשהתקציב יאפשר - לקנות כרטיס מסך מתאים. החלפת מעבד היא לא ממש מסובכת, אבל המשמעות בפועל היא שצריך לקנות 2 מעבדים, כאשר את המעבד המקורי אולי יהיה אפשר למכור. בכל מקרה יהיה אפשר להשתמש בליבה הגרפית המובנית במעבד ואולי יתברר שהיא מספיקה ואין בכלל צורך בקניית כרטיס מסך נפרד (כן, ראיתי שמדובר ה V). אגב, הוספת כרטיס מסך למחשב היא פעולה יותר פשוטה פיזית מאשר החלפת מעבד.

בנוגע להוספת כונן למחשב קיים - גם כאן אני חושב שעדיף שכונן ה יהיה במחשב מההתחלה מאשר להוסיפו בהמשך, שכן הוספת כונן כזה דורשת העברה של מערכת ההפעלה אליו (רצוי התקנה מחדש, למרות שיש תוכנות שמסוגלות להעביר את מערכת ההפעלה הקיימת מהדיסק הקשיח לכונן ה SSD) וזה ביזבוז זמן (אם מדובר על התקנה מחדש, אז ייקח זמן עד שההתקנה החדשה תותאם אישית בכדי שהיא תעבוד כמו ההתקנה הקודמת).

אני יודע שיש שכאלו שלא חושבים כמוני וזה בסדר - לכל אחד מתאים משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב דווקא כמוך ועדיף לחכות אבל אני מבין ממנה שהבחור סוג של לחוץ לקנות מחשב עכשיו, בכל מקרה אני אסכם את מה שאמרת עם המשפט הבא

הסבלנות מרה אך פירותיה מתוקים כדבש (ולא מומלץ למרוח אותו על המעבד במקום משחה טרמית ;) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...