סירוב להחלפת ה7970,בנוכח מסגרת האחריות - עמוד 6 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סירוב להחלפת ה7970,בנוכח מסגרת האחריות

phinexwrath71

Recommended Posts

אני לא מבין מה אנשים מתפלאים ? רוב החנויות בארץ פשוט מנסות להטיש את הלקוחות. מי מאיתנו לא נדפק בחברה סלולארית והיה צריך מסכת שיחות שגם אז לא קיבל את מה שהתחייבו. החנויות מכירים את הלקוחות, ומבחינתם זה רווח נקי, כל אחוז של לקוחות שנשברים באמצע התהליך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סתם משמיצים את KSP

KSP היא חנויות נהדרת עם מגוון מוצרים ומחירים מצויינים.

באף חנות אתה לא יכול להיות בטוח ב-100% שתקבל שרות טוב

מעטות החנויות שנתנו לי אי פעם שרות טוב ומרביתן כבר ז"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגוון? כן, יש, למרות שיש חנויות שלא נופלות ממנה בעניין הזה. מחירים? נתון לויכוח (בפרט בתחום דברים כמו כרטיסי מסך). שירות? על זה לא שיבחת את הרשת הזו... מעניין למה. בזה חנות נמדדת, ואת זה, מה לעשות, אין להם כפי שממחיש הדיון הזה - וזה מטבטא לא רק בשירות במסגרת האחריות, אלא גם במעמד המכירה (ייעוץ ללקוח במקום לחרטט אותו, אדיבות במקום להתנהג כאילו הם עושים ללקוח טובה וכו').

אמנם באף חנות אכן אינך חסין משירות גרוע, אבל הסבירות למקרה כזה משתנה מאוד ממקום למקום. בפרט בעניין האחריות, תאמין לי שיש לי את כל הסיבות בעולם "להשמיץ" אותם, לאחר שמתוך 3 פעמים שהייתי צריך להחליף אצלם משהו פעמיים נאלצתי לריב איתם (באחת מהן, בגלל שנתנו לי תחליף משומש בעליל ואף תקול שכנראה סתם שכב להם במעבדה, וזה עוד אחרי שניסו לדחוף לי משהו שלא תאם לשאר החומרה והיה דורש ממני לקנות רכיבים חלופים "בהנחה"), לעומת אפס עגול של בעיות בהחלפת מוצרים במסגרת האחריות בשאר המקומות שיצא לי להתעסק בזה איתם. תוסיף לזה שירות איום במעמד הקניה, ותבין למה מצידי כמובן תעשה מה שבא לך, אבל אני לשם כבר לא נכנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא נתון לויכוח - הם הכי זולים בארץ חד וחלק, מהסיבה הפשוטה שהם מתחייבים להיות כאלה. אם תמצא חנות זולה יותר (התנאי היחיד שלהם הוא שזה יהיה באותו איזור ושזה יהיה באותם תנאי אספקה, לגיטימי) הם ישוו את המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת את התקנון שלהם להתחייבות הזאת ?

א' - צריך חנות מאותו מקום כמו הסניף של KSP , אם אני גר בירושלים ויש בפלונטר רכיב יותר זול יגידו לי לך תחפש

ב' - אותו מוצר בדיוק - אם אצלם סתם נניח יש לוח GB שהוא UD4 ואני מצאתי UD5 שיותר זול מהUD4 שלהם אז אין מה לעשות זה לא אותו מוצר.

מעניין למה בKSP אין אפילו לוח B85 אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במרבית המקרים שבדקתי לא מצאתי זולים מ-KSP

מבחינת זמני אספקה לדעתי הם בשורה הראשונה. חלק גדול מהמוצרים נמצא מיידית במלאי ואלה שלא, מגיעים לרוב בתוך יומיים שלושה.

יש להם מרכז אדיב שתמיד חוזר אלי, לוקח מקדמה צנועה והמוצרים מחכים לי בסניף ליד הבית.

מה שאני אוהב אצלם זה איכות המוצרים. תמיד הכל מגיע ארוז אורגינל. סגור עם הניילונים והמדבקות המקוריות ואני חשדן סופר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת את התקנון שלהם להתחייבות הזאת ?

א' - צריך חנות מאותו מקום כמו הסניף של KSP , אם אני גר בירושלים ויש בפלונטר רכיב יותר זול יגידו לי לך תחפש

ב' - אותו מוצר בדיוק - אם אצלם סתם נניח יש לוח GB שהוא UD4 ואני מצאתי UD5 שיותר זול מהUD4 שלהם אז אין מה לעשות זה לא אותו מוצר.

מעניין למה בKSP אין אפילו לוח B85 אחד

בתור אחד ששואל אותי אם "קראתי", נראה שיש לך בעיה בהבנת הנקרא....

ציינתי במפורש שהמגבלות היחידות הן שזאת תהיה חנות באותו איזור ובאותם תנאי אספקה, ובמבחינתי אלו דרישות לגיטימיות.

זה שהמוצר גם צריך להיות אותו מוצר זה ברור מאליו, אל תהיה מטומטם.

אגב לא פעם ולא פעמיים קורה בעולם שבו אנו חיים שדגם חדש שיוצא הוא זול יותר מהדגם הקודם, ממגוון סיבות. זה שמצאת "UD5" במחיר זול יותר מ-"UD4" זה לא מעניין. ההשוואה היא בין מוצרים זהים, חד וחלק. זה מובן מאליו ולגיטימי לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו התגובה שלך שבעצם מגמדת את התנאים שלהם ואפשר להבין ממנה שאתה סוג של '' מגן '' על ההתחייבות הזאת.

ממש לא נתון לויכוח - הם הכי זולים בארץ חד וחלק, מהסיבה הפשוטה שהם מתחייבים להיות כאלה. אם תמצא חנות זולה יותר (התנאי היחיד שלהם הוא שזה יהיה באותו איזור ושזה יהיה באותם תנאי אספקה, לגיטימי) הם ישוו את המחיר.

זה שבחרתי בud5 לעומת ud4 בדוגמא זה בגלל שהדגמים האלה כמעט תמיד יוצאים ביחד ותמיד הud5 יקר יותר.

במקום להגיד אל תיהיה מטומטם ושוב תזרוק איזה rage תבדוק את הנוסח שלך בצורה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מבלבל בביצים?

אמרתי בצורה מאוד ברורה.

מוצר מדגם זהה.

באותו איזור קניה (אין דין דימונה כדין הרצליה פיתוח).

ובאותם תנאי אספקה ותשלום.

במקרה הנ"ל הם משווים כל הצעה.

זה הכל.

ותפסיק לזיין בשכל בשביל לנסות למצוא בכוח על מה להתבכיין ולהתלונן....

מעניין מה האינטרס שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציינתי במפורש שהמגבלות היחידות הן שזאת תהיה חנות באותו איזור ובאותם תנאי אספקה, ובמבחינתי אלו דרישות לגיטימיות.
לגיטימיות או לא, נראה לי שהדרישות האלה מספיקות כדי להוציא את המיץ מהתחייבות השוואת המחירים, ולהפוך אותה לבלוף אחד גדול. ואני אסביר למה אני חושב כך:

1) אזור: נאמר אני גר ברעננה, ויש חנות בירושלים שמוכרת את המוצר בזול יותר, וגם שולחת בדואר ללא עלות. KSP לא שולחת בדואר ככל שידוע לי. אם אלך לKSP רעננה, יגיד לי - זה לא באותו אזור, לא תקף. אם אתקשר לKSP ירושלים - יסכימו להשוות את המחיר ולשלוח לי את המוצר בדואר או לפחות להעביר לסניף ברעננה? או שיגידו שאני צריך לבוא פיזית לירושלים?

2) תנאי אספקה: לKSP יש את המוצר במלאי, לחנות האחרת אין כי היא מזמינה מהיבואן ולוקח לה 14 ימי עסקים. לא אכפת לי לחכות 14 ימי עסקים. אבל אם אלך לKSP יאמרו לי - לא אותם תנאי אספקה, לא תקף.

3) תנאי תשלום: נגיד שKSP מאפשרים 12 תשלומים ללא ריבית, והחנות האחרת רק 3 תשלומים ללא ריבית. ואני בכלל רוצה לשלם במזומן. האם ישוו את המחיר או יגידו שזה לא אותם תנאי תשלום ולכן לא תקף?

איכשהו נראה לי שבכל אחד מהמקרים הנ"ל ישתמשו בתרוץ שטכנית אלה לא אותם תנאים כדי לא להשוות מחיר. למרות שמעשית אני מוכן לקבל את התנאים ה"פחות טובים" כי הם לא משפיעים עליי. אתה חושב שאני טועה ובמקרים האלה כן יסכימו להשוות מחיר?

יצא לך פעם לפנות לKSP בבקשה כזו להשוואת מחיר שנענתה? אני באמת סקרן, כי לא שמעתי אף פעם על מישהו שעשה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגיטימיות או לא, נראה לי שהדרישות האלה מספיקות כדי להוציא את המיץ מהתחייבות השוואת המחירים, ולהפוך אותה לבלוף אחד גדול. ואני אסביר למה אני חושב כך:

1) אזור: נאמר אני גר ברעננה, ויש חנות בירושלים שמוכרת את המוצר בזול יותר, וגם שולחת בדואר ללא עלות. KSP לא שולחת בדואר ככל שידוע לי. אם אלך לKSP רעננה, יגיד לי - זה לא באותו אזור, לא תקף. אם אתקשר לKSP ירושלים - יסכימו להשוות את המחיר ולשלוח לי את המוצר בדואר או לפחות להעביר לסניף ברעננה? או שיגידו שאני צריך לבוא פיזית לירושלים?

2) תנאי אספקה: לKSP יש את המוצר במלאי, לחנות האחרת אין כי היא מזמינה מהיבואן ולוקח לה 14 ימי עסקים. לא אכפת לי לחכות 14 ימי עסקים. אבל אם אלך לKSP יאמרו לי - לא אותם תנאי אספקה, לא תקף.

3) תנאי תשלום: נגיד שKSP מאפשרים 12 תשלומים ללא ריבית, והחנות האחרת רק 3 תשלומים ללא ריבית. ואני בכלל רוצה לשלם במזומן. האם ישוו את המחיר או יגידו שזה לא אותם תנאי תשלום ולכן לא תקף?

איכשהו נראה לי שבכל אחד מהמקרים הנ"ל ישתמשו בתרוץ שטכנית אלה לא אותם תנאים כדי לא להשוות מחיר. למרות שמעשית אני מוכן לקבל את התנאים ה"פחות טובים" כי הם לא משפיעים עליי. אתה חושב שאני טועה ובמקרים האלה כן יסכימו להשוות מחיר?

1. למיטב ידיעתי אתה תצטרך לקנות בסניף בירושליים. לגבי משלוח אני לא יודע, למה שלא תשאל אותם במקום אותי?

2. נו, מה הבעיה עם זה? לא אכפת לך לחכות 14 ימי עסקים, אז תחכה. מה הבעיה? אתה לא יכול לדרוש ממישהו שמחזיק במלאי מיידי שיהיה זול יותר ממישהו שלא מחזיק מלאי. זה לגיטימי לחלוטין שאחד מהתנאים שלהם יהיה שזמן האספקה יהיה זהה. טוב שלא ביקשת מהם שישוו לך מחיר מול קניה באיביי כי "לא אכפת לך לחכות 30 ימי עסקים". מה ההבדל?

3. ישוו בהחלט. למעשה הם בין החנויות היחידות בארץ למיטב ידיעתי שאשכרה יתנו לך הנחה על מזומן גם בלי קשר להשוואות מחירים....

לסיכום, 2 מתוך 3 הטענות שלך הן פשוט לא נכונות או לא נבדקו ומתבססות על השערות. והשלישית (טענה מספר 2) היא מטופשת.

יצא לך פעם לפנות לKSP בבקשה כזו להשוואת מחיר שנענתה? אני באמת סקרן, כי לא שמעתי אף פעם על מישהו שעשה את זה.

לא, מהסיבה הפשוטה שהם תמיד מראש כבר היו הכי זולים (או באותו מחיר).........

אין לי שום אינטרס להגן על KSP, אני לא מקבל מהם כלום ולא מרוויח מזה שום דבר.

אבל מעצבן אותי לראות שקרנים שכותבים שקרים בפורומים במטרה לפגוע בעסקים שכל פשעם היה שהם מנסים להיות זולים עבור הלקוחות.

אתם יורקים לבאר וזה פשוט דוחה אותי ההתנהגות הזאת.

במקום להגיד תודה שיש חנויות בפריסה ארצית נרחבת מאוד ובזמינות מלאי ממש מרשימה בכל קנה מידה, שיחד עם זאת גם מצליחה להיות הכי זולה בארץ - במקום זה אתם רק מחפשים בכוח - ממש בכוח! - איך להפיל אותם ואיפה למצוא להם נקודות רעות....

ישראלים מסריחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחפשים בכוח? אתה לא מהיום באתר הזה הרי. ל-ksp יש שירות שלאחר קנייה מהגרועים בארץ. נכון, הם זולים ויש להם פריסה רחבה - על כך יש לשבח אותם. אבל אם תקנה מהם מוצר פגום או מוצר שנפגם לאחר השימוש, סיכוי לא רע שיעבירו אותך שבעת מדורי גיהנום עד שיסכימו לתקן או להחליף אותו, אם בכלל.

חוזה המכירה האחיד שלהם דרקוני וחלק מסעיפיו מנוגדים לחוק, הם מאלצים את הרוכש ההדיוט לחתום על הצהרה הזויה שאין פגם פיזי במוצר וכהנה וכהנה.

לקנות אצלם זה הימור - מחיר זול, זמינות ונגישות אל מול אחריות בעייתית למדי.

הם הרוויחו את הטינה והמרמור כלפיהם בצדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...