KSP בילו סנטר - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

KSP בילו סנטר

danielzy

Recommended Posts

אני כבר שנים קונה בסניף, ובזמן האחרון התורים שם נהיו מוגזמים לחלוטין. מצאתי את עצמי נוסע לסניף בילו, ומחכה מעל 40 דק (!!) בשביל תשלום פשוט על מוצר זול כזה או אחר...

והסרט לא נגמר פה.

לאחר המתנה ארוכה עבור התשלום ישנה המתנה נוספת למחסנאי, כדי לקחת את המוצר!

מצאתי את עצמי יושב בערך שעה בסניף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי מקרה לפני כמה ימים שעובד הלך לאכול באמצע שהוא ישב איתי (K.S.P פתח תקווה), אני מניח שאין להם דקה לנשום.

אני חושב שהגיוני שיהיו שני תורים, אחד לאנשים שקונים משהו פשוט, ואחד להרכבת מפרט, כשאני מגיע לקנות משהו ב100 שקל אני לא צריך לשבת מאחורי כמה אנשים שכל אחד רוצה להרכיב מחשב מ0.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי מקרה לפני כמה ימים שעובד הלך לאכול באמצע שהוא ישב איתי (K.S.P פתח תקווה), אני מניח שאין להם דקה לנשום.

אני חושב שהגיוני שיהיו שני תורים, אחד לאנשים שקונים משהו פשוט, ואחד להרכבת מפרט, כשאני מגיע לקנות משהו ב100 שקל אני לא צריך לשבת מאחורי כמה אנשים שכל אחד רוצה להרכיב מחשב מ0.

עד לפני כמה שנים זה היה ככה (לפחות בבילו)! היה אפשר לשלם אצל המחסנאי.

אין לי מושג למה הם שינו את זה, זה פשוט מפגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד לפני כמה שנים זה היה ככה (לפחות בבילו)! היה אפשר לשלם אצל המחסנאי.

אין לי מושג למה הם שינו את זה, זה פשוט מפגר.

לפני איזה חודש קניתי שם ושילמתי אצל המחסנאי כשהיה תור יחסית ארוך למוכרים. לא נראה לי שיש להם בעיה עם זה כשאתה יודע בדיוק מה אתה רוצה ומגיע למחסנאי עם המק"ט של המוצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני איזה חודש קניתי שם ושילמתי אצל המחסנאי כשהיה תור יחסית ארוך למוכרים. לא נראה לי שיש להם בעיה עם זה כשאתה יודע בדיוק מה אתה רוצה ומגיע למחסנאי עם המק"ט של המוצר

היום הייתי שם, הלכתי למחסנאי עם מק"ט של מה שאני רוצה כמו שהייתי רגיל (היה תור מפלצתי למוכרים הרגילים ותור בקטנה למחסנאי) - המסחנאי אמר שאי אפשר לשלם אצלו, ואז גם הייתי צריך לחכות את התור למוכרים הרגילים מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיבורי ברחובות יש פחות זמן המתנה לפחות מהניסיון שלי.

זמן ההגעה שלי אליהם זה אותו דבר (באופניים שלי GT Tachyon) אך תמיד באיבורי אני מסיים מהר יותר.

אין לי העדפה לאי אלו מהחנויות, אני הולך לפי מלאי זמין. באיבורי יש יותר מוכרים בדרך כלל, KSP בבילו זה סרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...