סירוב להחלפת ה7970,בנוכח מסגרת האחריות - עמוד 7 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סירוב להחלפת ה7970,בנוכח מסגרת האחריות

phinexwrath71

Recommended Posts

מה הקשר? אני לא מדבר על השירות בכלל.

רוצה להתלונן על השירות? תתלונן. רוצה לקיים על זה דיון? אפשרי בהחלט. למרות שלי אגב דווקא היה איתם ניסיון חיובי, התקלקל לי השנאי בכונן חיצוני - הם היו יכולים בקלות לנסות להתנער ולהגיד שהאחריות לא תקפה לגבי השנאי החשמלי אלא רק לגבי המוצר עצמו (פלאפון למשל עשו לי את זה פעם). במקום זה הם לקחו את המוצר לבדיקה ותוך 48 שעות חיכה לא כונן חדש סגור ואטום באריזה חדשה מהמדף.

בכל מקרה לא על זה הדיון בכלל (לפחות לא המיני-דיון משני העמודים האחרונים), אלא על המחיר ועל ההתחייבות שלהם להיות הזולים ביותר בארץ, תוך כדי שמירה על זמינות מלאי יוצאת מגדר הרגיל + פריסה ארצית מרשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מסכים עם מה שכתבת על המחירים. גם אני חושב שהזמינות והפריסה שלהם ראויים לשבח. אגב, נדמה לי שהם היחידים שמספקים מידע באתר לגבי המלאי בסניפים השונים.

בתגובה הקודמת התייחסתי להערה שלך בדבר אנשים שמחפשים אצלם בכוח נקודות רעות.

אנשים שנכוו מהשירות הבעייתי שלהם נוטרים להם טינה ומחפשים הזדמנויות להתנגח בהם, המדיניות של KSP הביאה לכך שיש לא מעט כאלה. אני עצמי נוטר להם טינה על כך שהם מכשילים פעם אחר פעם רכישות קבוצתיות (מסרבים להשתתף ואז מורידים את המחיר כדי להרוס את המכירה לחנות הזוכה). העניין הוא שלא צריך לחפש אצלם בכוח נקודות רעות - למרבה הצער יש יותר מדי כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא נתון לויכוח - הם הכי זולים בארץ חד וחלק, מהסיבה הפשוטה שהם מתחייבים להיות כאלה. אם תמצא חנות זולה יותר (התנאי היחיד שלהם הוא שזה יהיה באותו איזור ושזה יהיה באותם תנאי אספקה, לגיטימי) הם ישוו את המחיר.

אתה חי בישראל ? יש עוד הרבה חנויות זולות מהם ומציעות את אותם מוצרים , יש לך את RSM שיש להם מחירים זהים ואפילו זולים , יש את פלונטר שיש להם מחירים זולים מאוד , תבדוק בחנויות המומלצות ותראה באתרים שלהם שהם ממש זולות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חי בישראל ? יש עוד הרבה חנויות זולות מהם ומציעות את אותם מוצרים , יש לך את RSM שיש להם מחירים זהים ואפילו זולים , יש את פלונטר שיש להם מחירים זולים מאוד , תבדוק בחנויות המומלצות ותראה באתרים שלהם שהם ממש זולות

או שאתה שקרן שמשקר במצח נחושה או שפשוט אין לך מושג על מה אתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. למיטב ידיעתי אתה תצטרך לקנות בסניף בירושליים. לגבי משלוח אני לא יודע, למה שלא תשאל אותם במקום אותי?
אנסה בהזדמנות הבאה שאצטרך לרכוש מוצר ואראה שמישהו מוכר יותר זול מהם. לפי מה שאני רואה באתר, הם כן משלוחים עכשיו.
2. נו, מה הבעיה עם זה? לא אכפת לך לחכות 14 ימי עסקים, אז תחכה. מה הבעיה? אתה לא יכול לדרוש ממישהו שמחזיק במלאי מיידי שיהיה זול יותר ממישהו שלא מחזיק מלאי. זה לגיטימי לחלוטין שאחד מהתנאים שלהם יהיה שזמן האספקה יהיה זהה. טוב שלא ביקשת מהם שישוו לך מחיר מול קניה באיביי כי "לא אכפת לך לחכות 30 ימי עסקים". מה ההבדל?
בכל זאת קיים הבדל מהותי בין הזמנה מEBAY להזמנה מכל חנות אחרת בישראל - הראשון ייבוא, השני לא. בייבוא אישי אתה מוותר על כל מיני הגנות וזכויות מתוקף החוק הישראלי (ביניהן לפעמים מימוש אחריות בתחום ישראל), בייבוא אישי אתה אחראי לשחרור מהמכס עם צריך, תשלום מיסים אם צריך. זה לא בדיוק אותו הדבר, ואתה יודע את זה בעצמך.

מובן שיש הבדל בין חנות שמחזיקה מלאי לכזו שלא. מובן שאני לא יכול לדרוש ממי שמחזיק מלאי שיהיה יותר זול ממישהו שלא. זה לא לגנותה של KSP, זה רק אומר שבפועל במקרים רבים ההתחייבות להשוות מחירים תהיה פשוט ריקה מתוכן.

זה סתם עוד טריק למשוך קונים. מישהו יראה מחיר יותר זול, יבוא לKSP מתוך מחשבה שישוו, הם לא ישוו (ויסבירו עם נימוקים הגיוניים ומגובים בתקנות - למה לא). סיכוי טוב שבכל זאת יקנה אצלם, כי כבר בא ובזבז זמן. אם מראש היה יודע שלא ישוו, אולי היה קונה בחנות אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתאר מצב שיקרי שלא יכול לקרות.

כל מי שיודע ש-KSP מציעים להשוות מחירים יודע גם את התנאים - פשוט כי זה כתוב במפורש ממש באותה שורה. בלי כוכביות ובלי אותיות קטנות.

מי שבוחר להתעלם בכוונה מהחצי השני של המשפט זאת כבר בעיה שלו.

2014-10-25_0536.png

ובכל מקרה אתה מדבר על מקרה קיצון תיאורתי שלא בטוח שהוא בכלל קיים במציאות (איזה חנות מחשבים מוכרת ציוד עם זמן אספקה של 30 ימי עסקים? כולן עובדות עם היבואנים וזמן האספקה בפועל הוא גג שבוע), וגם אם כן קורה אז הוא סתם בכייני ושקרני - הרי אם באמת לא היה אכפת לך "לחכות 30 ימי עסקים", פשוט הייתי מזמין. עצם העובדה שאתה פונה ל-KSP על מנת לנצל את המלאי המיידי שלהם מוכיחה שזמן האספקה כן חשוב לך. אז גם באותו מצב היפוטתי ודימיוני שבו כביכול KSP יהיו יקרים יותר - אין שום סיבה שהם ישוו לך את המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו. עוד רגע אתה פשוט מוצץ להם את הזין.

1. הדיון הזה התחיל, ונמשך, בנושא השירות הגרוע שלהם. את עניין המחירים העלה דווקא מישהו שחושב שהם סבבה, כדי להסיט את הדיון לתחום אחר לגמרי.

2. ללא עניין השוואת המחירים, המחירים שלהם (כלומר המחירים שהם מפרסמים) די זולים אבל לא הכי זולים. ברצינות, קיוביקל, במקום לקרוא לכולם שקרנים אולי פשוט תפתח את אתר זאפ? כל הנתונים אצלך מול העיניים.

3. עם השוואת המחיר, הם לא "הכי זולים". הם זולים לכל היותר בדיוק כמו אחד המתחרים.

4. אני גר בחיפה. איך השוואת המחירים שלהם עוזרת לי, אלא אם היא מול אייבורי? וזאת אפילו שיש חנויות עם משלוח בחינם.

5. בעניין זמן האספקה, הרי שאתה סותר את עצמך: תחליט בבקשה, האם זמן האספקה יכול להיות כזה שהלקוח הממוצע לא יסכים להמתין אותו, או שמדובר ב"גג שבוע"? אם תוך גג שבוע אני מקבל את מה שהזמנתי, באמת שלא אכפת לי לחכות עבור מחיר זול יותר, וכל הייתרון של KSP בגלל השוואת המחירים כביכול נעלם.

6. זה נורא מצחיק שאתה צורח "בלי כוכביות ובלי אותיות קטנות", כשבאותה השורה עליה שמת את החיצים המגוחכים האלו שלך יש כוכבית ולידה לינק באותיות קטנות יותר להסתייגויות מההתחייבות הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהם סבבה ויש להם אחלה מחירים

כמו ששכבר כתבתי, המוצרים מקוריים לחלוטין

הם גם הכי זולים במוצרים שאני רכשתי. התמהיל יצא אצלם הכי זול ואני רוכש לא מעט מוצרים.

עכשיו הגענו לנושא השרות שהוא לדעתי מאפיין הרבה חנויות בישראל.

השרות שתקבל מותנה בהרבה משתנים ובתוכם בין היתר הידע של הקונה ומצב הרוח של המוכר.

היו חנויות שנתנו לי שרות מעולה ונסגרו.

היו חנויות שנתנו בפעם אחת שרות מעולה ובפעם השניה טירטרו אותך.

אין משהו קבוע

לכן לדעתי חשוב לקנות בחנות שקל לך להגיע אליה, בית/עבודה כדי שאם יהיו בעיות לא יהיה קשה לקפוץ אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתאר מצב שיקרי שלא יכול לקרות.

כל מי שיודע ש-KSP מציעים להשוות מחירים יודע גם את התנאים - פשוט כי זה כתוב במפורש ממש באותה שורה. בלי כוכביות ובלי אותיות קטנות.

מי שבוחר להתעלם בכוונה מהחצי השני של המשפט זאת כבר בעיה שלו.

אני מסכים איתך בכל. רק אם במקרה יגיע פה לפורום מישהו שלא קרא את הפרטים, וחשב שKSP משווים מחירים במצבים שבהם הם לא, והתאכזב ופתח עליהם את הג'ורה בפורום - אל תבזבז את זמנך לומר לו שהוא אידיוט ומטומטם וישראלי מסריח. פשוט תגיד לו שהוא שקרי ולא קיים. :)
6. זה נורא מצחיק שאתה צורח "בלי כוכביות ובלי אותיות קטנות", כשבאותה השורה עליה שמת את החיצים המגוחכים האלו שלך יש כוכבית ולידה לינק באותיות קטנות יותר להסתייגויות מההתחייבות הזו.

האמת היא, שלשם שינוי לא מדובר באיזה מסמך מפולפל מלא התסייגויות אלא בהסבר פשוט שכתוב בו כך:

** אם תמצאו בחנות הנמצאת בעיר/אזור מגוריכם מוצר זהה, באספקה מידית באותם תנאי אחריות ותנאי תשלום דומים במחיר זול יותר מהמפורסם על ידינו, תוכלו לקבל אצלנו את המוצר או מוצר שווה ערך, במחיר זול יותר מהמחיר שמצאתם - בהתחייבות !

** התחייבות זו לא כוללת טלפונים סלולארים ומוצרי APPLE

כלומר - קודם כל - מראש מדובר רק על מוצרים שיש להם אספקה מיידית, כלומר יש מלאי בחנות. זה אוטומטית פוסל את הרוב. כתוב גם בעיר מגוריכם - אז זה לא משנה אם יש משלוח בדואר ומלאי מיידי - זה גם לא תקף כל עוד אתה לא גר שם. אני בטוח שאם אתה במקרה בחיפה אבל בתעודת הזהות רשום שאתה גר בנתניה - אפשר להתנער לפי זה. בנוסף - "מוצר או מוצר שווה ערך". מי יחליט מה שווה ערך? ברור שרק KSP. מה, תתבע אותם על כך?

נניח שבמקרה אפילו מצאת מקרה נדיר שבאמת יש מוצר זול יותר במלאי בחנות אחרת באותה עיר שבה אתה גר. איך תוכיח להם את זה? תלך לחנות המתחרה ותצלם את המוצר? אז כבר תקנה שם. תבקש שיפקססו מכתב עם חותמת של נוטריון שהמוצר באמת קיים במלאי והמחיר הרשמי שלו הוא X? נו, באמת. מי יעשה את זה? אז למה שישוו לך מחיר? :)

בסופו של דבר, זה ברור כשמש שמדובר בהתחייבות ששווה לתחת שניגבו אותו עם חתיכת הנייר שעליה הדפיסו את ההתחייבות. אני בטוח שאין אף בן-אדם אחד שKSP אי-פעם השוו לו מחיר לפי ההתחייבות הזו. אין להם שום סיבה לעשות את זה, והאנשים שמספיק אינטילגנטיים להבין את התוקף האפסי של ההתחייבות ממילא לא יבקשו שום דבר כזה.

המחירים של KSP מעולים, הם כמעט תמיד או הכי זולים או בין הכי זולים, וכשלא - לא חייבים לקנות מהם. :) זה לא יפריע לMilford לצעוק שהם הכי זולים בהגדרה בכל הזדמנות, כשברור שהם לא, אבל לא משנה. תמיד אפשר להגדיר את ההגדרה הנכונה. באג למשל, הם הכי זולים בהגדרה, כי הם חנות המחשבים הכי זולה בקניון חיפה (וזה באמת נכון, הייתי שם!) אתה לא יכול לצפות מחנות שמחזיקה מלאי מיידי ונמצאת בקניון ממוזג 100 מטר מחוף הים להשוות מחירים לאיזו חנות שנראית כמו מחסן באזור תעשייה צפוני כרמיאל ויש להם איזה 3 מקומות חניה וגם הם ליד רפת מסריחה מחרא של פרות, והעובדים שלה מדברים עם מבטא ומסריחים מבית השחי. אז ברור שבאותו מצב היפותטי ודמיוני שבהם באג לא הכי זולים, אין שום סיבה שישוו את המחיר.

:silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה טרולים שלא קשורים לדיון המקורי (זה המטרה של פורום) בדיון אחד....

ד"א אם כבר טרול, יש מישהו שטוען שכן עבד לו פעם

http://hwzone.co.il/community/threads/219085-%D7%94%D7%90%D7%9D-KSP-%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%95-%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A8-%D7%A9%D7%9C-3800X2-%D7%9C%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A8%D7%A9%D7%AA/page3?p=2079150&viewfull=1#post2079150

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...